Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Częstochowa - otwarcie sezonu


zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku impreza jest przewidziana na dwa dni. W ponizszym linku znajduje się strona z opisem imprezy. Jesli kto? z Burgmaniaków chciałby stawić sie juz w sobotę i nocować w Częstochowie na polu namiotowym to zamiast tego proponuję rozbicie namiotu u mnie na posesji wstawienie sprzęta do mojego garażu i zrobienie grilla w moim przemiłym towarzystwie B)

informacje o imprezie

Odnośnik do komentarza

Propozycja bardzo interesuj?ca ale czesć z nas bedzie w Warszawie na naszej mszy Burgmaniakowej ale jesli z jaki? powodów nie bedę jechał do Warszawy to chetnie skorzystam z twojej propozycji.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ooooo Zyzio... Ty to jestes GO|CIU.

Bardzo fajny pomysł poddałe?.

Oczywi?cie nie omieszkam pogadać z Zenkiem, ponieważ w niedziele będziemy na 100%. Nocować z 'obcymi' nie chcieli?my, jednak w tak doborowym towarzystwie, czemu nie.

Jeszcze ten grillek... No miodzio normalnie.

Napewno się w temacie zdzwonimy, jak co? ustalę(w grę wchodzi ew. przyjazd w sobotę póĽniejszym popołudniem, bo do 14'stej pracuję).

Jednak podsumowuj?c temat w niedziele jeste?my na 100%, więc się spotkamy zapewne z forumowiczami. Motocykl mam wyróżniaj?cy się, także Mnie poznacie B)

Bayo B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem jakie konkretnie plany na wyjazd ma Warszawa, jednak ja nie lubię wcze?nie wstawać, więc być może rzucę się do Was stamt?d jeszcze w sobotę... B)

Ale póki co nic nie obiecuję... B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to zamiast gdzie? pod Tesko spotkamy się u Zyzia , może jeszcze co? z grila zostanie <_<

gdyby było co? więcej wiadomo daj jaki? cynk to podepnę się do grupy !YES

Odnośnik do komentarza

Do Częstochowy wybieram się w niedzielę. Ale tym razem żadnej parady, bo do tej pory kurz mi zgrzyta w ubytkach zębowych i hepie mi się spalinami. Pojadę sobie pod Jasn? Górę trochę wcze?niej, żeby bez dziczy zaj?ć jak?? dobr? pozycję. Jeżeli mogę co? zaproponować to spotkajmy się u Zyzia i pojedĽmy na miejsce w małej grupce, ale tak żeby tam byc przed parad?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio pomysł superancki - modlic sie tylko coby w nocy bylo przynajmniej z 10 degrisów i bezdeszczowo :lol: W tak zacnym towarzystwie !piwko zawsze mozna sie napic.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy można dowiedzieć się jaki? szczególików  <_< akurat 19-20 mam wolne  !walkm

romario zerknij dokładnie na pierwszy post zyzia tam jest szczegółowo opisany plan inpry . to się tyczy zlotu gwieĽdzistego , ale dużo ludzi będzie na mszy w wawie 19 kwietnia , a 20 lecę na jasn? górę . możesz sie zastanowić co chcesz i co potrzebujesz . !TAZ

Odnośnik do komentarza

Przedni pomysł Zyzio, ja sie stawię na pewno bo już sie za Wami stęskniłem, oj bardzo.

Będę w niedzielę na pewno a w sobotę ... na 100 % , tyle że bez noclegu !happybth

Zadzwonię ( mam nowy numer 793022397 ).

Pozdrawiam

PS

A co do parady to plana mam dokładnie takiego jak mój koleżka Rafałek !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obecno?ć w Częstochowie obowi?zkowa.

Czekam na propozycje miejsca spotkania w Częstochowie (gdzie jest Zyzio-land) i nie mogę się już doczekać.

Odnośnik do komentarza

spokojnie, mamy jeszcze duzo czasu w każdym razie podaję do siebie tel 601 533526 proszę wszystkich, którzy chc? się spotkac na zbiórce u mnie zeby sie kontaktowali telefonicznie no i oczywi?cie jesli kto? z burgmaniaków chciałby skorzystać z mozliwosci rozbicia namiotu u mnie to też proszę dać znać jako? wczesniej. Jesli chodzi o spotkanie niedzielne to ja mieszkam bardzo blisko J.Góry więc dojazd ode mnie to jaki? pięć minut, szczegóły miejsca zamieszkania podam zainteresowanym telefonicznie

Odnośnik do komentarza

Zyzio, o której planujesz wstępnie przejazd w niedzielę na Jasn? Górę? Je?li nie miałby? nic przeciw chętnie podł?czyłbym się w niedzielę (sam ewentualnie z grup?) do wspólnego przejazdu na JG z ominięciem parady.

Odnośnik do komentarza

jeszcze nie wiem o której dokładnie tam jest planowane rozpoczecie ale myslę ze koło 9.00 juz bedzie parada pod?żała na J.G. a to baaaaardzo duuuuużo maszyn jest i będa pewnie jechać ze dwie godziny hehe, generalnie to mozemy się spotkać u mnie pod domem w okolicach 8.30 i polatać troszkę po okolicy a potem sobie pojedziemy na J.G. ode mnie tam na miejsce jest jakie? trzy minuty jazdy !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W dziale regionalnym umawiamy się na dojazd do JG w niedzielę, ale wskazanym jest, aby się spotkać po imprezie.

