Administrator MariuszBurgi Opublikowano 15 Kwietnia Administrator Opublikowano 15 Kwietnia Powitać ognisko-kiełbaso-fanów Pogoda na nadchodzący weekend zapowiada się znakomita, więc niedziela będzie doskonałą okazją do Mazowieckiej Koncentracji 2oo. Przechodząc do konkretów: W Niedzielę spotykamy się o 11:30 (ruszamy o 12:00!) tam, skąd zawsze startujemy, czyli McD Modlińska/Żerańska - o tu pinezka -> Miejsce Startu. Jedziemy w miejsce nam już dobrze znane... o tu -> Przystań Wkra Kaja-Sobieski Na miejscu będzie na nas czekać strefa ogniskowa i oprzyrządowanie do obróbki cieplnej kiełby. Zakupy niezbędne proszę zrobić wcześniej. Na miejscu ewentualnie będzie do nabycia kawa/herbata. Proszę o dotankowanie pojazdów przed startem. To do zobaczenia w niedzielę
Klubowicze Piootr Opublikowano 15 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 15 Kwietnia Super informacja. Trzeba siodłać kucyka i wio. Do zobaczenia w niedzielę 🛵 1
Sympatycy Ziuta Opublikowano 15 Kwietnia Sympatycy Opublikowano 15 Kwietnia Nam niestety impreza rodzinna nie pozwala dołączyć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 2
Sympatycy Cormoran Opublikowano 15 Kwietnia Sympatycy Opublikowano 15 Kwietnia Jak uda mi się w sobotę odebrać nowe 2oo 🙄 to przybędę pewnie z kimś jeszcze ale to niech oni sami potwierdzą obecność 😊
Klubowicze JACKM Opublikowano 15 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 15 Kwietnia Wiosenne Ognisko podkarpackie- w dniu 19.04.2026 r. w miejscowości Czajkowa Dwie imprezy w jednym terminie ? 2
Klubowicze arturas Opublikowano 15 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 15 Kwietnia Jakby w sąsiedztwie... nie może nas zabraknąć. Meldujemy się z Elutką :) 52 minuty temu, JACKM napisał(a): Wiosenne Ognisko podkarpackie- w dniu 19.04.2026 r. w miejscowości Czajkowa Dwie imprezy w jednym terminie ? Niby tak, ale to regionalnie. Dla nas na podkarpacie to z lekka już wyprawa. 1
Sympatycy robert1973 Opublikowano 15 Kwietnia Sympatycy Opublikowano 15 Kwietnia Szkoda... dwie imprezy w jednym czasie. Niejednokrotnie Mazowieckie było na Podkarpaciu, a i zdarzało się że Śląsk był na Mazowieckim...
Klubowicze arturas Opublikowano 15 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 15 Kwietnia 😓 Dokładnie Robert! @Robert 1973 mnie zawsze ciągnie gdzieś dalej, ale nie zawsze jest tyle czasu co by się chciało 😓 i obowiązki, i zapewne każdy patrzy na to indywidualnie. Najważniejsze, aby się ruszyć i choć na chwilę spotkać, przybić piątkę.. i fajnie, że w każdym regionie coś się zaczyna dziać.
Administrator Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. MariuszBurgi Opublikowano 16 Kwietnia Autor Administrator Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 16 Kwietnia 16 godzin temu, JACKM napisał(a): Dwie imprezy w jednym terminie ? Trudno to nazwać "imprezą", bardziej spontanicznym spotkaniem. Termin w opcji "last minute", zważywszy na sprzyjającą aurę ale przede wszystkim na własne możliwości czasowe. Później raczej brak wolnych weekendów, aż do czerwca... jednak gorąco zachęcam wszystkich do organizowania podobnych wydarzeń z własnej inicjatywy... w innych, dogodnych terminach. Życzę nam aby takich spotkań było aż za dużo ;-) 3
Klubowicze JACKM Opublikowano 16 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 16 Kwietnia Rozumiem. Chcielibyśmy z Iwonką być tu i tu . Ciężko być w dwóch miejscach jednocześnie. A jak niektórzy wiedzą tylko ja mam prawko . Więc się nie rozdzielimy. Smacznych kiełbasek życzymy.
