Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Blacha z nickiem pod tablicę rejestracyjn?


Mamuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszamy z 3 tur? "akcji blacha" :lol:

Je?li kto? by chciał blaszkę z nickiem to proszę się wpisywać w tym w?tku.

Przypominam że cena sztuki to 15PLN. Blaszka jest biała z czarnym napisem - litery drukowane duże.

Zamówienia będ? realizowane na bież?co.

Proszę o dokonanie przedpłaty na konto:

54 1090 1043 0000 0000 0504 4267

Te wpłaty które zobaczę na koncie będę odnotowywała przy nicku tak żeby przelewca widział i się nie denerwował. Je?li przelejesz pieni?dze a nie zobaczysz stosownego zapisu w w?tku natychmiast mnie o tym poinformuj.

Proszę o sprawdzenie na li?cie czy nick został prawidłowo zapisany. W innym przypadku reklamacje nie będ? przyjmowane.

Wysyłka tylko i wył?cznie za po?rednictwem poczty polskiej na koszt odbiorcy. Nie ma możliwo?ci doliczenia kosztów przesyłki do przelewu.

Czyli żeby zamówić blaszkę należy:

1. napisać pod tym w?tkiem - ile sztuk i jaki nick

2. przelać 15PLN na moje konto (chyba że płatno?ć gotówk? przy odbiorze)

3. przesłać mailem (tylko i wył?cznie) adres wysyłki (z wyj?tkiem odbioru osobistego) i numer telefonu

Potem już tylko czekać na przesyłkę :lol:

Je?li do przelewu potrzebne s? dodatkowe dane proszę o maila lub wiadomo?ć na Skype'a lub GG.

Oczywi?cie istnieje możliwo?ć odbioru osobistego i płatno?ci gotówk? - w takim wypadku poproszę o tak? informację (e-mail, Skype, GG) i podanie do siebie numeru telefonu.

Po zrealizowaniu zamówienia poinformuję wszystkich indywidualnie o terminie wysyłki/możliwo?ci odbioru.

Pozdrawiam

Mamu?ka

BOBAS - 1 sztuka - Zapłacone

KISIEL - 1 sztuka

ASIA - 1 sztuka + DŻOŁDI - 1 sztuka - Zapłacone

DAKOTA - 1 sztuka

YSABEL - 1 sztuka + MACEK - 1 sztuka - Zapłacone

JOA|KA - 1 sztuka + DAREK - 1 sztuka - Zapłacone

HOFFI - 1 sztuka

TOMEKGDZ - 1 sztuka - Zapłacone

ROOTER - 1 sztuka - Zapłacone

MICHAŁ - 1 sztuka + KUBU| - 1 sztuka na motorower + MISIEK - 1 sztuka na motorower - Zapłacone

JUL - 1 sztuka - Zapłacone

MARYCH - 1 sztuka + MAJKEL - 1 sztuka + BOLO - 1 sztuka - Zapłacone

TOMEKTT - 1 sztuka - Zapłacone

MIRAS - 1 sztuka + KASSSIA - 1 sztuka na motorower + CALMAFOTO (nie obiecuję że się da ze względu na zbyt długi wyraz - może się nie zmie?cić) albo CALMA (je?li się nie zmie?ci cało?ć) - 1 sztuka na motorower - Zapłacone

CZORNY - 1 sztuka + DZIĘGIEL - 1 sztuka + BAFKA - 1 sztuka + PATI - 1 sztuka + OBAL - 1 sztuka + KURCZAK - 1 sztuka na motorower - Zapłacone

MARYNARZ - 1 sztuka - Zapłacone

ADASKO_MALY - 1 sztuka - Zapłacone

UPIÓR - 1 sztuka + PIÓREK - 1 sztuka na motorower - Zapłacone

DIDIE - 1 sztuka - Zapłacone

RONI - 1 sztuka - Zapłacone

p/s

Hoffi - cało?ć nie za pobraniem. 15PLN za tabliczkę płacisz przelewem natomiast za przesyłkę płacisz przy odbiorze.

