Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze wrażenia z Motocykl EXPO 2008


Gość O'HARA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proponuję założenie nowego tematu (aby nie mieszać we "Wspólnym zwiedzaniu..") opisuj?cego już wył?cznie Nasze wrażenia po zwiedzeniu wystawy Motocykl EXPO 2008. Co nas zaskoczyło, zdziwiło, rozczarowało w trakcie przegl?du, co nie powiedzieć, oferty na 2008 rok dla potencjalnych klientów.

Więc ja rozpocznę.

Po pierwsze to tragedia z Tmax-em Yamahy (być może dla mnie). W w?tku "Wspólne zwiedzanie..." już Kisiel wspomniał:

"...w ogóle to było fajnie, no za wyj?tkiem T-maxa, którego chyba zaczęli robić w Chinach tak jak wszystko inne - fajans i tyle.

Na znak protestu nie zrobiłem mu nawet zdjęcia"

Nowy Tmax na zdjęciach i z daleka może się podobać. Jest to skuter o zacięciu sportowym z okazyjnym przewozem drugiej osoby. Ale TO co zostało przedstawione na stoisku Yamahy zaskoczyło mnie i rozczarowało. Miękkie "pastiki" i to wszedzie. Wystarczy dotkn?ć palcem a cało?ć się rusza i ugina. Otwieram schowki po kierownic? i my?lałem, że zawiasy już pourywane. Klapki wiotkie i "lataj? w rękach". Jako?ć wykonania nie taka jakiej się spodziewałem po firmie Yamaha.

MariuszBurgi - być może jest to egzemplarz przedsprzedażny, ale sorry... . To jest wystawa maj?ca zachęcić i pozyskać klienta. No, mnie i kilku z którymi ogl?dałem ten model Yamaha nie przekonała. Może dlatego postawili go.... z boku stoiska. :lol:

Jestem ciekaw Waszych opinii co jeszcze było ciekawego. Ja mam również i dalsze spostrzeżenia.

Pozdrawiam whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli chodzi o T-Maxa to niestety mam podobne wrażenia, jeżeli nawet jest to wyrób przedprodukcyjny to tym bardziej powinien budzić jak najlepsze emocje tym bardziej że znalazł się na targach jako nowo?ć :D .

Jeżeli chodzi o inne wrażenia to bardzo podobał mi się SilverWing 400 w formie w jakiej był prezenowany na wystawie, duża szyba, dodatkowe owiewki na nogi, kufer i ten kolor :D , poza tym cena 25900 w porównaniu do Forzy kosztuj?cej 26900 wydaje mi się do?ć atrakcyjna choć i tak u nas w kraju powinna być niższa.

Forza faktycznie jest do?ć ładna, niestety inne wrażenia już nie s? tak pozytywne, po pierwsze cena jak na nasze warunki trochę chora, tym bardziej że nigdzie nie znalazłem informacji o tym, że jest to wersja z możliwo?ci? ręczej zmiany przełożnia (choć mogę się mylić) :P .

Poza tym po zajęciu miejsca na skuterze odniosłem wrażenie że pozycja jest do?ć niewygodna, chodzi o mał? ilo?ć mniejsca na nogi i do?ć wysoko umnieszczon? podłogę co powoduje konieczno?ć wyższego unoszenia nóg, zastrzegam że takie były moje pierwsze wrażenia przy bardzo pozytywnym nastawieniu do tej nowo?ci Hondy.

Spora ilo?ć radosnej twórczo?ci z "kraju ?rodka" w tym kilka pomysłów bez żadnej żenady kopiuj?cych znane modele np. Yamahy lub pomysły na oznaczenia pojazdów również kojarz?ce się ze znanymi już z rynku sprawdzonymi skuterami :) .

Spor? ozdob? imprezy były na pewno hostessy próbuj?ce czę?ciowo bezskutecznie zwrócić uwagę ogl?daj?cych na dosiadane przez nie pojazdy ;):D .

Odnośnik do komentarza

Podzielam uwagi przedmówców .... dla Mnie ważnym i miłym akcentem targów ( wszystkich) jest możliwo?c spotkania się z innymi i pogadania o wszystkim.

