Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

  • temat został przypięty
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
Opublikowano

Termin naszego święta się zbliża, więc już niebawem podamy Wam kolejne szczegóły...a tym czasem prace przed-zlotowe trwają pełną parą 💪

https://vm.tiktok.com/ZNR7S9NVW/

 

  • Użytkownicy+
Opublikowano
7 godzin temu, maroch75 napisał(a):

Wieczorne Międzyregionalne Ognisko Przy Swojej Kiełbasie

Czyli co ? 😲  Spotykamy się w ryneczku przy Biedronce ? 😊 

  • Administrator
Opublikowano

Najpierw na ryneczku a w sobotę na parkiecie 🤭

BTW, jak tam wasze uniwersum kosmiczne stroje? Wieść gminna niesie, że będą petardy outfity 🤪

 

kosmita_2014-02-25_13-10-08.gif

alien-makhluk-hijau.webp

comment_s6bwbxJeQloJHpDU9QdacHBKM2eVXq8u.gif

  • Sympatycy
Opublikowano

Szykujcie grubą nagrodę pierwszego miejsca za strój, będzie gruba walka😂

  • Administrator
Opublikowano

Niech wygra lepszy 🤪

  • Użytkownicy+
Opublikowano
3 godziny temu, PawełJW napisał(a):

Szykujcie grubą nagrodę

🤔 przecież aż tak do piątku nie schudniesz, nie ma szans 🤣

 

UFO Ludek.webp

  • Klubowicze
Opublikowano

Nie gadać tylko szykować jakieś przebranie. Jak znowu od połowy ludzi usłyszę że "zapomniałem" to się lekko wqrwię 😡

  • Sympatycy
Opublikowano
9 godzin temu, PawełJW napisał(a):

Szykujcie grubą nagrodę pierwszego miejsca za strój, będzie gruba walka😂

Moje przebranie zostało na Walasku 🤔. Paweł dowiedziesz mi 💪🤪🤣 ? .Mnie miejsa na moto zabraknie ,a i tak leży u Was 🤣

1 godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Nie gadać tylko szykować jakieś przebranie. Jak znowu od połowy ludzi usłyszę że "zapomniałem" to się lekko wqrwię 😡

Ja mam z Walaska chyba że kołdra zapomni je zabrać 🤣

  • Klubowicze
Opublikowano
2 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

Nie gadać tylko szykować jakieś przebranie. Jak znowu od połowy ludzi usłyszę że "zapomniałem" to się lekko wqrwię 😡

To już zaczynaj :-)

  • Sympatycy
Opublikowano
W dniu 9.06.2026 o 15:11, EndriuBis napisał(a):

🤔 przecież aż tak do piątku nie schudniesz, nie ma szans 🤣

No to chyba mnie dawno nie widziałeś🤣🤣🤣

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...