Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman 650


ortos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym na tym forum, ale strona bardzo mi się podoba.

Mam now? Vespę GT 200 i trochę starych skuterów /http://lambretta.aha.pl/index.phtml?mgid=szymon_chojnowski/

A ostatnio mnie wzięło na zakup prawdziwego turystyka. I jak szaleć to szaleć - my?lę o 650 !!! Poradzcie mi gdzie szukać ofert - czy na allegro, czy w jaki? gazetach ogłoszeniowych, czy sprowadzać /ale przeczytałem w?tek o sprowadzaniu i się załamałem/

Czym kierować się przy zakupie?

A poza tym chciałbym wydać nie więcej niż 25-26 tys. Czy mam szansę?

pozdr...

Ortos

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poczekaj do końca sezonu. Może pokaż? się ogłoszenia sprzedaży polskich salonowych egzemplarzy, może testowych importera: obecnie jest do wzięcia Burgman 650 Executive w kolorze srebrnym, rok produkcji 2004, przebieg 15 tys. km, cena 29 400,- zł brutto,

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Dzięki za odpowiedĽ

To dobry pomysł, bo mam taraz czym jeĽdzić :D a pod koniec sezonu ceny pewnie będ? lepsze...

jakby? słyszał o jaki? 650, to wdzięczny bedę jak mnie powiadomisz....

/ortos@idea.net.pl/

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Choć my?lałem, że wydam tylko 25-26 tys. to ten z 2004 za 29 tys. brzmi nieĽle.

Ale zakup Burgmana raczej zamierzam zrealizować na przełomie sierpnia-wrze?nia - teraz ogl?dam oferty i zbieram "do?wiadczenie"

Jeszcze raz dzięki za info!!!

Mam jeszcze pytanie na co powinienem zwracać uwagę przy zakupie Burgmana 650, bo na pewno nie bedę kupował nowego pojazdu?

Jaki przebieg jest do przyjęcia itd.

pozdr....

Ortos

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Generalnie nie przebieg, a wypadkowo?ć jest ważna. Dodatkowo sprawdzenie regularno?ci przegl?dów (ksi?żka gwarancyjna) i miejsce tych przegl?dów.

Reasumuj?c: najlepiej sprzęt bezwypadkowy regularnie serwisowany w ASO SUZUKI

Odnośnik do komentarza

Wiem, że musi być bezwypadkowy

Prowadziłem kiedy? Vespę GT 200 po naprawdę drobnym szlifie i nadawała sie tylko do jazdy "na torze" - bardzo ładnie w lewo, a w prawo nie chciała skręcać :D .

Ale czy raczej kupować sprzęt kupiony w Polse czy sprowadzany?

pozdr...

Ortos

Odnośnik do komentarza

W Polsce lub za granica, byle nie testowy!

Traktowane sa one zazwyczaj w brutalny sposob, nikt ich nie dociera, a rozgrzanie silnika przed odkreceniem na maxa zakrawa na zart. Tak jest w Polsce i za granica, wiec odradzam :D .

Odnośnik do komentarza

Czesc,

Ja kupilem wczoraj Suzuki Burgman 650 rok produkcji 2002 ( data pierwszej rejestracji w Niemczech Maj 2004 ) Skuter ma przejechane 756 km i jest na dotarciu a dodatkowo z serwisu w Niemczech dostalem jeszcze gwarancje na rok, poniewaz liczy ona sie o daty pierwszej rejestracji na 24 miesiace. Caly skuter z wszytkim wyszedl mnie 26 tys zlotych. Nie chodzilo mi o rocznik ale o przebieg motoru a kupujac go z serwisu w DE mialem 100% pewnosc ze jest oryginalny, ponadto sprawdzalem tarcze hamulcowe itd. wygladaly jak swiezo z fabryki. Wedlug mnie roznica miedzy rocznikami jest raczej znikoma dla mnie najbardziej liczy sie przebieg.

Pozdrawiam,

CONAN

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Skuter ma przejechane 756 km i jest na dotarciu a dodatkowo z serwisu w Niemczech dostalem jeszcze...

Wedlug mnie roznica miedzy rocznikami jest raczej znikoma dla mnie najbardziej liczy sie przebieg.

Niby wszystko cacy, przebieg symboliczny tylko musisz pamiętać, że te pierwsze setki kilosów s? najważniejsze i maj? znacz?cy wpływ na póĽniejsz? ekploatację pojazdu.

Cenę zapłaciłe? rozs?dn?... Napisz czy policzyłe? w tym wszystko: Telefony, przejazd, transport, noclegi, rejestrację w PL itp.

Pozatym pamiętaj, że jednak rocznik też ma znaczenie... Co by nie było 02 czy 03 lub 04 to nie ta sama cena...

Reasumuj?c::: życzę udanej eksploatacji... 650- tek przybywa w zastraszaj?cym tępie :D

Odnośnik do komentarza
Skuter ma przejechane 756 km i jest na dotarciu a dodatkowo z serwisu w Niemczech dostalem jeszcze...

Wedlug mnie roznica miedzy rocznikami jest raczej znikoma dla mnie najbardziej liczy sie przebieg.

Niby wszystko cacy, przebieg symboliczny tylko musisz pamiętać, że te pierwsze setki kilosów s? najważniejsze i maj? znacz?cy wpływ na póĽniejsz? ekploatację pojazdu.

Cenę zapłaciłe? rozs?dn?... Napisz czy policzyłe? w tym wszystko: Telefony, przejazd, transport, noclegi, rejestrację w PL itp.

Pozatym pamiętaj, że jednak rocznik też ma znaczenie... Co by nie było 02 czy 03 lub 04 to nie ta sama cena...

Reasumuj?c::: życzę udanej eksploatacji... 650- tek przybywa w zastraszaj?cym tępie ;)

Czesc,

W cenie wliczylem wszystko. Zreszta odbieralem go z Berlina dokad mam tylko 300 km.

CONAN

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...