Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia i galerie zdjęć po 19 Zlocie Maxi Skuterów Burgmania 2024


Tatko

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze że pierwszego dnia miałem zamiar wrucić się do domu😡 Lecz póżniej zaczęło się wszystko układać i było super.  Wszystkim bardzo dziękuję za towarzystwo super spędzony  czas pogaduchy śmichi chichy zbiorowe chrapanie dobre żarcie. Do następnego.

Screenshot_20240602_122007_Maps.jpg

Odnośnik do komentarza
  • temat został przypięty

Gumisiek i Tycjana meldują się w domu.Dziekujemy organizatorom za całokształt i całemu towarzystwu za spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już w domu 

Dziękuję  wszystkim za  miłe spotkanie 

Ogólnie plusy przebiły minusy -do następnego razu 

Odnośnik do komentarza

Czemil i Borek bezpiecznie dotarli do domu. W pełnym słońcu i bez kropli deszczu. Dzięki wszystkim za wspólny czas. Fundi wielkie dzięki za organizację i obsługę. Pozdrawiam wszystkich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i ja się melduje ze dojechałem. Co prawda 3 razy po drodze ulewa ale później słońce to wysychalem. Na koniec pompa ale to już ostatnie 5 km. Na 2 parach rękawiczek dałem radę. Dziękuję za złot. Wycieczka kolejką i zwiedzanie bajka. Zawsze chciałem pojechać do Biskipina i zawsze nie miałem jakoś po drodze. No i się udało. Pogoda wbrew prognozom okazała się niezła. Dziekuje wszystkim za miłe pogaduchy, staralem sie z kazdym porozmawiać, nie zawsze to jest mozliwe. Organizatorm dziękuję że im się chciało organizować złot. Do następnego miłego razu. 

Odnośnik do komentarza

Już w domu, po drodze trochę padało a w Lublinie sucho. Dziękuję wszystkim za  super imprezę, do następnego. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mnie się podobało jak już minął wstrząs i otworzyłem browarka. 
Smaczne jedzenie, naprawdę fajna muza @maroch75 
Pogoda świetna, nie licząc powrotu, gdzie przemoczyło mnie solidnie. 
Dziękuję @fundi600 i Twojej drużynie za organizację tego niełatwego zadania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotarłem do Wawy ze zmienną prędkością. Na początku max 50km/h. Od Sochaczewa już nauczyłem się nie wywoływać błędu F1 w Burgmanie i pomknąłem normalnie. Ciekawe jak teraz w warsztacie to naprawię jak go nie ma. Większy deszcz był koło Mogilna, ale dało się normalnie jechać. Potem tylko ze 2 razy pokropiło. Do Warszawy wjechałem już po ulewie. Czyli powrót udany. Dziękuję wszystkim za pogaduchy.

Fotki ogólne i z konkursów dla dzieci są TUTAJ

Odnośnik do komentarza

ja juz tez dotarlem po drodze lalo 150 km w deszczu  dziekuje wszystkim za spotkanie do nastepnego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bezpiesznie ,choć na mokro dotarłem do bazy w asyście Bomberka z rodziną. Nie zawsze są komforty , ale zawsze miło się wspomina wyjazdy z Wami. Podziękowania dla organizatorów i wszystkim uczestnikom zlotu 🛵  🏍️    :gathering:   🍺  🥃

Odnośnik do komentarza

18.00 ja już też w domu, około 200 km w deszczu (ale zdobyte doświadczenie będzie procentować 💪). W sumie 1183 km zrobione.  Pozdrowienia dla wszystkich, miło było poznać nowe osoby. Atmosfera jak zwykle naj ......., gdyby nie te bąble na nogach po tych zasranych muchach😄. Pozdrowienia dla Wszystkich i do następnego 👍. A pomysł wycieczki autobusami,  mistrzostwo 👏

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I w domku. Dzięki, dzięki, dzięki. 

Nieważny obiekt - najważniejsza atmosfera i ludzie co ją tworzą, czyli My.

Było super, Fundi - szacun.

Do zaś. I jak naszybciej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też bezpiecznie dotarliśmy do domu, choć czasami w solidnym deszczu. Ale nieważne. Fajnie było znowu się z Wami spotkać, posiedzieć, pogadać i pośmiać się. Jesteście zaje-fajni.

Fundiemu i reszcie ekipy, która miała swój wkład w organizację Wielkie dzięki.

Radiu Mbox podziękowania za Super muzę.

