DORIS Opublikowano 8 godzin temu Opublikowano 8 godzin temu Hejka wszystkim. Spróbujmy spotkać się w szerszym gronie na pikniku. Ci co już byli wcześniej wiedzą gdzie. Gdy będziecie na miejscu, dajcie znać spróbujemy się odnaleźć. Do zobaczenia👍👋 1
grzybek Opublikowano 4 godziny temu Opublikowano 4 godziny temu Niestety inne plany, ur. wnuczki, a to zobowiązuje Ale życzę chłodnego spotkania w tym upale i fajnego spota
ERMI Opublikowano 4 godziny temu Opublikowano 4 godziny temu Właśnie rozmawiałem z Tomkiem. Osobiście wybieram się.
DORIS Opublikowano 3 godziny temu Autor Opublikowano 3 godziny temu Krzysztofie,życzę rodzinnych przyjemności👋, a z Tobą Rafale-do zobaczenia👍
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się