Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więteczny poniedziałek- może jaki? wyjazd?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, po dzisiejszym spotkaniu z jakże sympatycznym Wookashem wzieło mnie na jeżdżenie, a jak! :angry: Mam do wyboru siedzieć z rodzin? przy stole 2 dni pod rz?d lub 1 z czego drugi mogę przeznaczyć na co? bardziej aktywnego :D Czy pisze się kto? na poniedziałkowy wyjazd na np: 4-6 h? Może okolice Roztoki, lub wyjazd do jakiego? większego miasta (by po zwiedzać)?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobry pomysł :angry: Ja mogę wygospodarować czas do około 14:00.

Pozdrawiam ORZECH

PS. Powiniene? to wrzucić w regionalne!

EDIT:Michalu nie węsz tutaj po nocy tylko pisz i jedĽ :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przeniesione do "mazowieckie".

A co do tematu... bardzo bym chciał ale w poniedziałek zamierzam pierwszy raz od jakiego? czasu w ciszy i spokoju "po nie robić NIC..." :angry:

Życzę Wam udanego wypadu :D

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad dwoma trasami:

a ) OKOLICE KAMPINOSU - do Kampinosu przez Leszno --->Nowy Wilków--->Stara D?browa--->Kiscinne-->Roztoka ,

b ) DO RACIˇŻA gdzie mie?ci się gospodarstwo mojej rodziny - tras? Gdańsk? od Płońska przez Baboszewo.

Jeżeli będzie kto? zainteresowany to proszę o kontakt na priv. A poza tym WESOŁEGO JAJKA :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma co się na PM-y umawiać. Wal na forum co Ci łazi po głowie :angry: Ja mogę być gdzie? na mie?cie około 10:30. Podaj miejsce spotkania i już. Czas mam do 14:00. Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Dobry pomysł :lol:  Ja mogę wygospodarować czas do około 14:00.

Pozdrawiam ORZECH

PS. Powiniene? to wrzucić w regionalne!

EDIT:Michalu nie węsz tutaj po nocy tylko pisz i jedĽ ;)

niestety ;) ;) tym razem nie dam rady

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie bym się z Wami przejechał, ale po obejrzeniu prognozy na jutro chyba odpuszczę - ?nieg i 1 stopień :lol: . Oby do wiosny.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli będzie pogoda - czyli bez ?niegu bedzie ok. to startuję o 8:30. Niestety nie mogę póĽniej bo w południe mam obowi?zki. Zdam Wam relację jak trasa bo może być ciekawa i w nieco lepszym okresie (czyt. cieplejszym :lol: ) wybierzemy się "całOM masOM" ;) pozdrawiam

P.S Aparat przygotowany, termos odnaleziony, ciepłe gacie wyprane... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No nie kolego o 8:30 to będę się na drugi bok przewracał. Aż tak zboczony to nie jestem, wystarczy, że do Amsterdamu za tydzień o 4 rano startuję.

Szerokiej drogi na podwarszawskich szlakach :lol:

Odnośnik do komentarza

Aurę mamy piękn? ;) w Wigilię nie było tak ładnie jak dzi? :lol:

Mam chęc skożystać z propozycji... ale będe musiał z rodzink? siedzieć przy jajach ;)

ArTemis Ty również jeste? bardzo sympatyczny ;)

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy, przez ten piep..ony ?nieg zaraz sobie strzelę z dwururki w łeb :lol: nie pojechałem, siedzę przy oknie i liczę na cud ;) no cóż, wierzę że będ? nie raz wspaniałe pogody i wyjedziemy sobie w nieznane ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Hej, po dzisiejszym spotkaniu z jakże sympatycznym Wookashem wzieło mnie na jeżdżenie, a jak! :lol:  Mam do wyboru siedzieć z rodzin? przy stole 2 dni pod rz?d lub 1 z czego drugi mogę przeznaczyć na co? bardziej aktywnego :lol:  Czy pisze się kto? na poniedziałkowy wyjazd na np: 4-6 h? Może okolice Roztoki, lub wyjazd do jakiego? większego miasta (by po zwiedzać)?

zacz?łe? dosyć ostro i my?lałem że nic cię nie powstrzyma , a jednak .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...