Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Boszkowo 24-25 czerwca


Gość madzia

Rekomendowane odpowiedzi

Marysia prosiła mnie o umieszczenie informacji o zlocie w Boszkowie co czynie i zapraszam serdecznie :D:D:P

a oto on: PROGRAM

III BOSZKOWSKI ZLOT MOTOCYKLI I SKUTERÓW

WIANKI 2005

25 CZERWCA 2005r.

GODZ. 10:00 – 11:00 – zbiórka uczestników zlotu, Rynek w Lesznie

GODZ. 11:30 – parada motocykli i skuterów, Leszno – Rydzyna – Rokosowo – Pawłowice – Osieczna –

Lipno – Włoszakowice – Boszkowo

GODZ. 13:00 – 19:30 – otwarty turniej piłki siatkowej plażowej, plaża Pudełkowo

GODZ. 14:00 – 16:00 – rejestracja załóg i zakwaterowanie, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 15:00 – 17:00 – konkurs z nagrodami dla dzieci: plastyczny, muzyczny i sportowy oraz na

wykonanie najpiękniejszego wianka, plaża Pudełkowo

GODZ. 15:00 – regaty windsurfingowe, o?rodek żeglarski Urzędu Gminy ul. Turystyczna Boszkowo

GODZ. 17:00 – podsumowanie konkursów dla dzieci, plaża Pudełkowo

GODZ. 17:00 – występ zespołu muzycznego „IZOTOP”, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 18:00 – konkursy zlotowe, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 18:30 – finał rozgrywek piłki siatkowej plażowej, plaża Pudełkowo

GODZ. 20:30 – „Bieg z Prezesem” promenad? w Boszkowie, start przy o?rodku „Camela”

GODZ. 21:00 – muzyka taneczna, plaża Pudełkowo, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 21:00 – otwarcie dyskoteki w „Syrenie”

GODZ. 22:00 – „puszczanie wianków”, plaża Pudełkowo

GODZ. 22:00 – parada ludzi z iluminacj? ?wietln?, jezioro Dominickie w Boszkowie

GODZ. 22:30 – pokaz sztucznych ogni, jezioro Dominickie w Boszkowie

GODZ. 23:00 – muzyka taneczna plaża Pudełkowo

26 CZERWCA 2005r.

GODZ. 10:15 – wyjazd motocykli i skuterów z Boszkowa do Przemetu

GODZ. 10:45 – parada motocykli i skuterów na trasie: Przemęt – Mochy – Kaszczor – Brenno – Górsko –

Olejnica – Radomierz – Starkowo – Boszkowo – Włoszakowice – Boszkowo

GODZ. 11:15 – IV Bieg Memoriałowy Edwarda Kusika na trasie: Przemęt – Błotnica – Starkowo –

Dominice – Boszkowo, meta na plaży Pudełkowo

GODZ. 13:00 – 15:00 – parada motocykli i skuterów, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 16:00 – zakończenie zlotu

Organizatorzy:

Gmina Właszkowice

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” we Włszakowicach

Leszczyńskie Bractwo Motocyklowe

Gminny O?rodek Kultury we Włoszakowicach

Wojciech Marciniak Trans-Mar

Dodatkowe informacje:

WOJCIECH MARCINIAK – 0605-664-848 lub e-mail: transmar.leszno@wp.pl

MARYSIA MARCINIAK – 0607- 394-321 lub e-mail: marysiamarciniak@wp.pl

LESZCZYŃSKIE BRACTWO MOTOCYKLOWE – www.LBM.webpark.pl

Rezerwacja noclegów:

O?rodek Wypoczynkowy „SADYBA” Boszkowo tel. 065-528-84-64

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne „Syrena” Boszkowo tel. 065- 537-12-89 (tylko domki)

Możliwo?ć rozbicia namiotów

pomyliłam sie z data :P:P:D

25-26 CZERWCA

Odnośnik do komentarza

Jako że mało w tym roku zlotów dla skuterów(nie wypaliły Lębork i Firlej)chętnie wybiorę się do Boszkowa,oczywi?cie integrować się przy złocistym napoju :D

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

Ja Majesty wystawiam na sprzedaż, więc jak przyjade to pewnie z ojczulkiem na xjr (może da mi po?migać :D) no chyba, że nie sprzedam YPki.

