Elvis Opublikowano 1 Czerwca Opublikowano 1 Czerwca Ja pierdziu, zaspałem ... racja Waldek a jednocześnie dzięki ... A zatem czerwiec ... ciepło się robi więc czas ruszać ku przygodzie ... wszystkim, a w szczególności tym, którzy mają w palnie takowe podróże, życzę szerokości i przyczepności na trasie oraz mnóstwa wrażeń .... by nie przedłużać ... miesiąc cze🤚rwiec uważam za otwarty ... do zobaczenia gdzieś tam ... LwG ... 🤚
grzybek Opublikowano 1 Czerwca Opublikowano 1 Czerwca A ja taką widziałem właśnie na ....Korsyce. I nie jedną ! Vespę😅 Przyczepności do letnich wakacyjnych i urlopowych asfaltów.
Elvis Opublikowano 1 Czerwca Autor Opublikowano 1 Czerwca A balasty, na tych Vespach, też takie wyważone️Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
grzybek Opublikowano 1 Czerwca Opublikowano 1 Czerwca A jak. Zresztą co tu pisać... Focia sama da odpowiedź. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się