Użytkownicy Kacpersky Opublikowano 18 Kwietnia Użytkownicy Opublikowano 18 Kwietnia W dniu 16.04.2026 o 09:00, MariuszBurgi napisał(a): Trudno to nazwać "imprezą", bardziej spontanicznym spotkaniem. Termin w opcji "last minute", zważywszy na sprzyjającą aurę ale przede wszystkim na własne możliwości czasowe. Później raczej brak wolnych weekendów, aż do czerwca... jednak gorąco zachęcam wszystkich do organizowania podobnych wydarzeń z własnej inicjatywy... w innych, dogodnych terminach. Życzę nam aby takich spotkań było aż za dużo ;-) Fajne są takie spontaniczne spotkania,akurat się złożyło że w jednym czasie w sumie 3 imprezy. Tak to świetny pomysł aby takie spotkania się pojawiały mnie łatwiej podskoczyć w mazowieckie bo połowa drogi a czasu zawsze mało. Bo rozumiem że to imprezka otwarta dla wszystkich?. Pozdrawiam 1
Klubowicze Marzena Opublikowano 18 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 18 Kwietnia 5 godzin temu, Kacpersky napisał(a): Fajne są takie spontaniczne spotkania,akurat się złożyło że w jednym czasie w sumie 3 imprezy. Tak to świetny pomysł aby takie spotkania się pojawiały mnie łatwiej podskoczyć w mazowieckie bo połowa drogi a czasu zawsze mało. Bo rozumiem że to imprezka otwarta dla wszystkich?. Pozdrawiam Zawsze była dla wszystkich. 2
Klubowicze El Diablo Opublikowano 18 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 18 Kwietnia Do zobaczenia jutro !!! 🏍️🏍️🏍️ 1
tomekstw Opublikowano 19 Kwietnia Opublikowano 19 Kwietnia Trudno to nazwać "imprezą", bardziej spontanicznym spotkaniem. Termin w opcji "last minute", zważywszy na sprzyjającą aurę ale przede wszystkim na własne możliwości czasowe. Później raczej brak wolnych weekendów, aż do czerwca... jednak gorąco zachęcam wszystkich do organizowania podobnych wydarzeń z własnej inicjatywy... w innych, dogodnych terminach. Życzę nam aby takich spotkań było aż za dużo ;-)Spontaniczne spotkanie? A gdzie ta troska o integrację regionów. Ale to tylko taka luźna myśl.
Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. arturas Opublikowano 19 Kwietnia Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 19 Kwietnia Załączam kilka fotek z dzisiejszego ogniska. Pogoda dopisała 🌞, kiełbaska smakowała 🔥, humory wyśmienite 😂 i miejsce jak zwykle też nas nie zawiodło🛶. Zawitali 🛵 znamienici 🎯 goście ze Śląska, Świętokrzyskiego i Łódzkiego. 3
Klubowicze El Diablo Opublikowano 19 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 19 Kwietnia Pogoda wyśmienita ! Traska dojazdowa na miejsce b. fajna ,ciekawa. Dobrze się z wami spotkać ! Mili goście dopisali jak zwykle 👍 Podziękowanie dla Elutki i Arturasa za ogarnięcie spotkania 🫶 Dzięki wszystkim uczestnikom 😎 1
Użytkownicy Kacpersky Opublikowano 19 Kwietnia Użytkownicy Opublikowano 19 Kwietnia Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym jakże zacnym gronie Było MEGA fajnie 👍💪🛵 Cało bezpiecznie i w domu. 1
Sympatycy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. PawełJW Opublikowano 19 Kwietnia Sympatycy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 19 Kwietnia Dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że udała się niespodzianka, cała nasza czwórka juz szczęśliwie dotarła do domu. Mieliśmy wspaniały weekend. Zdjęcia super, widać że robine przez profesjonalistę, czekam na zdjęcia Elutki. 3
Klubowicze arturas Opublikowano 19 Kwietnia Klubowicze Opublikowano 19 Kwietnia Paweł, niespodzianka zacna, miła baaardzo, dziękujemy! 1
Administrator Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. MariuszBurgi Opublikowano 20 Kwietnia Autor Administrator Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 20 Kwietnia 14 godzin temu, PawełJW napisał(a): Dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że udała się niespodzianka Niespodzianka przemiła to była... i my dziękujemy, że mogliśmy Was gościć na Mazowszu Specjalne thx dla @PawełJW, @arturo-bb, @ziga, @subaru gtb320 oraz z regionów sąsiadujących dla @stefanekmac i @Kacpersky Kilka ujęć z wczoraj ode mnie... 5
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się