Tomektt - tak jak napisałam:

Blaszka jest biała z czarnym napisem - litery drukowane duże.

Czorny - tak jak napisałam Hoffiemu. Przelew robisz za blachy. Tylko za sam? przesyłkę płacisz przy odbiorze. Proszę o zrobienie przedpłaty za tablice.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Je?li jeszcze można zamawiać to poproszę dla naszego klubu jeszcze trzy blachy:

MARYCH -1 szt.

MAJKEL -1 szt.

BOLO -1 szt.

Kasa "poszła" w poniedziałek wieczorem -razem 45 zł. Koszty przesyłki płatne przy odbiorze.

Wysłałem maila z danymi do wysyłki, bardzo proszę aby blachy przełożyć zwykł? kartk? papieru a zostan? wtedy wystarczaj?co zabezpieczone przed przypadkowym zarysowaniem ...ech wiadomo jak na poczcie traktuj? przesyłki.

Pozdrawiam MISIEK -Poznańska Elita Skuterowa.

Odnośnik do komentarza

Witaj Mamu?ko, fajny pomysł.

Biorę blachę z moim nickiem tomektt.

zaraz pcham przelew pozdrawiam

Ps.

Mamu?ko, czy będ? zachowane w nazwie małe litery?

Odnośnik do komentarza

A ja poproszę jeszcze dwie małe blaszki. Jedn? z napisem: KASSSIA, a drug?: CALMAFOTO. Małe jak na takie bardzo małe, malutkie skuterki :P

I jeszcze jedn? duż? blachę z napisem: MIRAS. Przelew puszczam, adres podam na priva :P

dzięki wielkie :P

pozdrawiam cieplutko

Kasia

Je?li CALMAFOTO się nie zmie?ci, to niech będzie samo CALMA.

Dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Ruszamy z 3 tur? "akcji blacha" !TAZ

Je?li kto? by chciał blaszkę z nickiem to proszę się wpisywać w tym w?tku.

Przypominam że cena sztuki to 15PLN. Blaszka jest biała z czarnym napisem - litery drukowane duże.

Zamówienia będ? realizowane na bież?co.

Proszę o dokonanie przedpłaty na konto:

54 1090 1043 0000 0000 0504 4267

Te wpłaty które zobaczę na koncie będę odnotowywała przy nicku tak żeby przelewca widział i się nie denerwował. Je?li przelejesz pieni?dze a nie zobaczysz stosownego zapisu w w?tku natychmiast mnie o tym poinformuj.

Proszę o sprawdzenie na li?cie czy nick został prawidłowo zapisany. W innym przypadku reklamacje nie będ? przyjmowane.

Wysyłka tylko i wył?cznie za po?rednictwem poczty polskiej na koszt odbiorcy. Nie ma możliwo?ci doliczenia kosztów przesyłki do przelewu.

Czyli żeby zamówić blaszkę należy:

1. napisać pod tym w?tkiem - ile sztuk i jaki nick

2. przelać 15PLN na moje konto (chyba że płatno?ć gotówk? przy odbiorze)

3. przesłać mailem (tylko i wył?cznie) adres wysyłki (z wyj?tkiem odbioru osobistego) i numer telefonu

Potem już tylko czekać na przesyłkę !V

Je?li do przelewu potrzebne s? dodatkowe dane proszę o maila lub wiadomo?ć na Skype'a lub GG.

Oczywi?cie istnieje możliwo?ć odbioru osobistego i płatno?ci gotówk? - w takim wypadku poproszę o tak? informację (e-mail, Skype, GG) i podanie do siebie numeru telefonu.

Po zrealizowaniu zamówienia poinformuję wszystkich indywidualnie o terminie wysyłki/możliwo?ci odbioru.

