Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kraków - Szczawnica


miszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się jutro na mał? wycieczkę do Szczawnicy, Kro?cienka i Niedzicy. Potrzebuję się trochę wyluzować i odstresować. Pocz?tkowo planowałem samotny wyjazd, ale jeżeli jest kto? chętny się doł?czyć i nie przeszkadza mu prędko?ć typowo rekreacyjna to zapraszam. Jak wycieczka się powiedzie to doł?czę kilka zdjęć dla osób, które jeszcze nie były w tych okolicach, a rejon jest naprawdę ?liczny.

Odnośnik do komentarza

No wła?nie wróciłem. Nie podawałem więcej szczegółów bo póĽno się zdecydowałem i nie za bardzo wierzyłem że kto? jeszcze pojedzie. A Ty umie?ciłe? posta troszkę za póĽno.

Wyjechałem ok. 9.00 i wybrałem trasę przez Wieliczkę, Dobczyce, Mszanę Doln?, Szczawnicę, Kro?cienko, Czorsztyn, Niedzice i Nowy Targ.

Ł?cznie zrobiłem 270 km. A jak mnie tyłek boli (od siedzenia oczywi?cie !scooter !OKK ). Wracałem zakopiank?. Ruch jak cholera (wiadomo warszawka wraca z Zakopanego :D !placz1 whist ).

Tereny piękne, widoki cudowne, tylko te drogi. Tragedia. I te ?mieci przy drodze. Jad?c samochodem jako? nie zwraca się na to uwaga. Pogoda OK i ogólnie jestem zadowolony. Jakie? zdjęcia umieszczę jak dojdę do tego jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza

jechalem zakopianka z bialki do krakowa w czwartek w poludnie zajelo mi to 3 godz.mozna powiedziec ze droga jest otwarta bo sie po niej poruszaja auta nie tylko na warszawskiej rejestracji natomiast jakie sa tam rozwijane predkosci musiz ocenic samemu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...