Miłe zaskoczenie to stoisko Hondy .... stoisko Respol-u i Adamoto w tym roku to katastrofa..... zeszły rok był bardziej efektowny ( te kurteczki Panowie nie pokazujcie ich ... chyba, że rozdajecie za darmochę). Suzuki przedstawoło fajny projekt zakupów pakietowych Burgmana K7 400 ... teraz do tego złomu dodaje co? na pocieszenie dla użytkowników:

Dodatki do Burgmana K7 400

Zaskoczeniem były oczywi?cie Lambretty rodem z CHRL :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Suzuki przedstawoło fajny projekt zakupów pakietowych Burgmana K7 400 ... teraz do tego złomu dodaje co? na pocieszenie dla użytkowników:

Dodatki do Burgmana K7 400

Pablos z tego co zauważyłem paru innych wystawców też ma chyba problemy ze swoimi sprzętami bo też oferowali podobne promocje, oczywi?cie poza Kymco :D .

Odnośnik do komentarza
Pablos z tego co zauważyłem paru innych wystawców też ma chyba problemy ze swoimi sprzętami bo też oferowali podobne promocje, oczywi?cie poza Kymco :D .

Bo Kymco jest aż tak dobre, że nie potrzebuje sprzedaży wi?zanych :D;):D

Odnośnik do komentarza

A widzieli?cie to Malagutti ? Na zywo wyglada troszke lepiej niz ze zdjec.

Gdyby w tym przeogromnym odwloku kryl sie rownie przeogromny bagaznik to bylbym pod wrazeniem, a tak to potrzedlem do tego jak do jakiegos koncept bike-u, ciekawe i nic poza tym.

Jezeli idzie o T-Maxa to nie powalil mnie... nie przygladalem sie jakos specjalnie jego szczegolowemu wykonaniu. Od tak pierwsze wrazenie "no fajny, ale to tylko tyle co maja do zaoferowania?"

Dodatkowy minus (ale to tylko z mojej strony) to toze kolanami walilem w kierownice.

Tak samo jak i w Hondzie Forza. Co to za nowa moda? Albo te kierownice sa za nisko, albo plozy za wysoko. Linia samego skutera ladna... ale nic wiecej.

Honda Silwer Wing 400 - jedyna maszyna na ktorej siedzialo mi sie na prawde wygodnie. Sporo miejsca na nogi, kierownica na odpowiedniej wysokosci, zonie z tylo bylo bardzo wygodnie. Szkoda ze nie mozna bylo do bagaznika zajrzec. Czy ktos wie jak to jezdzi, ile pali i w ogole :D ?

Poza tym powalila mnie ilosc najrozniejszych marek, producentow 50-tek... Dżizas! Szok.

A Hostessy... Po za dwoma paniami z nagim pomalowanym biustem (z czego tylko jedna miala ladny :D) to jakos nie wzbudzily moich emocji.

Z biegowcow tylko pojedyncze sztuki zucaly mi sie w oczy, dziwne bo w 99% ich cena byla grubo powyzej 50 tys. zl :D .

Chyba tyle

Pozdrowka

Maciej

Odnośnik do komentarza

A Hostessy... Po za dwoma paniami z nagim pomalowanym biustem (z czego tylko jedna miala ladny :D) to jakos nie wzbudzily moich emocji.

A masz jakie? fotki bo jako? umkneły mej uwadze :D , szczególnie ta z tym ładnym :D

