Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Opublikowano

Powodzenia i wytrzymałości z temperaturami oraz miłego zwiedzania życzymy wam

  • Klubowicze
Opublikowano

Łomżing/plażing z zimnym piwkiem lub winkiem to jest 👌

Odpoczywajcie , zwiedzajcie i podzielcie się zdjęciami i opisami.

Szerokiej i bezpiecznej drogi

  • Klubowicze
Opublikowano

A u nas niektórym za ciepło przy 31 °😅.  Odpoczywajcie Kochani, czekamy na fotki by nacieszyc oczka 😉😘

  • Administrator
Opublikowano

W Wawie na niedzielę zapowiadane jest 40°C 😃

Migu... Szerokości i sprawnej klimy życzę 😉

Fotki pls ☝️

Opublikowano

Szerokości i znośnych temperatur

  • Użytkownicy
Opublikowano

Fajne ceny w Grecji🤪

Chociaż jak Ty jedziesz 125 to mniej będzie bolało😁20260623_220113.thumb.jpg.b6a772a154234441c04750ffde5634a0.jpg

Jakby co, to jestem blisko - o ile da się tak powiedzieć nie więdząc, gdzie w Grecji będziecie🤪

Ja Rumunię (Transalpinę) zaliczyłem dwa dni temu w deszczu i przy zaledwie plus 11stC.

20260622_145903.thumb.jpg.e963b84870596c7aafe987016250126f.jpg20260622_145827.thumb.jpg.a9c5b06be7ee0e892dafdbbdcb179a90.jpg20260622_142803.thumb.jpg.ad92d10b82e323450ead93d6f2d7f045.jpg

Ale...

 

..ale jadąc puszką to niy problem🤷‍♂️😜

  • Klubowicze
Opublikowano

Migu,

szerokiej, spokojnej, bezpiecznej drogi, pięknych widoków, ciekawych miejsc i spotkanych ludzi.

Pozdrowienia dla Nawigatorki, czyli Halinki.

i tak jak wszyscy czekam na foty.

image.png.054bcb5ad1bc44ae803fead55ff3ed29.png

Opublikowano

Widzę, że Grecja w modzie. Ja się wybieram puszką w ostatni weekend sierpnia

  • Użytkownicy
Opublikowano
2 godziny temu, tommac napisał(a):

Widzę, że Grecja w modzie. Ja się wybieram puszką w ostatni weekend sierpnia

Odradzam - za późno.

Mit polskich Januszy, królów parawaningu, odpoczywających od świtu ręczników na leżakach będzie dla tubylców zbyt świeży🤭🤣🤣

  • Klubowicze
Opublikowano

Przyczepności i miłego. Może po drodze spotkacie 2 burki 650 - Szakala i taboreta. Dziś wracają z objazdówki z Grecji. Wg ich relacji pogoda super i ....🥵

  • Użytkownicy+
Opublikowano
7 minut temu, kenobi napisał(a):

...Może po drodze spotkacie 2 burki 650 - Szakala i taboreta. ...

Taa.... no i gdzie ta relacja ?  🤔

Migu to przynajmniej czasem coś napisze 😃

  • Klubowicze
Opublikowano

Koledzy ci nie są mocno związani z Burgmanią. Sympatycy - wolni strzelcy (klienci "servisu")...pomalutku wkręcają się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...