Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedzielna wycieczka ??


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wszystko wskazuje na to, że niedziela będzie wiosenna !scooter

Może tak w godzinach południowych mały wypadzik?

Cel - nieznany !OK

S? chętni??

Odnośnik do komentarza

Moze i my sie skusimy...ale niestety nie mamy calego dnia.

tak zeby kolo 15-16 wrocic do warsaw.

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super,

wiedziałem ;)

To gdzie się spotykamy i o której. A może kto? ma jaki? pomysł na trasę wycieczki? ;)

Kisiel, liczę na Ciebie :P

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o trase to sie nie wypowiadamy, moze by pojechac gdzies na jakis obiadek i wrocic po prostu.

10.30 zbiorka? miejsce dowolne:) moze byc tarchomin:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzi? zrobiłem R1' k? ze 100 km, trochę mnie wywiało... i żeby nie to, że jutro mam zero wolnego czasu to chętnie bym przewietrzył Xp' eka ale... No niestety, tym razem odpadam z 2oo i życzę Wam udanego dzionka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O Wy lotry ;) Ja tu na wygnaniu tylko moge sobie wachac spaliny 2oo. Udanej wycieczki ;)

PS. Jak dobrze, ze juz wracam i od poniedzialku smigam na swojej Ypce :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Propozycja Polacco jest ok.

Proponuję 10.30-11.00, Tarchomin MD (Modlińska wyjazd z Wawy) i kulniemy się w kierunku wschodnim, a gdzie->zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Propozycja Polacco jest ok.

Proponuję 10.30-11.00, Tarchomin MD (Modlińska wyjazd z Wawy) i kulniemy się w kierunku wschodnim, a gdzie->zobaczymy ;)

!flower :P:P;);):) !flower

Odnośnik do komentarza

Czy dobrze rozumiemy ze MD to McDonald's?

Czyli ze chodzi o tego maca ktory jest na stacji BP po lewej stronie jak sie jedzie z grota modlinska w kierunku jablonnej?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Czy dobrze rozumiemy ze MD to McDonald's?

Czyli ze chodzi o tego maca ktory jest na stacji BP po lewej stronie jak sie jedzie z grota modlinska w kierunku jablonnej?

Tak!! ;)

Odnośnik do komentarza
Jak wstanę to tez sie chętnie dopnę ale chyba tym razem bez aQuili bo j? deko przewiało w poprzednia niedziele i lekko zaziębiona

Podaj Jej to czym i Ja się leczę ... też mam nadzieję, że do jutra się wyleczę , a jak macie problem z lekarstwem to zapraszam do mojego monster garażu - pomogę , będziemy się leczyc do rana ... tylko wtedy Webik Ty będziesz musiał powadzic podczas wycieczki ;). Ja się dzi? dobiłem chorobowo przez jazdę roadsterem jako bezdasznikowiec .... kurka wodna wieje bardziej niż na skuterku.

Pozdrawiam ... i mam nadzieję, że mnie nie położy na dobre i jutro też się wstawię na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem szczę?liwie do domku z bananem od ucha do ucha co prawda chyba min?łem się z grupa bo jechałem przez Piaseczno do wawki je?li hamowałem grupę to przepraszam mam nadzieje ze za jaki? czas zacznę za wami nad?żać !scooter

Odnośnik do komentarza

My tez sie leciutko pogubilismy podczas powrotu bo jak kon w kieracie zamiast skrecic na konstancin pojechalismy za kisielem na grojec..po minucie wrociclismy juz na dobra trase no ale dogonic juz grupe bylo ciezko:)

Bardzo dziekujemy za udana, przesympatyczna wycieczke w Waszym towarzystwie!

polecamy sie na przyszlosc:)

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
My tez sie leciutko pogubilismy podczas powrotu bo jak kon w kieracie zamiast skrecic na konstancin pojechalismy za kisielem na grojec..

!scooter Pojechali?cie za kisielem na Piaseczno w indefakcie, ale rzeczywi?cie nie na Konstancin.

Dzięki Wszystkim za cierpliwe oczekiwanie w Czersku i dostosowanie trasy wycieczki do moich porannych fanaberii whist

Jeżeli za bardzo za....dalałem to sorry ..... z młodej piersi się wyrwało !OKK !placz1

Do następnego razu

Odnośnik do komentarza

Wycieczka była jak najbardziej udana.

Pogoda super.

Leniwie to leniwie ale zdobyli?my wierze w zamku w Czersku.

Pollaco z Kiselem nieoczekiwanie chcieli przedłużyć sobie wycieczke !placz1

Pozostała cze?ć grupy postanowiła im nie przeszkadzać !scooter

Webik nie przejmuj sie i tak zrobiłe? niezłe postępy, nas troszke poniosła fantazja .

W sumie sam jeszcze smignołem nad zegrze i do beniaminowa na bunkry !OKK

Odnośnik do komentarza

no dobra niech bedzie na piaseczno a nie na grojec:)

nie jestem mocny w poludniowych stronach:)

jestem z polnocy:) i tak juz zostanie:)

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

He,

fajnie było, bo szybko ;)

zdjęć nie ma wiele, bo w aparacie padł aku whist

Dzieki wszystkim za super wycieczkę :(

Banana to ja mam do tej pory !vampire !winkiss B)

Niedzielne turlanie

nie jestem mocny w poludniowych stronach:)

jestem z polnocy:) i tak juz zostanie:)

następna wycieczka -> kierunek północ

Polacco prowadzi !scooter !OKK !placz1 ;)

Kurde ,

nie poł?czyłem postów,

Artix, wybacz whist

Bywa, posty poł?czone, to pewnie za kare że z wami nie pojechałem ale OC skończyło się w pt, a ja zerkn?łem na to dzi?

Artix

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...