Odnośnik do komentarza

Dzi? pomiędzy egzaminami na uczelni szybciuchno wyskoczyłem z moj? sympati? na EXPO. Pech chciał że były to godziny największego tłoku ;) Kolejeczka do kas dosyć długa (trzeba było ustawić się mocno na zewn?trz hali) już po ok 8 minutkach czekania (brawa dla Pań z kas) kupiłem 2x bilet po 20zl - o zgrozo :P Przeto że dosyć się spieszyłem, byłem mocno zakurtkowany i do tego z plecakiem (tym materiałowym :D ) blyskawicznie poczułem się jak w saunie. Motorki piękne, na duży plus trzeba dodać że prawie 100% można było dosi??ć. Oczywi?cie obskoczyłem Burgmanki. O kurcze jak? one maj? tward? kanapę, w porównaniu do mojej wypierdzianej w Aprilii. :D Bardzo brakowało mi skuterów na dużych kołach (np Piaggio Baverly, Aprilia Scarabeo) za to był ciekawy Malaguti Password 250 - podobał się komu??. Niestety na najciekawszych moto usadawiały się miłe Panie modelki, więc automatycznie nie mogłem się tym maszynom przyjrzeć, każde próby kończyły się błyskawicznym "prawym sierpowym" od mojej Gosi :D

Odnośnik do komentarza

A Hostessy... Po za dwoma paniami z nagim pomalowanym biustem (z czego tylko jedna miala ladny :lol:) to jakos nie wzbudzily moich emocji.

A masz jakie? fotki bo jako? umkneły mej uwadze ;) , szczególnie ta z tym ładnym :D

http://www.rp.pl/galeria/1,89257.html

tak troszke autokreacji :D ale to chyba ta z najladniejszym.... puszyly sie jak pawie, ale mialy przy czym. Sam najpierw zobaczylem ktm'ki a potem dopiero zauwazylem ubranko na piersiach :D

Przymierzam sie do SW i obsiadlem ta mila 400... jeeej ale to bydle wielkie. Tym wogole da sie jezdzic w miejskim tloku? Piorunujace wrazenie ;)

Odnośnik do komentarza

Posiadam SW 600 mimo ze nie długo ale szczerze powiem ze jak na jej wymiary mi osobi?cie dobrze sie jeĽdzi po mie?cie a z tego co widzę Honda Plaza nadal nie posiada w swojej ofercie ani forzy ani sw 400 ani tym bardziej sw 600 co do EXPO niestety w tym roku nie było nam dane byc ale dzisiejszy dzionek min?ł na kręceniu km po warszawie i okolicach (zalew zegrzyński) deczko zimno ale banan od ucha do ucha :lol:

Odnośnik do komentarza

Pablos, ja chyba mialem farta, bo dlugo tam nie siedzialy i gdzies znikly... chyba im sie troche zmarzlo...

Dzieki Qkiz za fotke, mi troche glupio bylo podejsc do pani z aparatem i jej obstrykac bezpardonowo pieknosci, aczkolwiek ona chyba do tego juz przywykla.

Ztwierdzilismy z zona, ze jak juz bede zarabial grube miliony to przesiadamy sie na SW. Jej wygodnie i mi, co dziwne stwierdzila ze AN650 nie jest wygodny :lol: .

Wiem ze 600tka potrafi troche lyknac paliwa jak sie ja przycisnie (ale za to czuje sie ta moc), ciekawym jak 400-tka. Czy to w ogole bedzie w PL dostepne ?

Pozdrowka

Maciek

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

http://www.rp.pl/galeria/1,89257.html

tak troszke autokreacji :lol: ale to chyba ta z najladniejszym.... puszyly sie jak pawie, ale mialy przy czym. Sam najpierw zobaczylem ktm'ki a potem dopiero zauwazylem ubranko na piersiach :D

Mam takie pytanie...

W jakim celu chłopaki jeĽdzicie na targi, bo s?dz?c po zdjęciach to nie po to by popatrzeć na motocykle :D .

Mnie podobał się matowy T-max tylko łapki dla pasażera dałabym mu błyszcz?ce i byłoby cacy. Ale ponieważ jest droższy od Hondzi mojej ukochanej zostaję przy biegowym marzeniu :D . Swoj? drog? strasznie brzydki kolor wystawili- fuuu.

Pozdrawiam ekipę z LU, i imprezowych amatorów telefonów komórkowych;)).

Zabawa była przednia, dzięki Artixowi i Gosi za nocleg.

Pozdrawiam i byle do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie...

W jakim celu chłopaki jeĽdzicie na targi, bo s?dz?c po zdjęciach to nie po to by popatrzeć na motocykle...

...hmm, jak to po co :lol: ???

... :lol: ... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...