Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowy wypad do Zakopanego na grila


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

W zwi?zku z tym że ma być ciepło w sobotę i niedziele zgłaszam propozycje wyjazdu do Zakopanego. Szcaegóły spotkania podam bliżej soboty. Chętnych proszę o zgłaszanie się.

PS.

Małe sprostowanie je?li pogoda w niedziele będzie zapowiadana ładniejsza lub uczestnikom będzie bardziej pasowała niedziela to przesuniemy termin na niedzielę.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysł. Od sobory będę przez siedem dni mieszkał w Białym Dunajcu więc bardzo chętnie spotkam się z Wami w Zakopanym. !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu kończ? się ferie i podejrzewam, że będzie duży ruch zarówno w Zakopanem jak i na Zakopiańce zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Ale chętnie bym się wybrał, tylko musiałbym komu? sprzedać córkę na ten czas. Chyba trzeba się będzie u?miechn?ć do Mamusi, ale nie wiem czy dam radę.

Proszę używać funkcji "edytuj" zamiast dopisywać kolejnego posta. Posty ł?cze.

Artix

Odnośnik do komentarza
W tym tygodniu kończ? się ferie i podejrzewam, że będzie duży ruch zarówno w Zakopanem jak i na Zakopiańce zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Ale chętnie bym się wybrał, tylko musiałbym komu? sprzedać córkę na ten czas. Chyba trzeba się będzie u?miechn?ć do Mamusi, ale nie wiem czy dam radę.

Proszę używać funkcji "edytuj" zamiast dopisywać kolejnego posta. Posty ł?cze.

Artix

Jeżeli pojedziemy to jak zwykle jedziemy drogami widokowymi gdzie ruch jest owiele mniejszy niż na drogach głównych.Je?li nawet pojedziemy drog? główn? to jesli bedzie duży ruch to możemy skręcić w boczne i omijać te miejsca. A córkę można zabrać ze sob?.

PS. Czekam tylko na prognozy pogody aby ustalić dokłdnie kiedy planuje wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
PS. Czekam tylko na prognozy pogody aby ustalić dokłdnie kiedy planuje wycieczkę.

Będzie padać...

!happybth !happybth :lol:

Dragon ja chyba Ciebie zamorduje. !happybth Przestaniesz wtr?cać się do pogody w małopolsce !happybth zajmij się Lubeskim. !happybth

Ty duży szamanie (nie powiem gruby) !happybth

Odnośnik do komentarza

Hehehe... Pilot przeno? się na Pomorze Zachodnie,tutaj "czary" Dragona nie działaj? i nawet nie sięgaj? !happybth !happybth !happybth

:lol::D:D

!happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
PS. Czekam tylko na prognozy pogody aby ustalić dokłdnie kiedy planuje wycieczkę.

Będzie padać...

!happybth !happybth :lol:

Dragon ja chyba Ciebie zamorduje. !happybth Przestaniesz wtr?cać się do pogody w małopolsce !happybth zajmij się Lubeskim. !happybth

Ty duży szamanie (nie powiem gruby) !happybth

Sprawa została skierowana do prokuratury celem zbadania Twoich faktycznych zamiarów...

:D:P:P:P:D:P

Odnośnik do komentarza

Córka trochę mała (4 lata) a te?ciowa 60 km od Krakowa. Gdyby czasami wypad w ten weekend nie wypalił to następny mam już wolny, bo żona będzie miała weekend wolny to zajmie się cór?.

Odnośnik do komentarza

Ja i Smoczyca też możemy pochwalić się piękn? pogod? :P miłym spotkaniem z Mareczkiem whist w Zakopanym dobrym ciastkiem i kaw? w Białym Dunajcu u Mareczka :P i bezpiecznym powrotem do Krakowa. 225 km przejechane spalanie 5,2 l /km. whist

I to na tyle dobrych rzeczy z tego dnia bo spotkanie z 400 już do miłych nie należało bo ucierpiał nasz AN !kisss .Tak to jet jak za kierownic? 400 siedzi baba whist i to jeszcze miejscowa(tragedia).Niesty według przepisów wina moja według sytuacji baba nie bez winy :D .

Nie wiem jak w innych rejonach Polski ale w Zakopanymm było 16,5 stoni ciepła.

Kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Ojoj, to szkoda Pilocie. Mam nadzieję, że bardziej duma ucierpiała od AeNa i do Amsterdamu dasz radę pojechać.

Duma też ale AN bardziej wymiana lampy,lusterko i dwa największe plastiki no ważne że utrzymałem Smokowózno bo by?my się ze Smoczyc? troche porysowali a tak ucierpiała duma i Smokowóz (a taki był ?liczny whist .)

Odnośnik do komentarza
Marek...

Błędów nie popełniaj? ci co nic nie robi?...

Motocykl to betka, zdrowie jest najważniejsze... Super dobrze, że Wy jeste?cie cali...

Nic się nie martw...

Dzięki Dragon za wsparcie.

A to ze jeste?my cali to jest to szczę?cie ale mam nauczkę że nie należy ufać kierowca z przodu nawet jak droga jest pusta a prędko?ć mała, bo nie wiadomo co ci taki wywinie ( no i wywineła bo nagle zrobiło się czerwono i staneła przed nami skręcaj?c w prawo ale tak że staneła na ?rodku) Było mineło mam nauczke jutro będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mareczku... mówi się na to "zasada ograniczonego zaufania"....

Wiesz czego najbardziej Ci teraz współczuję???? - nie rozbitego AeNa bo ciężko pracujesz i zarabiasz a czymże jest 10 ty? euro na zaspokojenie swoich marzeń dla kogo? kto na to "ora"...? Najbardziej Ci współczuję tego wspominania i wkur...iania się na samego siebie... i te ci?głe my?li "mogłem przecież to przewidzieć"... "kurcze, zabrakło 15 cm...", "głupie babsko, nie miała gdzie skręcać...", "a gdybym zrobił co? innego może by się udało..."

Marek, "mleko się rozlało" a naprawdę najważniejsze jest to to, że WAM się nic nie stało... Daj spokój i nie frasuj się... bior?c pod uwagę ilo?ć przejechanych przez Ciebie km wydaje mi się, że masz i tak całkiem przyzwoity wynik...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A klapsa jej dałe??????? albo KUJAWIACZKA po karoserii.

Trochę szkoda, ale jak Cię znam to szybko naprawisz. Ważne że Wasze karoserie s? całe i zdrowe.

Trzymajcie się bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...