Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu na Bemowie


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku bylo troche tloczno, ale pozniejszy wyjazd nad Zegrze to wynagrodzil. Bede sie staral pojawic w Wawie, a jesli pogoda dopisze to pewnie znowu gdzies "prysniemy" !happybth .

Bemowo dla spotkania, a nie dla samego Bemowa, czy "otwarcia" sezonu !happybth .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w tym samym czasie będzie alternatywna impreza, chromolę nie jadę na spęd nastawiony na wyci?ganie graosza od jakby nie było wystawców i uczestników .... co roku coraz gorzej wspominam poprzednie lata.

Napewno kilka osób my?li podobnie więc być może - zmontujemy sobie obok swoje własne otwarcie sezonu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam nadzieję, że ten sezon będzie łaskawszy i żadna awaria nie stanie na przeszkodzie bycia w tym dniu z Wami !happybth .

W ubiegłym roku, kiedy wszyscy spotykali?cie się na Bemowie, ja busem wiozłem YPkę,

po awarii w czasie nocnego powrotu z Łodzi. !happybth

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że ten sezon będzie łaskawszy i żadna awaria nie stanie na przeszkodzie bycia w tym dniu z Wami !happybth .

W ubiegłym roku, kiedy wszyscy spotykali?cie się na Bemowie, ja busem wiozłem YPkę,

po awarii w czasie nocnego powrotu z Łodzi. !happybth

masz najlepszego Tmaxa w Polsce i o awariach piszesz !happybth

Odnośnik do komentarza
Jeżeli w tym samym czasie będzie alternatywna impreza, chromolę nie jadę na spęd nastawiony na wyci?ganie graosza od jakby nie było wystawców i uczestników .... co roku coraz gorzej wspominam poprzednie lata.

Napewno kilka osób my?li podobnie więc być może - zmontujemy sobie obok swoje własne otwarcie sezonu.

Pozdrawiam

Dokładnie mam takie samo pejoratywne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli w tym samym czasie będzie alternatywna impreza,...

Dokładnie mam takie samo pejoratywne zdanie.

A pamietacie Stegny i klub Kardan, ktory robil otwarcia? Mniej ludzi, niewiele japonszczyzny, duzo socjalistycznych motocykli, ale jakos sympatyczniej bylo. Moze dlatego ze bylem 10 lat mlodszy

Odnośnik do komentarza
Jeżeli w tym samym czasie będzie alternatywna impreza,...

Dokładnie mam takie samo pejoratywne zdanie.

A pamietacie Stegny i klub Kardan, ktory robil otwarcia? Mniej ludzi, niewiele japonszczyzny, duzo socjalistycznych motocykli, ale jakos sympatyczniej bylo. Moze dlatego ze bylem 10 lat mlodszy

Dokłakdnie tak jest i nie inaczej było i nie wydaje Ci się bo miałe? 10 lat mniej. po prostu organizatorem byli motocykli?ci (kilku na skuterach też, a nie jedynie na kasę ustawiony facecik maj?cy jdeno?lady w dupie !happybth , chyba, że kasę daj?. A naiwnych jak widać nie brakuje !happybth . Imprezy równoległe zawsze s?, więc nie ma problemu z ominieciem tego czego? ;) .

A tak na koniec, TO SIĘ KUPY NIE TRZYMA, BO JAK MOŻNA OTWIERAĆ CO| CZEGO SIĘ NIE ZAMYKAŁO!!! Ja swój sezon otworzyłem w roku 1974 i do tej pory nie zamykalem, więc otwieranie w moim przypadku by było głupot?.

JaK kto? chce się napić, to czy musi koniecznie póĽniej jeĽdzić po ulicach. A to stało się "tradycj?", że bez prawka i po kilku "małych" w dniu tzw otwarcia trzeba pokazać się jakim to a supermenem.... !happybth !OKK

!happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To moze odrazu z pod Młyna "otworzymy" sezon i pojedziemy tradycyjnie nad Zegrze. !happybth

Z tego wiem w polowie kwietnia ma juz byc +25C !happybth

Odnośnik do komentarza

Nad Zegrze zachaczaj?c o otwarcie w Scooterlandzie ... tam Krzysio Nas powita z otwartymi ramionami i bez opłat za wstęp a nawet przeciwnie zapewne jak zwykle bywało ugo?ci czym chata bogata !happybth !happybth .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
!tut

masz najlepszego Tmaxa w Polsce i o awariach piszesz ;)

Tak mówisz :P ,

Zobacz co mi sprzedałe?.

Od jesieni jestem utytłany w smarach po łokcie, a Ty sobie w ciepełku windowsy sprzedajesz. ;)

T-max3.jpg

T-max-1.jpg

Jak się nie wyrobię z naprawami, musisz mnie zabrać na plecaka na otwarcie sezonu. Tylko co? mi się wydaje, że na Twojej włoszczyĽnie będziemy wygl?dali jak "głupi i głupszy" w drodze do Aspen !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość Gładzior

Oooo...czekam z niepokojem !czary

To moja ulubiona impreza !bicz (w sumie pierwsza większa na jakiej byłem :angry: )

Pamiętam jak w 2006 roku jechałem na ni? z Radomia Hond? Bali o V/max=55 km/h :lol:

Ależ wspominam tamten dzień !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...