Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Myjnia skuterowa ( motocyklowa )


Gość darusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jest w Krakowie jaka? myjnia ręczna która zrobi porz?dne mycie maxiskutera ( z soli, błota itp ) nie zalewaj?c łożysk ani żadnych innych newralgicznych punktów maszyny a potem przesmaruje i nawoskuje co trzeba ?

Darek

Odnośnik do komentarza

Kiedys mialem okazje dac umyc motocykl na myjce samochodowej w Radomiu.

Tak zlej "techniki mycia" !happybth i tak zlego rezultatu mycia jeszcze nie widzialem !happybth .

Dlatego nie polecam myjni specjalizujacych sie w myciu 4oo, pomimo ze sie staraja wynik jest mizerny.

Dodatkowo raz w Leborku dalem do mycia Tmaxa, a myja tam samochody i moto. Efektem mycia byl oczywiscie czysciutki skuter i pozadne odpryski lakieru na oslonach wydechu !tut .

Po tych doswiadczeniach wole sam podjechac na myjke bezdotykowa.

Odnośnik do komentarza

W Warszawie mogę z całym sumieniem polecić myjnię dla 4oo przyjazn? także dla 2oo przy ul. Obozowej na Woli na terenie Bazy Samochodów Falck, myj? ręcznie całkowicie i wiedz? jak obchodzić się z 2oo - może dlatego,że 2 osoby tam pracuj?ce także pomykaj? na 2oo. Koszt mycia ok. 12 zł z woskowaniem plastików.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W Warszawie mogę z całym sumieniem polecić myjnię dla 4oo przyjazn? także dla 2oo przy ul. Obozowej na Woli na terenie Bazy Samochodów Falck

Qrde Pablos masz u mnie piwo. Pracuje 200m od nich, serwisuje im samochody a nigdy nie wpadłem na to co by dać im skuter do opieki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
W Warszawie mogę z całym sumieniem polecić myjnię dla 4oo przyjazn? także dla 2oo przy ul. Obozowej na Woli na terenie Bazy Samochodów Falck

Qrde Pablos masz u mnie piwo. Pracuje 200m od nich, serwisuje im samochody a nigdy nie wpadłem na to co by dać im skuter do opieki.

Pozdr.

Tak dokładnie to jak wyjdziesz od siebie zza murów to masz ich niemalże na wprost.... załóż sobie u Nich kartę stałego klienta i wtedy co 10-te mycie gratis.

Myj? Orzechu dokładnie - w razie czego można pojazd podstawić i odebrać póĽniej i żadnych automatów jedynie karsher g?beczka i sciereczka. Kożystam już od kilku lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...