Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielny wypadzik


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda będzie ładna, a temperatura wysoka :P

W niedzielę może tak mały wypadzik na stronę wschodni? !w00t 30.03.2008 r.

Spotkanie w Starym Młynie około 11.30, a wyjazd o 12.00

:P

Jeżeli s? chętni to zapraszam, jak również propozycja trasy jest mile widziana.

P.S.

Pamiętajcie, że jest zmiana czasu z soboty na niedzielę, więc przestawcie sobie zegarki rano jak wstaniecie :P

Więcek

1. Worlan

2. Wojtecki ?

3. Szuwarek

4. Webik

5. aQuila

6. Kisiel 99%

7. Zegar ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę mnie zapisać na wycieczkę !YES .

Proponuję Drohiczyn jako cel podróży. !w00t

Każd? inn? propozycję akceptuję !YES

Ważne jest, żeby jechać :lol: jechać :lol: jechać ;) !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Je?li zabierzecie takiego opóĽniacza jak Ja to tez sie chętnie pisze na wycieczkę moze tym razem aQuila da sie namówić ;)

Wiedziałem, że pojedziecie. :lol:

Do zobaczenia. :lol:

Odnośnik do komentarza

Co prawda mamy czas tylko do 15.00 ;) , dla tego proponował bym 11.00 zbiórka 11.30 wyjazd :lol: .

Naraziłem się ?piochom :lol:

Odnośnik do komentarza

Mnie to nie przeszkadza może być i godzina 11.00, a jak trzeba to i o 10.00 można wyjechać :lol:

Jak wszyscy chętni się zadeklaruj? to wieczorkiem ustalimy godzinkę wyjazdu :lol:

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

"Doktoru" narazie zabronił mi jeĽdzić na !walkm ale chyba nikt mu nie powie, że jeĽdziłem !TAZ .

Tak jak rozmawiali?my w Młynie... je?li ogarne się jutro czasowo do tej godziny to napewno odezwę się tel... a jak nie to najwyżej dojadę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

T? raz? i ja też nie odpuszczę, wróżby pogodowe s? bardzo pomy?lne więc nie ma się co zastanawiać !walkm . Godzina 11 jest Ok.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako, że s? dwie propozycję odno?nie godziny spotkania, proponuję kolegę Więcka na kierownika wycieczki whist i niech on ustali godzinę zbiórki w Młynie. Prawda, że wszyscy s? za!!! <_< !OK :blink: .

Brakuje mi na li?cie uczestników Zegara i Kisiela !TAZ . Na spotkaniu w Młynie potwierdzili obecno?ć !walkm .

Wookash, czemu nie chcesz jechać z nami ?

Odnośnik do komentarza
Jako, że s? dwie propozycję odno?nie godziny spotkania, proponuję kolegę Więcka na kierownika wycieczki whist

Ha ha ha i od nie chcenia kierownikiem mnie zrobili !walkm !TAZ

Staj?c na wysoko?ci zadania spotkanie w Młynie będzie o 11.00 :blink:

wyjedziemy o 11.30, a jak sie okaże, że będ? spóĽnialscy to poczekamy akademicki kwadrans whist

Dla osób które będ? chciał dojechać do nas to ustalimy tak wycieczkę, aby im było łatwiej.

P.S.

Z rangi do?wiadczenia i wieku proponuje Worlana na prowadz?cego, <_< !OK , a kierunek obierzemy na miejscu w Młynie.

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Brakuje mi na li?cie uczestników Zegara i Kisiela !TAZ . Na spotkaniu w Młynie potwierdzili obecno?ć !walkm

Grzesiu , nie rób scen będę na 99%

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S.

Z rangi do?wiadczenia i wieku proponuje Worlana na prowadz?cego, !walkm  !TAZ , a kierunek obierzemy na miejscu w Młynie.

O jakim do?wiadczeniu mówisz :( , jeżeli skuterowe to raczej marne :( , a wiek nie pozwala na rozwinięcie większej prędko?ci jak 70 km. ;) , bo słaby wzrok. Częste przystanki, bo przyrost prostaty znaczny ;) , skuter o dużym przebiegu - może "jechać " z racji spalania nadmiernej ilosci oleju. A i drogę mogę pomylić - pamięć już nie taka. :P I jeszcze jedno : żółty prowadz?cy? <_< !OK beee. :P:P:P Na koniec paskudę. ;)

Mimo wszystko mogę się podj?ć wyznaczonego przez kierownika zadania. ;):blink:whistwhist

My?lę jednak, że będzie wielu lepszych i sprawniejszych. :(:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widać, że ja pierwszy muszę co? nabazgrać. Leniuchy paskudne. Tym bardziej jestem zaskoczony, bo mój t-max w Rembertowie trochę się zbuntował i pozwolił jechać maksymaln? prędko?ci? 80 km, a przy?pieszenie miał 5 minut do 70 km. Dojechałem szczę?liwie do Piastowa, naprawiłem t-maxa i dopiero co dotarłem do domu.

Wycieczka była super. Nie dojechali?my do Drohiczyna przez Marka. ;)

Zaproponował kawę w zaprzyjaĽnionej kawiarni w Sokołowie Podlaskim. No i pojechali?my !OKK . A tam jak nas usadzili na sofach i każdy wbił się między leż?ce na nich poduszki i podali pyszne jadło to z dalszej wycieczki wyszły nici :lol::lol::lol: . Posiedzieli?my, pogadali?my, po?miali?my się .....Co? się ciemno zaczęło robić, jakie? chmury i powrót do Wawki.

Towarzystwo zacne, 8 !YES i jedno jekie? moto :huh:;) dziarsko ?migało. Dziekuję wszystkim uczestnikom za miło spędzon? niedzielę. Do następnego.....

PS. Awarię t-maxa opiszę w technicznych. Teraz idę na !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Towarzystwo zacne, 8  !OKK  i jedno jekie? moto  !YES  :lol:  dziarsko ?migało.

Szowinista !OK

EDIT:

Żeby nie było niedomówień dodaję : :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

!OKK !YES !OK :huh::lol::lol::lol:;);) !placz1

a miałem nadzieje że deszcz spadnie ;)

ps szkoda że nie mogłem być, na pewno było super (jak zawsze zreszt?)

Odnośnik do komentarza
Widać, że ja pierwszy muszę co? nabazgrać. Leniuchy paskudne.

Mnie to po wej?ciu do domu czekała następna przejaszczka ;)

Gor?ce żelasko i trochę po fałdowanych ubrań :lol:;)

Prędko?ć nie ta, ale kilometrów był dużo !OK :huh:

Było na prawdę super na niedzielnym wypadziku i duże podziękowanie dla prowadz?cego żółtego paskudnego !OKK !YES

Na pewno powtórka musi zostać rozpoczęta o wiele wcze?niej, żeby dojechać do celu, a za razem na dobra kawkę i dobre żarełko w wygodne sofy :lol::lol:

Więcek

Odnośnik do komentarza

rzeczywiscie bylo fajnie radosc olbrzymia,no i nie zapomnijcie po co tesciowa jezdzi nad morze,ci co byli to wiedza,na nastepnym"wypadzie"zdradze wam dlaczego warto miec tesciowa na"sto dwa" !OKK

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że mieli?cie wspaniał? wycieczkę (może macie jakie? fotki- pochwalcie się). Pogoda dzi? naprawdę dopisała, na mie?cie od cholery dwukołowców, aż miło było patrzeć !OKK W moim przypadku kacyk i znaczny spadek formy uniemożliwiły spotkanie z Wami. !YES pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...