Wszystkim zlotwiczom dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja też w domu, po drodze 20 minut mega ulewy, potem już na sucho.
Podziękowania dla Organizatorów oraz dla wszystkich Zlotowiczów za atmosferę i wyborną zabawę.
Zdjęć nie będę dublował, dodam kilka ujęć z drogi.
Wystartowaliśmy z czwartek rano i  szybko przeskoczyliśmy do:
sobota.thumb.jpg.e8f27b6969eb83ca7e3a8da6a34f83bf.jpg
Później przenieśliśmy sie do:
pitek.thumb.jpg.70092e53e2d5106649946f4130e560b1.jpg
Dalej była archikatedra w Tumie:
Tumkatedra2.thumb.jpg.48792c858aa918876d6fadf17a0fe881.jpg
I zamek w Łęczycy:
czycazamek.thumb.jpg.a1c230a5c15c1df1e7a43c0bf650098a.jpg
I z powrotem w czwartek po południu wylądowaliśmy z [mention=3485]GrzechoCnik[/mention] w Oćwiece.
 
 
I jeszcze po trasie mała kopareczka. 
koparka.thumb.jpg.528c7cc8110698f44b950cfa8fd58f40.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My też dotarliśmy szczęśliwie do domu. Dziękuję za wspólną jazdę El Diablo, wszystkim biesiadnikom za zabawę i miłe pogaduchy a organizatorom , że im się chciało . Było bardzo fajnie . Do następnego

Odnośnik do komentarza

Ja również od 17.30 w domu. Podróż tylko 40km w deszczu. Co do samej imprezy to mega,  świetny pomysł z autobusami  Wielkie dzięki organizatorom za super zlot,  uczestnikom za ekstra atmosferę  Frodce, Nitoperzowi, Kenobiemu i Coralgolowi za wdpólną podróż i współlokatorstwo. Fundi a ty o prostu jesteś wielki. 

Odnośnik do komentarza

Także się przyłączam do podziękowań Fundiemu i ekipie za włożony wysiłek, aby wszystko się udało i abyśmy byli zadowoleni. W imprezie plenerowej najważniejsza jest pogoda, a ta dopisała, bo deszcz pojawił się dopiero na powrocie do domu. Tylko jak zwykle Burgmania minęła za szybko, ale tak to jest z dobrym towarzystwem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nietoperze również w domu ! Dziękujemy organizatorom a w szczególności fundiemu i Sławce za wspaniały zlot. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super atmosferę.  Maroch jak zawsze dał czadu. Kenobi, Tommac, Colargol to super ekipa! Pozdrawiamy Aneta i Jurek. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Fundiemu i jego pomocnikom za duże zaangażowanie, dużo chęci przy realizacji naszego pobytu i zapewnienia w ramach swoich możliwości likwidacji niedociągnięć powstałych nie z ich winy, tylko np. elektryka podłączającego instalację w domkach. 

Fajne miejsce, region, wycieczka, fajni ludzie, fajna pogoda i to wystarczy aby 19 Zlot zaliczyć również do udanych.

Dziękuję grupie dojazdowej i powrotnej za przejażdżkę. W drodze powrotnej mimo deszczu przez pół drogi bardzo miło się jechało i bezpiecznie.

Do następnego spotkania 😃👍

Odnośnik do komentarza

Już w domu. Udało się bez kropli deszczu na kasku. Podziękowania dla Organizatorów oraz dla wszystkich Zlotowiczów za miłą atmosferę i wyborną zabawę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Organizatorzy są Wielcy dziekujemy za mega udany zlot w nowym zajebistym rejonie Polski my nie zauważyliśmy żadnych minusów 

Odnośnik do komentarza

Grupa Podkarpacka w składzie: @mussum + Beata, @tomekstw + Beatastw i my czyli EndriuBis + Basia cali i zdrowi chociaż mokrzy dotarliśmy do domu. 🙂

Jazda była z przesiadkami. Najpierw skuterem, potem autobusem typu PKS, a nawet "ciufą" na wąskich torach w otwartym wagonie i znowu PKS-em. 😃

Wrażeniami pewnie każdy będzie chciał się podzielić osobiście, ale z naszej strony podziękowania szczególne właśnie za pomysł z piątkową wycieczką. Było mega super. 😀

PS:  INFO dla wtajemniczonych.  Burgman dał radę dojechać z uszkodzonym wentylatorem.😀 niskie temperatury sprzyjały. 🙃

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
24 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

Grupa Podkarpacka w składzie: @mussum , @tomekstw  🙂

 😃

 

PS:  INFO dla wtajemniczonych.  Burgman dał radę dojechać z uszkodzonym wentylatorem.😀 niskie temperatury sprzyjały. 🙃

 

Super.😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...