Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Madison k400


Robert150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Stało się. Kupiłem k400. I dzisiaj pierwszy problem. Po odpaleniu silnik wchodzi w wibracje że aż trzęsie całym skuterem  jakby brakowało mu mocy.ktos pomoże? Bo nie wiem czy mam go oddać a mam takie prawo czy szukać przyczyny . Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Robert150 napisał(a):

..... Stało się. Kupiłem k400. .....

1.  zadałeś pytanie w innym wątku o Medisona K400 - nie dostałeś żadnej odpowiedzi, ale kupiłeś ? 🤔  No OK, można.

2. Nie pisz pogrubionym tekstem, a przynajmniej nie całego posta. Nie wiele to pomoże. 😉

3. W zaistniałej sytuacji ja na Twoim miejscu pojechał bym do sprzedawcy i zażądał usunięcia wad (w tym wypadku wibracji), a jak nie da się usunąć wad to oddał bym sprzęt.

Swoją drogą ciekawe o jakich wibracjach piszesz, bo duży singiel z natury, szczególnie na wolnych obrotach generuje pewne wibracje i dla niektórych użytkowników są one nie do zaakceptowania, a jest to jak najbardziej normalne. 😀

Odnośnik do komentarza

Witam. Przepraszam za pisownie. Nie zwróciłem uwagi na czcionkę. Myślałem że to wariator. Zrzucilem napęd i dalej to samo. Dźwięk dochodzi z silnika- okolice tłoka. Prawdopodobnie coś z korba. Dzwoniłem do typa i będę go oddawał ale z żalem bo fajnie jeździł aż 1 dzień 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Robert150 napisał(a):

.... będę go oddawał ale z żalem bo fajnie jeździł aż 1 dzień 

😀 no to jak Ci taki pasuje szukaj innego egzemplarza, tylko już bez wad. Widzę że miałeś (masz ?) mniejszego "Malaguta", stąd pewnie przyzwyczajenie do marki, ale rozważ czy nie lepszym wyborem będzie Burgman 400 rocznik po 2007.

Odnośnik do komentarza

Jakoś Madison przypadł mi do gustu. Fajny i mało tego jest. W przyszłości będzie Spidermax 500

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...