Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha X-Max


Gość SeRo

Rekomendowane odpowiedzi

Yamaha XMax

Bez zapowiedzi Yamaha wydała konkurenta dla Sportcity i całej reszty miejskich 250...hmm i zdaje mi sie ze wbiła gola do własnej bramki...bo przecież ma w stajni vercity 300 :( Z reszt? Xmax wygl?da jak przerobiona Vercity :(

...And pozdro for All...

Odnośnik do komentarza

No taki smieszne cos a'la Tmax, tylko projektant byl chyba po dragach i tak naprawde to nie przejechal skutem nawet 50km... Ze ludziom za to jeszcze placa kupe kasy :( ... Chociaz musze przyznac pewna poprawe w stosunku do Vercity, ktora, tak na marginesie sprzedaje sie chyba gorzej od nowego Tmaxa :( . Czyli po prostu wcale :( .

Edit: Wlasnie z ciekawosci spojrzalem na strone Yamahy Deutschland: Verc(s?)ity zniknela z programu... cos sie ta Yamaha strasznie miota. No ale na ulicach Berlina, do tej pory nie widzialem zadnego nowego Tmaxa, nie mowiac juz o Versity.

Edit2: Uwaga OT :( : Znowu mialem spotkanie z moim "sasiadem" na Tmaxie. Jechalem sobie Burgiem, macham klientowi(ktory mieszka 50 metrow dalej), a on sie na mnie patrzy jak na wariata... Za kazdym razem daje sie nabrac, a pozniej obiecuje sobie ze to ostatni raz :( .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A juz mialem pisac newsa na stronie :(

Jak dla mnie linie nawiazuja do T- maxa (kanapa i tylna czesc nadwozia) a calosc to taka troche ladniejsza Versity 300.

Co dalej czas pokaze. Osobiscie nie wroze specjalnej rewelacji w sprzedazy tego modelu ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza

News na stronce nie zaszkodzi, bo i tak mniej ludzi zagl?da na forum niż na strone :( No chyba ze jest inaczej( nie mam wgl?du w statystyki) A wracaj?c do tematu to już chyba bardziej mi sie podoba Malaguti Password 250...ten sam silniki i 6cio pack mozna przewie?ć :(:( Nie wydaje sie wam ze jest jaki? wielki albo ludzie na zdj s? karłami :(

Malaguti Password

...And Pozdro for All...

Odnośnik do komentarza

Witam

Cholera wie , może i cos w tym jest - vercity300 wypada z rynku , YP 250 zastępuje 400 , a w to miejsce wskakuje XMax 250 . Tylko czy ludzie to kupi? ???

Bywa tak , że mało ciekawe pomysły odnosz? sukces , a wydawałoby sie hiciory przechodza bez zainteresowania - czas pokaże jak to będzie w przypadku XMaxa .

Tak czy tak czekamy oczywi?cie na test Burgmani :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czas pokaze czy bedzie sie dobrze sprzedawac. Na pewno miejsc dla 250 tek jest troche bo nie jest to zbytnio oblegana pojemnosc, a nie kazdy ma parcie na pojemnosci typu 400, 500, czy 650. Napewno jest to dobre rozwiazanie dla osob ktore chca miec 1-szy maxi skuter. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Jak na mój gust to no nowy T-Max jest pokrak?. Co? styli?ci próbowali stworzyć ale im nie wyszło. :blink:

Chyba chodzi Ci o X Maxa ;) ? Bo nowy T Max jest bardzo podobny do starego. Z odleglosci 50-70 metrow, ciezko jest poznac ktory jest ktory...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...