Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1 marca - otwarcie


Gość scottie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam serdecznie tych co maj? blisko i daleko na otwarcie mojego nowego sklepu motocyklowego w Krakowie :)

Zapraszam oczywi?cie każdego i w każdym wolnym terminie :)

1 marca o ile pogoda pozwoli to będzie i co? do jedzenia i do picia.

www.scottie.pl - tu więcej informacji i adres !happybth

pozdrawiam i zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

No i super. 1 marca pewnie się nie wybiorę bo ma wiać i padać, ale ciesze się że będzie sklep, który prowadzi burgmaniak. Jak będę co? potrzebował to napewno do Ciebie zajadę. Musisz jednak popracować nad stron?, bo czę?ć rzeczy nie działa np. galeria, niektóre linki. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Marek niestety na otwarciu nie będę bo wywiało mnie w Bieszczady ale je?li tylko będzie okazja to zagl?dne. A wtedy zrobimy otwarcie dwa.Gratuluje pomysłu i że się rozwijasz.

PS.Niestety ja tego szczę?cia nie mam a wiesz że pare pomysłów było <_< .

Odnośnik do komentarza

Pilot zawsze się możesz podczepić B)

Wiem że pogoda nie teges, ale w sezonie zrobie replay !happybth jak będzie pogoda ;)

Co do promocji to dla burgmaniaków będ? stale !happybth karty będ? respektowane :D

Stronka jest cały czas uaktualniana, galeria jeszcze nie istnieje niestety , ale to kwestia dni...

P.S. pogoda niestety popsuła nam szyki, ale nic straconego. Uroczyste otwarcie przekładamy o tydzień (dajmy EMMIE się wyszaleć) a dzi? jak kto? się pojawi to dostanie co? ciepłego i smacznego :D

Także zapraszam i dzi? i za tydzień na otwarcie z pomp? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...