Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BMT 2008


bartosinski

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo, za niedługo kolejna edycja BMT - Berliner Motorrad Tage (dokładnie to w następny po ?więtach łykend). Czy kto? zamierza wybrać się na t? imprezę? Co prawda rok w rok zaobserwować można uwstecznianie się poziomu i efektowno?ci owego spędu, ale je?li kto? ma blisko lub akurat przejeżdża obok, to czemuby nie wst?pić?

Ja zasadzam się na sobotę w godzinach przedpołudniowych. Ot taki mały spacerek po hali targowej... Reflektuje kto??

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Haha, widzę, że nastrój odzwierciedla ostatnio ogl?dany poziom owej imprezy. Ale b?dĽmy dobrej my?li, może ten rok będzie rokiem przełomu !scooter

Jerzyk, jakby co daj znać, ja zapewne ruszam automobilem, tak więc miejsce się znajdzie. Przewiduję potem rundkę po Louisach, Polo i innych sklepikach (chyba bardziej chodzi mi o tę rundkę niż o targi, ale co tam, każdy pretekst dobry).

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Nie jest wykluczone że ja i Orzech będziemy w sobote na BMT w ramach podróży do Amsterdamu. Chcemy zrobic sobie chwile przerwy podczas podróży więc bliżej targów odezwiemy się aby ustalic czy będziemy na Targach i gdzie możemy spotkać się z Klubowiczami.

Odnośnik do komentarza

Na BMT byłem dwa razy (2006r i 2007r) dla mnie to najlepsza wystawa jak? kiedykolwiek widziałem (zapewne jeszcze mało widziałem) ale porównuje z Polskimi wystawami. W Berlinie na wystawie Córka kupiła sobie fajne spodnie w bardzo dobrej cenie. Ja dla Żony ?liczny kask z kwiatuszkami i jeszcze sporo różnych drobiazgów. !scooter !happybth !scooter :D !scooter

Czy w tym roku pojadę okaże się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem okazję odwiedzić BMT już trzy razy - w 2004, 2005 i 2006 roku (rok temu niestety nie dane mi było tam być). Targi owszem, były całkiem fajn? atrakcj?, można poprzymierzać się do motocykli, porobić kilka fotek, pogadać chwilę z przedstawicielami producentów o tym "co tam panie, w polityce", wyłowić jakie? fajne ciuszki w "targowej" cenie, popatrzeć na go?cinne występy berlińskiej policji motocyklowej, czy zje?ć wursta... !happybth

Trochę jednak szkoda, że z każdym rokiem obserwowałem pewien regres w jako?ci, atrakcyjno?ci, efektowno?ci owej imprezy. Jad?c za każdym razem mam jednak nadzieję, że "w tym roku będzie fajnie". I z takim też nastawieniem mam zamiar jechać tym razem.

Wpisujcie się proszę do tego tematu, je?li macie zamiar pojawić się na targach (podajcie też w jakim dniu i w jakiej porze, mniej więcej). Spróbujemy może spotkać się, choćby na chwilę, na niemieckiej ziemi !scooter

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza
(...)Trochę jednak szkoda, że z każdym rokiem obserwowałem pewien regres w jako?ci, atrakcyjno?ci, efektowno?ci owej imprezy. (...)

To chyba nie tak !happybth . Po prostu otaczajaca nas rzeczywistosc sie zmienila, a targi owszem tez, ale nie budza juz takiego efektu "WOW" !scooter .

Pamietam targi z poczatku lat 90- tych, to bylo po prostu wydarzenie i priorytet zeby na nich byc, bo to cos wyjatkowego. Duzo robil tez wiek :D .

Dzisiaj targi traktuje z przymruzeniem oka i na pewno nie sa czyms wyjatkowym, ot po prostu nastepna wystawa...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj targi traktuje z przymruzeniem oka i na pewno nie sa czyms wyjatkowym, ot po prostu nastepna wystawa...

i tu po czę?ci bigu ma rację .ja jako osoba nie maj?ca okazji bycia na takiej imprezie w monencie zaistniena tam tez chyba bym krzykn?ł WOW . to normalne że zawsze z pocz?tku jest nieoceniony zachwyt a póĽniej człowiek po trosze popada w rutynę i obycie .ale odno?nie tematu kiedy? błysła mi my?l żeby się wybrać do berlina , ale czy uda mi się to zrealizować ? nie wiem .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...