Dlatego jak co roku po zjeĽdzie z JG proponuję, aby się spotkać na parkingu przy Tesco – wjazd od ul. Drogowców.

http://www.tesco.pl/sklepy-tesco/mapy.php?id=5

Jeszcze jedna pro?ba PMRy wł?czamy np na 6 kanale

Odnośnik do komentarza

dzisiaj się dowiedziałem ze msza jest o 12 stej a przejazd z Przepro?nej Górki startuje o 10.00. Do mnie na sobotę zapowiedział sie Markiz na nocleg na razie nikt wiecej więc spodziewam się że z reszt? ekipy spotkamy sie w niedzielę rano. Nie proponuje nikomu startowac na parade z miejsca zbiórki bo to wyglada tak że jedzie się 50 metrów i stoi pieć minut :lol: tyle przynajmniej w zeszłym roku było narodu, najlepiej byłoby doł?czyć do parady juz gdzie? w centrum Cz-wy i to wydaje mi się że dobrze by było gdzie? w ogonie się załapać bo Ci co wjad? wcze?niej mog? mieć problem z wycofaniem sie przed końcem imprezy w razie potrzeby. Proponuje zbiórke u mnie koło 10.00 i potem sobie spokojnie doł?czymy w centrum do parady, jesli kto? sie pisze na to to telefon do mnie jest we wcze?niejszym po?cie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

EloElo...

Ja miałem wielkie plany sobotnie Zyzio, lecz rodzice ustawili wła?nie na jutro 18'stkę siostry rodzinn? więc kapa...

Tak więc stawiam się na JG, jednak już wcze?niej, ok. 9-9.30 na górze, gdyż chcemy z Zenkiem zaj?ć sobie miejsca na trawce...

Tymczasem pozdrówki i do zobaczenia... :lol:

EDIT:

No i siedzę w domu... Jest godzina 10.14, więc parada już w drodze...

Po pobudce o 7.00 zgodnie stwierdzili?my z Zenkiem, że nie jedziemy...

Prawdziwe ciepłe p?czki się z Nas zrobiły...

Ale cóż... nie u?miechało Mi się jechać taki kawałeczek w obecn? pogodę i spędzić tam pół dnia marzn?ć itp...

Pozdrówki dla ludzi, którzy mimo wszystko pojechali...

Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po pobudce o 7.00 zgodnie stwierdzili?my z Zenkiem, że nie jedziemy...

Prawdziwe ciepłe p?czki się z Nas zrobiły...

Ale cóż... nie u?miechało Mi się jechać taki kawałeczek w obecn? pogodę i spędzić tam pół dnia marzn?ć itp...

O rety! Kubo! :D

Tam było tak ciepło, że ja prawie wszystko z siebie zdjęłam! ;)

Naprawdę żałujcie że nie pojechali?cie - generalnie pogoda była cały dzień udana (przynajmniej w tamtych rejonach :o )

A impreza to już w ogóle - było super! !OK

Odnośnik do komentarza

Witam

Wczorajszy dzień był do?ć szczególnym dniem z racji tego, że nasze maszyny zostały w jaki? sposób naznaczone "Bosk? ręk?", tak samo jak ich wła?ciciele.

Byłam, ależ owszem w tym dniu na tak uroczystym spotkaniu tylu tysięcznej grupy poruszaj?cej się na 2oo.

Pogoda zapowiadała sie nie koniecznie do jazdy. Wyjeżdżaj?c z garażu kropił deszcz, ale jako twardziele, nałożyli?my przeciwdeszczówki i w drogę. Pogodynka mówiła, że nie będzie padało...miała rację.

Dojechali?my z małym opóżnieniem, bo nastawiali?my się, że Msza będzie po 10ej, a jednak na Nasze szczę?cie wjeżdżaj?c do Częstochowy koło 12ej zd?żyli?my na wszystko.

IMG_1304.jpg

Wrażenia moje s? nie do opisania. Podniesienie... i wycie klaksonów we wszystkich maszynach, ta Komunia |więta, |więcenie maszyn...

Zostałam wy?więcona aż dwa razy na ten rok, bo się sprzęcior na którym wozili księdza zacinał i poleciało na mnie z podwójn? salw? w odstępie 5cio minutowym. Widać, że szczę?liwa z tego powodu jestem (podwójne szczę?cie- nie mylić z "zezowatym")

Wzruszaj?ce jak dla mnie spotkanie, czuło się tak? moc i ciepło tych ludzi maj?cych swoj? pasję.

Nie ma jak to podróż w miłym towarzystwie !piwko

IMG_1308.jpg

Z pozdrowieniami

Maja

ps. zdradzę, że już został filmik zmontowany przez ;);) .

Na koniec zdjęcie przyjaznej maszyny zawsze gotowej do przywitania !piwko

IMG_1314.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...