Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaj na pustyni.


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Jako? nie jestem przekonany czy wie co czyni. W tek?cie nie było nic napisane, czy kiedykolwiek miał co? wspólnego ze sportami motocyklowymi. Jeżeli nie to cienko widzę, gdyz amatorzy to moze w Pucharze Polski dadz? sobie radę, ale w MP to juz nie maj? czego szukać, a w tej randze zawodów to niestety zasobno?ć portfela to nie wszystko i nie zast?pi umiejetno?ci. Oczywi?cie życzę dojechania, chociaż w to nie wierzę, a raczej bardziej życzę mu jazdy bez wypadku!!!.

Odnośnik do komentarza
Jako? nie jestem przekonany czy wie co czyni.......... Jeżeli nie to cienko widzę, gdyz amatorzy to moze  w Pucharze Polski dadz? sobie radę,...........Oczywi?cie życzę dojechania, chociaż w to nie wierzę, a raczej bardziej życzę mu jazdy bez wypadku!!!.

Jacku! Szczególnie dla Ciebie wklejam post z forum motocyklowego http://www.moto3miasto.pl

"Witam, Piotr Krachulec wczoraj zakończył rajd Heroes Legend i dojechał do Dakaru po pokonaniu wielu trudno?ci i własnej słabo?ci. Dojechał na ostatniej pozycji, ale nie ważne jest miejsce tylko fakt, że ukończył ten rajd. Szacunek i gratulacje dla Piotra, w następnym roku może spróbować powalczyć o lepsze miejsca, chociaż w bież?cej edycji przedostatni etap zakończył na 10 pozycji. W ?rodę lub czwartek powinien być w Gdyni."

_________________

Cały czas wierzyłem i trzymałem kciuki.

Jestem pełem szacunku dla Piotra i powiem więcej, jestem dumny z tego że znam takiego człowieka.

Polecam stronę http://www.heroeslegend.com/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również szacunek. Gartuluję odwagi i samozaparcia. Nie jest to bułka z masłem przetrwać tak? wyprawę. Jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Szacunek. thumbup.gif

Ja bym się chyba rozsypał na kilka kawałków. whistling1.gif

No staro?ć nie rado?ć :)

Grzesiu ja tak tylko..... :) z miło?ci :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piszesz prawdę Orzeszku. :):):P

Ale z t? miło?ci? to przewaliłe?.... rozłupańcu jeden :):P

Edit: Widzisz Orzechu, wiedziałem, że tak będzie. Nie do?ć, że nas na języki wezm?, to jeszcze zazdro?cić będ?.... :);):)

Odnośnik do komentarza

Plabanku... Przekaż wielkie gratulacje dla Piotra ode mnie... BRAVO!! ;)

Orzechu i Worlanie... ja rozumiem, wolno?ć słowa ale... takie wyznania miłosne na forum... Rozumiem, że w ten sposób postanowili?cie oznajmić wszem i wobec, że Wy... Kurcze, nawet wzrost macie podobny...

Oj Grze? bo będę zazdrosny...

:P:):):):):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...