Pozdrawiam

Mamu?ka

BOBAS - 1 sztuka - Zapłacone

KISIEL - 1 sztuka

ASIA - 1 sztuka + DŻOŁDI - 1 sztuka - Zapłacone

DAKOTA - 1 sztuka

YSABEL - 1 sztuka + MACEK - 1 sztuka

JOA|KA - 1 sztuka + DAREK - 1 sztuka - Zapłacone

HOFFI - 1 sztuka

TOMEKGDZ - 1 sztuka - Zapłacone

ROOTER - 1 sztuka - Zapłacone

MICHAŁ-1 sztuka+KUBU|-1 sztuka+MISIEK-1 sztuka -Zapłacone

JUL - 1 sztuka - Zapłacone

MARYCH - 1 sztuka + MAJKEL - 1 sztuka + BOLO - 1 sztuka - Zapłacone

TOMEKTT - 1 sztuka - Zapłacone

MIRAS - 1 sztuka + KASSSIA - 1 sztuka na motorower + CALMAFOTO (nie obiecuję że się da ze względu na zbyt długi wyraz - może się nie zmie?cić) - 1 sztuka na motorower - Zapłacone

p/s

Hoffi - cało?ć nie za pobraniem. 15PLN za tabliczkę płacisz przelewem natomiast za przesyłkę płacisz przy odbiorze.

Tomektt - tak jak napisałam:

Blaszka jest biała z czarnym napisem - litery drukowane duże.

Witaj. Ja poproszę 5 blach na motor i 1 na motorower:

Na motor:

1-CZORNY

2-DZIęGIEL

3-BAFKA

4-PATI

5-OBAL

Na motorower:

1-KURCZAK

proszę wysłać za pobraniem (płatne przy odbiorze)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam poproszę:

- 2 sztuki jedn? na motorower z nikiem Piórek

- a drug? na moje cacko duż? z nickiem UPIÓR

. Kasiorka na konto :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

poproszę blachę z napisem RONI . kasa płynie jutro pzdr. !piwko

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy. Przepraszam za opóĽnienie zwi?zane z blachami. Chciałam wszystkich uspokoić że kasa nie poszła na waciki a blachy będ? wysłane zgodnie z zamówieniami.

Niestety "blaszana" sprawa zbiegła się w czasie z kilkoma ważnymi wydarzeniami w moim życiu które niestety odsunęły j? na plan dalszy. Ale jest już ?wiatełko w tunelu i obiecuję że zrobię co w mojej mocy żeby wysyłka nast?piła na dniach. Poinformuję o terminie wysyłki. Bardzo proszę przy okazji osoby które nie podały mi adresu i numeru telefonu o podanie tych danych na maila.

Jeszcze raz przepraszam i proszę o jeszcze odrobinę cierpliwo?ci

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Pierwsza partia blach wyszła poczt? przed ?więtami.

Druga i ostatnia wyjeżdża w ten poniedziałek.

Jeszcze raz przepraszam za opóĽnienie i dziękuję za wyrozumiało?ć.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Lezy gdzies tam blacha Rooter ?? jak tak to dam znac kiedy bede w mlynie , to podjade

a moze w sklepie gdzie ostatnio odbieralem , moglbym pobrac ??

Odnośnik do komentarza

No tak zapomniałam o Warszawskich zamówieniach. S? do odbioru albo w Młynie albo w tygodniu do 16tej na Mokotowie albo po 18tej na Bemowie.

Chcesz odebrać to zadzwoń. Jak nie masz numeru to wy?lij pm-a to podam.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam do mnie dzisiaj tabliczka doleciała i przyznaję bez bicia że jestem zadowolony . pzdr i jeszcze raz dziękuję !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja poproszę 'KRZYTRO"pozdrawiam,zapłacę przy odbiorze,w razie w?tpliwo?ci podam nr,tel.600 22 85 06

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...