Na zlocie postaram się być, ale nic nie obiecuje, bo wła?nie dostałem propozycje wylotu do irlandii do roboty, a szkoda, żeby majesty stała całe wakacje nieużywana :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm nigdy nie bylem w Lesznie, wiec czemu nie. Mozliwe ze Warszawska Kawaleria przybedzie, tym bardziej ze w sumie jest to niedaleko i od soboty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

GODZ. 14:00 – 16:00 – rejestracja załóg i zakwaterowanie, parking Trans-Mar w Boszkowie

przydła by się mapka albo szkic jak tam trafić :P bo o?rodków tam 1000 i 1

GODZ. 15:00 – 17:00 – konkurs z nagrodami dla dzieci: plastyczny, muzyczny i sportowy oraz na

wykonanie najpiękniejszego wianka, plaża Pudełkowo

a dla dorosłych ??? w tym czasie. bo jako? tak mnie ?cięło po przeczytaniu, jak... :) i nie bardzo... ale ??...tak wogóle.... na zlot motocyklowy dzieci i konkursy wyplatania wianka :):) no sam nie wiem....???? może to jednak pasuj? dzieci do ryku motorów. Powiedzcie jak rozumiec ten punkt bo jeszcze sie ksztuszę. :)

GODZ. 15:00 – regaty windsurfingowe, o?rodek żeglarski Urzędu Gminy ul. Turystyczna Boszkowo

GODZ. 17:00 – podsumowanie konkursów dla dzieci, plaża Pudełkowo

przyjade motorem z deska surfingowa B) - tutaj luzik da sie rade

GODZ. 20:30 – „Bieg z Prezesem” promenad? w Boszkowie, start przy o?rodku „Camela”

GODZ. 21:00 – muzyka taneczna, plaża Pudełkowo, parking Trans-Mar w Boszkowie

GODZ. 21:00 – otwarcie dyskoteki w „Syrenie”

GODZ. 22:00 – „puszczanie wianków”, plaża Pudełkowo

GODZ. 22:00 – parada ludzi z iluminacj? ?wietln?, jezioro Dominickie w Boszkowie

GODZ. 22:30 – pokaz sztucznych ogni, jezioro Dominickie w Boszkowie

GODZ. 23:00 – muzyka taneczna plaża Pudełkowo

czy to s? atrakcje przygotowane bezpo?rednio przez organizatorów 3zlotu??

zaczyna mnie to martwić czy ta impreza to piknik rodzinny czy zlot motocykli i sqterów??? :P może się czepiam ale chyba nie bardzo rozumiem? A ten "bieg z prezesem" to rozumiem takie hasło kodowe, co? na wzór "herbaty z pr?dem" czy "lorneta i galareta"

to ja na to się piszę bo promenada jest długa a biegi nia trenowałem- chociaz inni mówili mi póĽniej ze raczej wygl?dało to jak spacer marynarza po pokładzie statku w wsztomie :) ale co oni tam mog? wiedzieć.

GODZ. 10:15 – wyjazd motocykli i skuterów z Boszkowa do Przemetu

GODZ. 10:45 – parada motocykli i skuterów na trasie: Przemęt – Mochy – Kaszczor – Brenno – Górsko –

Olejnica – Radomierz – Starkowo – Boszkowo – Włoszakowice – Boszkowo

i to jako motonita rozumiem - w końcu ;)

GODZ. 11:15 – IV Bieg Memoriałowy Edwarda Kusika na trasie: Przemęt – Błotnica – Starkowo –

Dominice – Boszkowo, meta na plaży Pudełkowo

ale tego ni cholery!!! Nie znałem Edwarda nie wiem kim, był nie wiem do jakiego klubu należał i na jakiej maszynie jezdził. Proszę organizatora o wyja?nienie Nam powodów ponoszenia trudu sprintu wia perpedes??? bo może warto ? ;)

Nie chodzi o to że się czepiam i prubuję o?mieszyć czy zdegradować powagę, już 3 zlotu a już w żadnym wypadku o?mieszyć organizatorów, ale wydaję mi sie ,że jeżeli kto? ma ochotę przyjechać do Boszkowa 400km i więcej, to powinien spodziewać się czego? zupełnie innego niż "klecenie wianuszków" przez dzieci "w takt muzyki tanecznej na plaży w Pudełkowie", sporadycznie przerywanej tupotem trampek zziajanych biegiem motocyklistów, wyciskaj?cych z siebie ostatnimi siły okrzyk "ZA EDWARDA!!!".

