Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zapytanko o auto


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zakochałem sie w multipli i mam nawet juz jedn? upatrzona.

Traf chciał, że w 3mie?cie. Troszke do przejechania mam, a nie mam ostanio czasu na bujanie sie po Polsce bez celu(gdyby okazła się kup?).

Może kto? byłby tak dobry i obejrzał te autko ??

Odwdziecze sie na drugi dzien po oględzinach(pozytwynych) już w 3mie?cie !scooter

Wiem że w niedziele jest do 15:30 dostepny, potem gdzies wyjeżdza.

http://allegro.pl/item312134384_fiat_multi...miejsc_van.html

Odnośnik do komentarza

Widzę Plebanku, że stajesz się "etatowym" ogl?daczem samochodów... Jak tak dalej pójdzie to zrobimy zrzutkę na jakiego? KTS-a plus miernik grubo?ci lakieru... :D:P:D:D;);)

Nawet jak się nie kupi samochodu to można pozwiedzać i "poszukać" wojny...

!scooter :):D

Prawda Pleban??

Odnośnik do komentarza

Dziękuje serdecznie za odzew.

Mimo wszystko dzisiaj o 3 w nocy ruszam na Gdynie - mam nadzieje, że wróce już w 2 auta !scooter

Odezwe sie po powrocie.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko bardzo proszę przyjrzeć się silnikowi. Niestety czasy poczciwych silników wysokoprężnych dawno minęły. Te nowoczesne turbodiesle s? dosyć awaryjne (mimo że jednostki JTD s? niezłe), a naprawy ekstremalnie drogie np: wtryskiwacze, koło zamachowe itp.

Odnośnik do komentarza
Witam serdecznie.

Zakochałem sie w multipli i mam nawet juz jedn? upatrzona.

Traf chciał, że w 3mie?cie. Troszke do przejechania mam, a nie mam ostanio czasu na bujanie sie po Polsce bez celu(gdyby okazła się kup?).

Może kto? byłby tak dobry i obejrzał te autko ??

Odwdziecze sie na drugi dzien po oględzinach(pozytwynych) już w 3mie?cie !piwko

Wiem że w niedziele jest do 15:30 dostepny, potem gdzies wyjeżdza.

http://allegro.pl/item312134384_fiat_multi...miejsc_van.html

...słuszna koncepcja z Multipl?

wiem, bo miałem Brzydactwo !OKK

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

Do Gdyni dotarłem dosyć szybko, byłem około 8 w Gdyni.

Jednak samochód totalna mina, cały dzień stracony i nic nie kupione.

My?lałem że pojawi sie kolejny fiacik w garażu jednak na to przyjdzie chyba jeszcze troche poczekać ...

Mogłem poczekać na oględziny Plebana, ech

p.s

Chcica na Multiple wzrosła jeszcze bardziej. !piwko

Plebanku jeszcze raz dziękuje za pomoc, wczorajszej Twojej wiadomo?ci już nie odczytałem - grzałem już łoże.

Odnośnik do komentarza

Witam, jako posiadacz tego "oryginalnego" pojazdu doskonale rozumie twoj? "chcice" :D Auto jest naprawdę super funkcjonalne a reszta .... wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Rozmawiali?my na GG o tej Multipli i cena wydawała się podejżanie niska teraz wiadomo dlaczego !piwko Opis aukcji nie wskazywał że to kupa a jednak. Szkoda tylko że straciłe? niepotrzebnie czas !OKK

Odnośnik do komentarza

Auto prawie całe malowane na 99% po dachu(połamana nawet podsufitka w okolicach słupka) silniczek też wydawał niepokoj?ce odgłosy podobnie jak pompa wspomagania, kombinowe wi?zki elektryczne pod mask?, wymieniona przednia szyba itd

Tak poważna przeszło?ć powypadkowa pozwoliła podjac jedn? decyzje - wracamy do domu.

Co więcej na aucie zaczyna też wyłazic rdza .... i wnetrze straszny syf.

Kolejne ciekawe oferty to dolny ?l?sk !piwko

Odnośnik do komentarza

W ogłoszeniu nie jest napisane, że bezwypadkowy.... !piwko

Dlatego po oględzinach rudego coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jak kto? nie napisał w ogłoszeniu, że bezwypadkowy, należy s?dzić, że pojazd był bliski kasacji....

Odnośnik do komentarza
Auto prawie całe malowane na 99% po dachu(połamana nawet podsufitka w okolicach słupka) silniczek też wydawał niepokoj?ce odgłosy podobnie jak pompa wspomagania, kombinowe wi?zki elektryczne pod mask?, wymieniona przednia szyba itd

Tak poważna przeszło?ć powypadkowa pozwoliła podjac jedn? decyzje - wracamy do domu.

Co więcej na aucie zaczyna też wyłazic rdza .... i wnetrze straszny syf.

Kolejne ciekawe oferty to dolny ?l?sk !piwko

Witam, jak Dolny |l?sk to może co? dla Ciebie sprawdzę oczywi?cie w miarę możliwo?ci whist Jeżdzę trochę po okolicy służbowo oczywi?cie !OKK

Odnośnik do komentarza
W ogłoszeniu nie jest napisane, że bezwypadkowy.... !piwko

Dlatego po oględzinach rudego coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jak kto? nie napisał w ogłoszeniu, że bezwypadkowy, należy s?dzić, że pojazd był bliski kasacji....

Abach pytałem kilka razy o bezwypadkowo?ć - miał być malowany prawy przedni błotnik i wymieniona klapa bagażnika i zderzak, gdyby to było tylko to, to auto dawno stałoby u mnie - z takim nastawieniem jechałem.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się Wam, że i ja byłem w Gdańsku we czwartek... whist też po samochód... whist

I tak samo jak Rudy wróciłem do Lublina... PeKaPem... !kisss

Oględziny samochodu trwały dokładnie 5 sekund... whist tfu... :P

Oczywi?cie, Pleban był mi jak najbardziej pomocny i bardzo Ci za to dziękuję Andrzeju...

P.S.

Czytałem o wojnie... kurcze, faktycznie za póĽno... :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...