Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Piknik Motocyklowy w Czernikowie


DORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, wszyscy chętni zajrzyjcie na  trzeci już charytatywny piknik motocyklowy w Czernikowie około 30 km od Torunia w kierunku W-wy, trasa 80. Być może do zobaczenia ze znajomymi👋

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hejka, muszę sobie zarezerwować ten termin. 😉

Odnośnik do komentarza

Ups, mała poprawka, podałam trasa 80 a to jest  trasa 10-Toruń-Wwa

Odnośnik do komentarza

potwierdzam super impreza. Jedzonko, tańce, muzyka. Wesoło i relaksacyjnie. Super punkt widokowy na zakola Wisły.

Odnośnik do komentarza

Andrzeju pomyliłeś imprezy, tańce i zakole Wisły było w Osieku n/Wisłą , przegląd kapel weselnych, a piknik w Czernikowie to impreza moticyklowa. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jędruś, musiało być na prawdę dobrze, że aż pomyliłeś imprezy 😅

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Krzynio66 napisał(a):

napszcie wiecej o tej imprezie

 

Zobacz posty wyżej. 

Ogólnie impreza w charakterze pikniku,  fajna sprawa 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pamiętam,pamiętam. W tygodniu planuje napisać posta, chyba z Fordonu wyjadę ok. 10.45, aby zatrzymać się na chwilę w Harley Davidson w Toruniu/ dni Harleya/. A potem już skok do Czernikowa by być na 12. Taki mam wstępny plan 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko modły do szamana o pogodę i będzie dobrze 

😃😃😃

Odnośnik do komentarza

Przybywajcie, przybywajcie... Przygotowania trwają.Wszak na razie pogoda do godziny 14 nie bardzo, ale co tam na takich zaprawionych cyklistów.Ja mam z Was najbliżej,bo jestem miejscowa.🙂Do zobaczenia👋

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do wspólnej wycieczki do Czernikowa z Fordonu sobota 13.07. - jeśli tak komuś pasuje.

10.00 - Wyjazd z domu przez Rynek w Starym Fordonie(10.05)

11.00 Harley Davidson Toruń

11.20 wyjazd dalej do Czernikowa

Jeśli ktoś chciałby dołączyć na dalszym etapie, to może podjechać do Harley Toruń , by ze mną kontynuować wypad. 😉 

Odnośnik do komentarza

Krzysztof będę czekać na rynku już przed 10 , mam nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy. Patrzyłem na pogodę i ma być bez deszczowo 😀

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Tomek 69 napisał(a):

Krzysztof będę czekać na rynku już przed 10 , mam nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy. Patrzyłem na pogodę i ma być bez deszczowo 😀

Obyś miał rację co do pogody,  bo co stacja tv to inną pokazują.  Ale nadzieja umiera ostatnia. 

Odnośnik do komentarza

Ja sprawdzam na Żabce Google przeważnie się sprawdza chociaż co godzinę trochę się zmienia a nawet jak trochę pokropi to przecież nie jesteśmy z cukru 😀

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Tomek 69 napisał(a):

Ja sprawdzam na Żabce Google przeważnie się sprawdza chociaż co godzinę trochę się zmienia a nawet jak trochę pokropi to przecież nie jesteśmy z cukru 😀

Nie ljublju deszczu 😜😃😜😃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Tomek 69 napisał(a):

Krzysztof będę czekać na rynku już przed 10 , mam nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy. Patrzyłem na pogodę i ma być bez deszczowo 😀

Ok. Super. To widzimy się w Starym Fordonie na 10.00

Maro54, może dołączysz do nas w Toruniu przy Harley Davidson o godz. 11   ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest sobota,pogoda miodzio bo nie pada i jest chłodniej. Można ruszać....

Odnośnik do komentarza

Piknik piknik i po pikniku kolejne spotkanko udane podziękowania za udział, pogoda pomimo wszystko dopisała,  gleba zaliczona 😃,

Także do następnego 

LwG pozdro dla wszystkich  przybyłych.

20240713_130532_copy_1280x960.jpg

20240713_114043_copy_1024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, ta gleba była wyjątkowo miękka😉. Super było, nie za gorąco i zero deszczu. Jedynie zalana droga leśna, niczym staw uniemożliwiła nam dalszą eksplorację terenów nad wiślańskich. Ale trzeba za rok wrzucić się na przegląd kapel ludowych od innej strony, utwardzonej. Pozdrawiam i do następnego👍

20240713_153620.jpg

20240713_153339.jpg

20240713_132816.jpg

20240713_132059.jpg

20240713_124408.jpg

20240713_100726.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...