Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Juz nic nierozumiem


Gość wojtasss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtasss

Czy w tym roku jednak nie będzie zlotu w Bieszczadach jak rok temu. Ja rozumiem ?lub slubem i gratulacje ale po co to zamieszanie. w Sumie dobrze że szybko wyj?snione z drugiej strony robić zamknięta impreze ?????

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - Krzyżówka - masz rację.

To jest oczywiste - je?li kto? po?więca swój czas i siły na organizowanie imprezy, ma niezaprzeczalne prawo ustalać takie zasady, czy taki program jaki da największ? satysfakcję zarówno jemu jaki i osobom, dla których to organizuje.

Odnośnik do komentarza

Ja uznalbym to za zlot za zaproszeniami i szkodaby byloby dyskutowac na ten temat, po prostu lepiej czasami uszanowac wole Organizatorow. Po co wszczynac dyskusje o wyzszosci jednych swiat nad drugimi?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem słuszny kierunek - zaproszenia!!!.

Każdy ma szansę ale nie każdy dost?pi zaszczytu :( , ot chyba taka tendencja Ogólnopolska :( , coraz więcej zlotów i innych imprez będzie ograniczanych dla osób niezwi?zanych z danym klubem czy grup?, łatwiej zapanować jako organizator nad cało?ci? (także nad osobami), większa pewno?ć co do frekwencji, wyeliminowanie do min. złych czynników, nawyków ludzi.

Tylko chyba w takim przypadku nie można użyć nazwy: Ogólnopolski......

Wiemy jak czasami jest na zlotach - pewnych spraw i osób nie da się okiełznać :( .

Osobi?cie jak nie otrzymam takiego zaproszenia napewno będzie Mi smutno , ale za to mam motywacje do zrobienia czaego? samodzielnie ... a z czasem zdobyć uznanie innych oraz zaproszenie na kolejn? imprezę.

Ale zreszt? co ja tam mogę wiedzieć - tak mi się tylko wydaje ... bo nie było trenowane jak takie zaproszenia wpływaj? na imprezę i morale uczestników, kiedy? musi być ten pierwszy raz :(:( .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jestem nowy i nie byłem jeszcze na żadnym zlocie, ale wydaje mi się że taka jest idea że jad? wszyscy co chc?. Jeżeli jaka? hermetyczna grupa robi co? dla siebie to po co o tym pisz? na ogólnie dostępnym forum.

Odnośnik do komentarza
Chce podkre?lić, że to do?ć wyj?tkowy zlot, mój tata takie dał zasady a nie inne.

Może poprostu zmienić nazwę z "Zlot" na "Spotkanie" lub "Wypad".

Będa mam nadzieję także zloty Ogólnopolskie gdzie można poznać innych przy :(:( by póĽniej być zapraszanym na takie wła?nie "Wypady".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebny raban, uszanujmy wolę innych i po kłopocie.

Proponowałbym tylko zmianę tytułu spotkania,np. zamiast "Zlot" dać "Impreza z niestandardowymi atrakcjami" :(

Odnośnik do komentarza
Niepotrzebny raban, uszanujmy wolę innych i po kłopocie.

Proszę Was bardzo gor?co i bardzo serio!

ZAMKNIJMY TEN TEMAT. Nie ma go już na Forum - został przeniesiony do czę?ci Klubowej. S?dzę, że kolejnymi postami będziecie robili przykro?ć Pilotowi. Jestem przekonany, że nie ma w?ród nas ludzi, którzy w przemy?lany i ?wiadomy sposób rani? innych.

To słowo padło już wielokrotnie - USZANUJMY i nie wymuszajmy niczego. Przecież to nie te powody, których się tu domy?lacie wymusiły takie rozwi?zanie - pozwólcie, że zacytuję poetę-muzyka:

"nie dopatrujmy się tylko u innych

niedoskonało?ci

wspólnie nagminnych".

Nie s?dĽmy Pilota i nie ferujmy wyroków. Ani to miejsce, ani sposób załatwiania takich spraw.

Jeszcze raz powtórzę moj? pro?bę: zamknijmy temat spotkania w Bieszczadach.

Przepraszam za mentorski ton. I dziękuję za zrozumienie.

eMKa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Chce podkre?lić, że to do?ć wyj?tkowy zlot, mój tata takie dał zasady a nie inne.

Może poprostu zmienić nazwę z "Zlot" na "Spotkanie" lub "Wypad".

Będa mam nadzieję także zloty Ogólnopolskie gdzie można poznać innych przy whist:rolleyes: by póĽniej być zapraszanym na takie wła?nie "Wypady".

Pozdrawiam

Pablos poprostu zmienic na spotkanie okolicznosciowe w Bieszczadach z ograniczeniem osób. Nikt nie ma na to wpływu kogo Pilot bedzie chciał zaprosić z przyszł? żon? na ceremonię za?lubin i wesele powi?zane z licznymi atrakcjami. doskonale wie co ma zrobić i nie można mu nic narzucać

jedynie zmienił bym formę nazwy.

Ja organizuj?c swoje przyjęcie chciałbym zaprosić wszystkich ktorych znam ze zlotów i też w tym momęcie nie bed? to wszyscy członkowie którzy s? zapisani w burgmani czy w innych klubach tylko zbierze sie może grupa max 100 osób ktora by była mile widziana na moim ?lubie.

niestety na wesele nie jestem w stanie zaprosić 100 osob z klubu. w Pełni rozumiem Pilota tylko nazwa (ogólnopolski zlot) nie jest tu na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...