Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeżeli chcecie pomóc....


Gość Qajt

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Burgmaniacy!!

W mojej szkole dnia 28 marca czyli w piatek po swietach odbedzie sie impreza charytatywna. Wiem, ze juz kilka razy Wasz klub goscil w domach dziecka itd. W mojej szkole od godz. 15.00 bedzie odbywac sie impreza, na ktorej zbierac bedziemy pieniadze na fundacje Ewy Blaszczyk "Akogo". Finalem ma byc zapalenie budzika zrobionego na boisku ze swieczek. Zglosilem, ze nie na pewno, ale moze uda mi sie zoorganizowac grupe, ktora za wrzucenie jakiegos pieniazka do puszki przewiezie na Swojej maszynie jakiegos malucha. Na naszej imprezie goscic bedzie m.in. Malgorzata Kozuchowska. Mam nadzieje, ze uda mi sie przekonac kilkoro z Was do przyjazdu na taki event. Zostaje jeszcze pytanie czy bedzie pogoda?? Ale na to pytanie Pani od religii odpowiedziala mi, ze sie postara... !sciana

P.S W zwiazku z wczorajszym kupnem Burgmana 125 chcialbym zostac klubowiczem. Czy moj wiek (15 prawie 16, bo urodzilem sie dopiero w grudniu) Jest jakas przeszkoda?? Adres szkoly podam kiedy bede juz wiedzial czy ktos z Was bedzie

Pozdrawiam Kajtek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...