Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Migu Opublikowano 22 godziny temu Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 22 godziny temu Mieliśmy zaplanowany wyjazd na Rumunię z Kasią i Markiem, ale coś im się posypało I niestety nie mogli jechać ( szkoda 😟 ), pozdrawiamy. Szybka zmiana planów kierunek Grecja, tym razem nie mamy pełnych dwóch tygodni (dlatego nie zjedziemy za daleko tyko góra GR), bo w piątek musimy być na imprezie w Zakopanem. Dzień 1. Ruszamy zaczęliśmy od 20 stopni na Słowacji było już 30 a na Węgrzech 38 i tak zostało do wieczora (dla tego już po 650km nie dałem rady dalej jechać) o 21-ej jak poszliśmy po napoje to termomer pokazywał jeszcze 37 stopni (szok). Dzień 2. W nocy popadało temp. tylko 25 °C no to podgonimy kilometry chcę zajechać do Grecji w dwa dni. Chcieć można a pogoda swoje, po dwóch godzinach było znowu 37 a na chwilę termomer pokazywał nawet 39 stopni. Podaliśmy się 40 km przed granicą Grecji, znaleźliśmy niezłą dużą kwaterę co w dniu następnym się przydało. 6
Klubowicze ziga Opublikowano 22 godziny temu Klubowicze Opublikowano 22 godziny temu Powodzenia i wytrzymałości z temperaturami oraz miłego zwiedzania życzymy wam
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 21 godzin temu Klubowicze Opublikowano 21 godzin temu Łomżing/plażing z zimnym piwkiem lub winkiem to jest 👌 Odpoczywajcie , zwiedzajcie i podzielcie się zdjęciami i opisami. Szerokiej i bezpiecznej drogi
Klubowicze frodka2 Opublikowano 21 godzin temu Klubowicze Opublikowano 21 godzin temu A u nas niektórym za ciepło przy 31 °😅. Odpoczywajcie Kochani, czekamy na fotki by nacieszyc oczka 😉😘
Administrator MariuszBurgi Opublikowano 21 godzin temu Administrator Opublikowano 21 godzin temu W Wawie na niedzielę zapowiadane jest 40°C 😃 Migu... Szerokości i sprawnej klimy życzę 😉 Fotki pls ☝️
Użytkownicy Nazir Opublikowano 21 godzin temu Użytkownicy Opublikowano 21 godzin temu Fajne ceny w Grecji🤪 Chociaż jak Ty jedziesz 125 to mniej będzie bolało😁 Jakby co, to jestem blisko - o ile da się tak powiedzieć nie więdząc, gdzie w Grecji będziecie🤪 Ja Rumunię (Transalpinę) zaliczyłem dwa dni temu w deszczu i przy zaledwie plus 11stC. Ale... ..ale jadąc puszką to niy problem🤷♂️😜 1
Klubowicze Patryk Opublikowano 11 godzin temu Klubowicze Opublikowano 11 godzin temu Migu, szerokiej, spokojnej, bezpiecznej drogi, pięknych widoków, ciekawych miejsc i spotkanych ludzi. Pozdrowienia dla Nawigatorki, czyli Halinki. i tak jak wszyscy czekam na foty.
tommac Opublikowano 11 godzin temu Opublikowano 11 godzin temu Widzę, że Grecja w modzie. Ja się wybieram puszką w ostatni weekend sierpnia
Użytkownicy Nazir Opublikowano 8 godzin temu Użytkownicy Opublikowano 8 godzin temu 2 godziny temu, tommac napisał(a): Widzę, że Grecja w modzie. Ja się wybieram puszką w ostatni weekend sierpnia Odradzam - za późno. Mit polskich Januszy, królów parawaningu, odpoczywających od świtu ręczników na leżakach będzie dla tubylców zbyt świeży🤭🤣🤣
Klubowicze kenobi Opublikowano 4 godziny temu Klubowicze Opublikowano 4 godziny temu Przyczepności i miłego. Może po drodze spotkacie 2 burki 650 - Szakala i taboreta. Dziś wracają z objazdówki z Grecji. Wg ich relacji pogoda super i ....🥵
Użytkownicy+ EndriuBis Opublikowano 4 godziny temu Użytkownicy+ Opublikowano 4 godziny temu 7 minut temu, kenobi napisał(a): ...Może po drodze spotkacie 2 burki 650 - Szakala i taboreta. ... Taa.... no i gdzie ta relacja ? 🤔 Migu to przynajmniej czasem coś napisze 😃
Klubowicze kenobi Opublikowano 2 godziny temu Klubowicze Opublikowano 2 godziny temu Koledzy ci nie są mocno związani z Burgmanią. Sympatycy - wolni strzelcy (klienci "servisu")...pomalutku wkręcają się.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się