Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka wszystkim. Spróbujmy spotkać się w szerszym gronie na pikniku. Ci co już byli wcześniej wiedzą gdzie. Gdy będziecie na miejscu, dajcie znać spróbujemy się odnaleźć. Do zobaczenia👍👋

IMG_20260625_125525.jpg

Opublikowano

Niestety inne plany, ur. wnuczki, a to zobowiązuje

Ale życzę chłodnego spotkania w tym upale i fajnego spota

Opublikowano

Właśnie rozmawiałem z Tomkiem. Osobiście wybieram się.

Opublikowano

Krzysztofie,życzę rodzinnych przyjemności👋, a z Tobą Rafale-do zobaczenia👍

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...