Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapraszam do Łodzi w czerwcu bo ....


Gość YARECK

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani. Pamiętacie mnie pewnie, albo może już nie z akcji dla dzieciaków z ddz w Łodzi, za któr? wam jeszcze raz baaardzo dziękuję.

Tym razem chodzi o mnie.

ŻENIĘ SIĘ!!! !scooter !OKK

Zapraszam Was do Łodzi z tej okazji na uroczysto?ć moich za?lubin 28 czerwca br.

W miarę ew. zainteresowania będę podawać więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Postaramy się osobi?cie złożyć życzenia.......

Pozdrówka

Byłoby nam bardzo miło.

Tak sobie pomy?leli?my, że może jak?? trajk? by?my pojechali do ?lubu i póĽniej do restauracyjki, ale nie mamy doj?cia do nikogo takiego :lol:

Może kto? z was miałby kontakt do takiej osoby?

Odnośnik do komentarza

Yareck, gratuluję Ci serdecznie.

Je?li chodzi o wypożyczenie trajki, to rozmawiałem z moim znajomym z perfectweddingday.pl i uzyskałem odpowiedĽ, że może postarać się o taki pojazd. W zwi?zku z tym najlepiej skontaktuj się z nim mailowo tomek@perfectweddingday.pl lub przez gg 2252147 (ewentualnie na ich stronie masz nr telefonu).

Odnośnik do komentarza

W kalendarzu naskrobane, że dnia 28 czewca 2008 z powodów opisanych w pierwszym po?cie w?tku jestem zajęty :lol:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Od?wieżę nieco temat i zarazem podam już parę szczegółów.

Ponieważ ?lub jest o 13:50 chciałbym aby?my spotkali się 12:15-12:30 pod naszym domkiem, tj. Kamińskiego przy Północnej i stamt?d już razem o 12:35 wyjechali do urzędu.

Dlaczego tak wcze?nie?Ano dlatego, że ja i Karola bedziemy jechać bez kasków, więc sami rozumiecie:fryzury, makijarze i te sprawy-jak bedziemy gnać to wszystko pojdzie w diabły.

Zamysł mam taki cobym ja i moja wybranka jechali moim <_< na czele :lol::o:P:D ulicami: Kamińskiego, Jaracza, Wólczańsk?, Pabianick?.

PóĽniej urzędowe formalno?ci i stamt?d na ul. Maratońsk? 67/69.

Co do przebiegu drugiej trasy nie mam jeszcze pomysłu bo nie wiem czy pokończ? czę?ć robót drogowych czy w dniu ?lubu będzie tak jak jest dzi?.

Serdecznie zapraszam do udziału w paradce bo ja i tak będę jechał rumakiem (je?li będzie bezdeszczowo) - bez względu czy przyjedzie kilka czy kilkana?cie czy więcej motocykli.

Oczywi?cie je?li kto? podjedzie pod urz?d również będzie mi bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Ma kto? znajomo?ci na górze? Bo to nie wygl?da dobrze. !happybth

Choć na onecie wygl?da to lepiej.

Co? ty Jarek, nie pękaj weĽmiecie p. deszczowce i po bólu :)

Takie co nieco ma już być przeszkod? na wspólnej drodze?!

Ale gdyby? wymiękł to służę swoj? lemuzyn? !scooter

Pozdrawiam i do zobaczenia w pogodn? !happybth sobotę !tut

RobB. !piwko

Odnośnik do komentarza

Jakże się cieszę RobB, że Cię ... czytam - dawno?my się nie wyidzieli?my. !happybth

Decyzji nie zmienimy choćbye skały ... no wiecie co.

Chcemy tylko, żeby pogoda nie zepsuła planu jazdy moim rumakiem. Jak nie będzie dobrej pogody to pojedziemy autkiem brata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...