Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czas rozpocz?ć sezon 2008


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !TAZ Nie wiem ilu nas jest maxi skuterowców na ?l?sku ale my?lę że paru się znajdzie wiec pora to ustalić i poznać sie na jakim? zlocie. Miejsce i czas ustalmy wspólne. Moja propozycja to spotkać sie w jakim? miejscu i jechać odwiedzić kolegów-koleżanki w Stolicy w "Starym Młynie"

Pozdrawiam i czekam na propozycje

Zapisani na |l?sku:

1-czorny -- Zabrze

2-dzięgiel ---Zabrze

3-obal --- Zabrze

4-Patryk ---Katowice

5-kauli

6-Lupak---Katowice

7-waw ---Jaworzno

8-migu----Pszczyna

9-ja-rek---Bytom

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • waw

    12

  • Dzięgiel

    6

  • Patryk

    5

  • pablos

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Jak narazie można rozpocz?ć wspólnym wyjazdem na moto expo w sosnowcu. Ja i mój brat Lupak jeste?my chętni. Ciekawe czy PCX czyta !scooter Może też się go naci?gnie. Młyn też jest dobr? opcj? tylko hmmm moje 200ccm... zobaczymy !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba będzie zorganizować na poczatek jakie? spotkanie na naszym terenie jeszcze przed MBS w Expo Silesia. Tylko niech będzie trochę cieplej.

Odnośnik do komentarza

W Zabrzu wysyp !scooter a będzie nas więcej bo każdy namawia znajomych na !scooter niech i oni co? z tego życia maja a nie tylko my !piwko

A było by fajnie mieć jak?? tak? |lask? grupę w jednym zespole i jeĽdzić po zlotach i sami organizować takie zloty.

Odnośnik do komentarza
Trzeba będzie zorganizować na poczatek jakie? spotkanie na naszym terenie jeszcze przed Expo. Tylko niech będzie trochę cieplej.

My?lę, że jak narazie Chudów będzie najlepszym miejscem na pierwszy spot. Potem poszuka się jakiej? "naszej" knajpy tak jak warszawiaki !scooter maj? "Stary Młyn". Niech najpierw pogoda sie poprawi.

A motoexpo czy tam motor bike show jak to tam zwał jest w dniach 14-16 marca.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I gdzie tu sprawiedliwo?ć :lol: .

Niedziela sk?pana w słońcu :lol:, ale tylko na południowym zachodzie.

U Was 14 C i słońce, a u nas 8 C i opady :P

Życzę udanych wypraw :P !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
I gdzie tu sprawiedliwo?ć :lol: .

Niedziela sk?pana w słońcu :lol:, ale tylko na południowym zachodzie.

U Was 14 C i słońce, a u nas 8 C i opady :P

Życzę udanych wypraw :P !scooter !scooter

Grzesiu nie ma co żałować .... jak my?my jeĽdzili to u reszty było zimno .... za tydzień i My po?migamy B) .

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że każdy już by chciał na siłę zacz?ć sezon;-) ja w sumie już zacz?łem i mam nadzieje że pogoda się już nie pogorszy i czego wam życzę

Kto byłby chętny na spotkanie i mał? przejażdżkę w niedzielę? Dobr? pogodę przepowiadaj? także może być ciekawie.

Ja się pisze;-)

Proszę używać funkcji "edytuj" zamiast dopisywać kolejnego pod postem. Posty ł?cze.

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Choć nieliczne ,ale spotkanie odbyło się :lol: poł?czone ze skokiem !scooter !tut :angry: na Rynek w Pszczynie. Sprzyjała nam pogoda, termometr mojej X9 wskazywał 18stopni :lol:

Wspólne zdjęcie ze spotkanymi w Chudowie 2oo

3c72e7bc97c43453med.jpg

zdj. Forum |l?skich Motocyklistów

Odnośnik do komentarza

My?lę, że można się umówić tak jak ostatnio. Godzina 14 - pół godzinki czekamy na osoby które nie dojechały i jedziemy się gdzie? przejechać...

W zwi?zku ze złymi warunkami pogodowymi mnie nie będzie

Odnośnik do komentarza
A ja się zastanawiałem kto po Jaworznie x9 jeĽdzi

a ostatnio nast?piły małe zmiany !scooter !V

Witaj. Tak chyba jedziemy a jak? wy podjedli?cie decyzje?

Jak nic nie wypadnie to planuje jechać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...