z całym szacunkiem ale do?wiadczony ubiegłoroczn? wizyt? na 2 BOSZKOWSKIM ZLOCIE MOTOCYKLI I SKUTERÓW chciałbym dowiedzieć się czy tak drobne potknięcia które były i z cał? powag? miały miejsce, nie będ? powielane w tym roku :);)

zatem bardziej od regat surfingowych czy biegu, interesowały by Gremia ceny

1. wjazdu na teren zlotu (czy będ? koszulki, pomarańczowe przepaski na nadgarstek, i na powaznie - najładniejszy znaczek zlotowy w mojej sporej kolekcji)

2. noclegi - czy organizator rezerwuje jakie? miejsca w hotelu i o ile beda tańsze niz standardowa cena hotelu (przy tylu ludziach elegancko było by załatwić upusty)

3. czy trend jaki panował przy wjazdzie na teren zlotowy (2004r.) za 40 zł od łba - przy czym pasażer nie dostawał koszulki ani znaczka a płacił- uległ zmianie

jak tak to na jaki .

4. Jak z toaletami? Bowiem w Boszkowie to TRAGICZNY problem, pomijaj?c te płatne za 1 zł na terenie zlotowiska.

5. czy będzie lał sie złocisty płyn na miejscu (chodzi mi o stragan z beczk? i kuflami a niee o pobliski sklep)

6. jak będ? traktowane sqtery z opłatami wjazdowymi bo na tym tle wywiazała sie awantura, no może po roku to niech bedzie że sprzeczka- o to "że hexagon 180" to motor a nie sqter :)

7. NO I NAPISZCIE JAKI| SENSOWNY PLAN dla motonitów o wiadomych skłonno?ciach wysoko% a nie pediatrycznych.

żeby nie było tak, że to co napisłaem ostudzi czyje? zamiary przybycia, to dodam to co mi sie bardzo podobało

pogoda, tanie piwo w pobliskim sklepie, miasto Leszno, pani w barze z kebabem, las.... ;););)

na serio :

znaczek zlotowy,

ochroniarze wynajęci do pilnowania motorów o filozofii Rocha Kowalskiego,

to że pomino płatnej drugiej porcji grochówki udawało się zje?ć po 2-3 talerze -niejako powiem "w cenie podstawy"- polak potrafi

były bardzo fajne konkursy, bardzo towarzyskie i trafione nagrody ;)

atmosfera zabawy- była najwyższychh lotów ale o policjantach wlepiajacych mandaty zaraz po wyjechaniu z parkingu powiedzieć sie już tego nie da.

zorganizowane pole namiotowe

AKCJA ZAKOP SKUTER!! - znacie z opowiadań

doskonale w sumie zorganizowany przejazd - parada w asyscie policji

i to było by na tyle

ERMI

Odnośnik do komentarza

GODZ. 11:15 – IV Bieg Memoriałowy Edwarda Kusika na trasie: Przemęt – Błotnica – Starkowo –

Dominice – Boszkowo, meta na plaży Pudełkowo

ale tego ni cholery!!! Nie znałem Edwarda nie wiem kim, był nie wiem do jakiego klubu należał i na jakiej maszynie jezdził. Proszę organizatora o wyja?nienie Nam powodów ponoszenia trudu sprintu wia perpedes??? bo może warto ? ;)

Wprawdzie moze nie jako organizator ale ... może sie przyda :

Edward Kusik :) info jakie znalazłam :

Numer 98, Kusik Edward , miejscowo?ć Błotnica, rok urodzenia 1920 czas: 1:49:334

Dystans 20 km , Pszczew 21.05.1989 r - to data wydarzenia ;)

Wiec jest to wyzwanie - Ermi podejmiesz sie biegu ?

Odnośnik do komentarza

spoko wodza !! - w zeszłym roku była naprawdę super impreza , i nie wierzę , że w tym będzie inaczej.

co do atrakcji - prawdę mówi?c najlepiej jest wieczorem i w nocy - duskoteka pod namiotem ( mam nadzieję że w tym roku też będzie ) , pokaz fajerwerków na jeziorze , scena na jeziorze ( będ? grały jakies zespoły itd....) i obawiam się , że znów czasu zabraknie żeby to wszystko przeżyć.

Helixik powinien już jeżdzić na własnych siłach - mam nadzieję że nie przegapię tej imprezy.

klub CITYRAIDER

www.skuter.net.pl

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka, ja już sam nie wiem co to będzie, gdyż 27 czerwca mam wyniki matur i nie wiem, czy dostanę pozwolenie na taki wyjazd...

