Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy
Opublikowano

Zicoo62 i ja czyli Rafa 303 czwartek wyruszamy na zlot czy ktoś jeszcze z małopolski i okolic ??? (wspólnie)

  • Użytkownicy
Opublikowano

Może za wcześnie na ten temat ale nie wszyscy czytają forum tak systematycznie 😉

  • Klubowicze
Opublikowano

Ja przeczytałem wczoraj. Ale raczej nam mało po drodze . Chociaż nigdy nie mów nigdy 😉

  • Użytkownicy
Opublikowano
11 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Ja przeczytałem wczoraj. Ale raczej nam mało po drodze . Chociaż nigdy nie mów nigdy 😉

Ty masz swoją ekipę (zazdroszczę), ja myślę o małpopolsce

  • Klubowicze
Opublikowano

Najważniejsze być "samowystarczalnym" 

Jak nie nudzisz się sam ze sobą , masz pomysły gdzie jechać i co zobaczyć to brak ekipy jest pewną "uciążliwością" ale i tak dasz rady.

Gorzej mają ci co sami "nic" a nie ma z kim i są w czarnej d...

  • 4 tygodnie później...
  • Użytkownicy
Opublikowano

Wróciłem z małych wakacji i czekam z kim polecimy na zlot (start czwartek), Zicco to wiadomo a reszta ???. Pogoda raczej nie bardzo miła ale zobaczymy, czekam na info ..

  • Użytkownicy
Opublikowano

Rafa, ja zaczynam od Tarnowa, skuter z serwisu w czwartek odbieram z rana (ale nie samego),

  • Użytkownicy
Opublikowano
7 godzin temu, zicoo62 napisał(a):

Rafa, ja zaczynam od Tarnowa, skuter z serwisu w czwartek odbieram z rana (ale nie samego),

Pogoda ma być kiepska z rana (deszcz), potem ma się poprawić - będziemy w kontakcie tel. Czas wyjazdu jest mi obojętny !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...