Skocz do zawartości
Forum Burgmania

nocleg w krakowie lub okolicach


Ravenka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam,

czy kto? z tam-bylców :lol: może nam podsun?ć namiar na nocleg w Krakowie,

chodzi o wmiarę przyzwoite warunki w rozs?dnej cenie.

Chodzi o pokój 2 os. z łazienk?.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rav...

Niestety w temacie Krakowa pomóc za bardzo nie moge, gdyż nie korzystam i nie znam tamtejszych hoteli/moteli itp. pensjonatów.

Jednak jakby?cie nic nie znaleĽli, to u Mnie w Trzebini jest fajny motelik, za nie duże pieni?dze, a do Krakowa macie ~30km.

Także jak co? to jedynie tak moge pomóc.

Ew. jakby?cie gdzie? chcieli trafić, to też daj znać, bo po krakowie poruszam się do?ć sprawnie, więc chętnie pomogę, je?li trzebaby Was ponawigować po KrakUFkowie :lol: .

Bajo i pozdro dla Lamus'ka ;) .

K. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Napisz proszę przedział cenowy za nocleg... z jedzeniem czy bez?

Do 150 za pokój, aczkolwiek rozważymy wszelkie propozycje. Fajnie byłoby czasami co? zje?ć, :lol: ale ?wiadomi jeste?my ceny.

Kubo a jak dojazd z Trzebini? Bo raczej będziemy 4OO, a do Krakowa musimy dotrzeć na 10.30, czyli skoro ?wit.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

LamusQ... Jak miło Mi Cię czytać(zza krat :lol: ).

Otóż z Trzebini możecie walić na AutoBahn'a do Krakowa, płacicie 6,50zł za przejazd i jak sie postaracie to i w 10minut jeste?cie w Krakowie.

Ja jad?c normaln? drog?(nr.79) będ?c w dobrym humorze(czyt. jad?c 'spokojnie' czyli nie przekraczaj?c 100km/h) jestem w Krakowie w 20-30minut w zależno?ci od ruchu.

Je?li chcecie trafić gdzie? do centrum, to wtenczas jak policzycie sobie 40-50min. to dotrzecie tam spokojnie.

Dodatkowo bior?c pod uwagę pobyt w Trzebini, zapraszam do Siebie. Pomogę z ustaleniem trasy dojazdowej na poż?dane miejsce a być może co? więcej?

Je?li macie plany wpa?ć w weekend, to pracuje w soboty 8-14 a póĽniej weekend mam wolny, więc wtenczas je?li uczelnia byłaby wtedy lajtowo ustawiona, mógłbym Was ponawigować LIVE.

Kilometrarzowo macie z Trzebini do granicy z Krakowem 27Km, za? do centrum jakie? 35km.

http://www.motellech.emeteor.pl/ a to motelik który mógłbym polecić u siebie...

Pozdrówki, Kuba

P.S. Zagadajcie do Rybki, Ona jaki? czas temu nocowała ze Studim w Krakowie, bardzo blisko rynku, nocleg niedrogi, miejsce fajne, warunki ok, jak na tak krótki pobyt.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kubo dzięki za pomoc i za to, że stre?ciłe? swój wywód !happybth

jak już dojedziemy do miasta smoka to na pewno się odezwiemy i może gdzie? spotkamy !happybth

PS. motelik w Trzebini wygl?da całkiem obiecuj?co

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...