Tym bardziej, ze do przejechania jest w sumie kawał drogi, a zapowiada się, że musiałbym jechać sam...

Tak więc narazie się nie zapisuje, a najwyżej dojadę jak będę mógł...

Pozdrowionka, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Ermi po odpowiedniej dawce złocistego napoju to nie będziesz wyplatał wianki a całe wieńce ;) moim zdaniem generalnie chodzi o to żeby się spotkać i pointegrować i pobawić sie w miłym towarzystwie,a resztę to dam radę.

Odnośnik do komentarza

nie to żebym we wszystkim zaraz widział problemy, ale pewne rzeczy powinny być na swoim miejscu. Mam usiln? nadzieję że po tegorocznym zlocie zmienię ubiegłoroczne zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli Wroclaw sie wybiera, czy moge mniej wiecej poznac wasza trase przejazdu i czas dojazdu do Rawicza. Bo domyslam sie ze bedzie jechac DK Nr 5 na Poznan, a ja musze zachaczyc o Rawicz w drodze do Boszkowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hello. dopiero co wrocilam z mini wakacji wiec jeszcze we wszystkie szczegoly zlotu nie zostalam wtajemniczona ale to co wiem to:

1.spanie kazdy rezerwuje we wlasnym zakresie ( a jak co to można rozbic za friko na parkingu namiot)

2. zlot jest czescia imprezy pt WIANKI tak wiec jak ktos ma ochote oprocz atrakcji typu moto moze rowniez porobic czy poogladac inne rzeczy (ale same atrakcje zlotowe chyba i tak zajmuja duzo czasu:)

3.na terenie zlotu bedzie ogrodek z piwkiem

4.z gadzetow beda na pewno: znaczek, chusta i jakies inne

5.wszystko zaczyna sie w Lesznie wiec do Boszkowa pojedziemy wszyscy razem i na pewno trafimy:) o samym Boszkowie wiecej info na www.boszkowo.info

wiecej szczegolow i koszt wjazdu napisze po niedzieli

a jak co to dzwoncie do mnie albo piszcie

buzka,

Marysia (607394321, marysiamarciniak@wp.pl)

Odnośnik do komentarza

hej!

Wroclaw wybiera sie do Boszkowa zgrana paczka:-)

Co do poprzedniego roku to akurat ja nie mam zadnych zastrzezen. Ale moze to dlatego, ze przede wszystkim towarzystwo dopisalo wiec nie zwracalam uwagi na pewne niedociagniecia.

Artix - Wrocek jedzie ale jesli chcesz znac dokladna nasza trase to moge podeslac ci na priva. My wyjezdzamy juz w piatek a noclegi zalatwilismy sobie we wlasnym zakresie.

Odliczam juz dni do zlotu i mam nadzieje, ze bedzie okazja wszystkich poznac :rolleyes::D:):)

do zobaczenia.....

Katty

------SCOOTER POWER------

Odnośnik do komentarza

czesc. no wiec opłaty zlotowe sa uzależnione od pojemno?ci i tak:

1. pojazdy do 50 cm3

kierowca 25zł

kierowca z pasazerem 50zł

2.pojazdy powyżej 50cm3

kierowca 45 zł

kierowca z pasażerem 70zł

do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Domyslam sie ze bedzie duzo wczesniej niz grupa WaWa, ale mala prozba, niech ktos wezmie PMR z waszej grupy. Kanal 2 - jak zwykle. Namierzymy was. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

WaWa Zone w liczbie 1 skutera :) pojawi sie w Boszkowie. Nie ukrywam ze na tym wyjezdzie testuje glownie mozliwosci zaladunkowe AN400 i wymyslam patenty na spakowanie sie na wyjazd wakacyjny w kierunku Grecji, troche na wyrost bo spokojne bym sie zapakowal bez udziwnien, no ale jakos to musze sprawdzic a ten wyjazd jest idealny, zeby zabrac mase nikomu nie potrzebnych gratow. Co prawda skoro wyjezdzam solo tj. 1 skuter nie musze byc nigdzie punktualnie a i tak mam z tym problem w Boszkowie bede zapewne cos kolo 13-14. Nadaje na kanale 2 PMR, wiec mam nadzieje ze z reszta Burgmanii jakos sie zlapie. Wlasciwie to jade sie wykapac w jeziorku i rozprostowac kosci, bo parady nie koniecznie musze wszystkie zaliczac :) Do zobaczyska na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...