Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XXV Otwarcie Sezonu Motocyklowego Bydgoszcz


DORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam wszystkich chętnych poinformować i zaprosić do Bydgoszczy na 25 rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bydgoszczy. Mnie niestety nie będzie z przyczyn rodzinnych, ale wszystkim biorącym udział, życzę pogody i udanej imprezy👍. Pozdrawiam👋

Screenshot_2024-04-10-22-41-06-578_com.mi.globalbrowser.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam Koleżanki i Kolegów z grupy kujawsko-pomorskiej.

Na forum Burgmanii jestem już prawie 11 lat, ale jakoś nigdy nie udało mi się z nikim spotkać, nie mówiąc już o wspólnym wyjeździe.

Czas to zmienić 😊.

Czy może ktoś się wybiera na rozpoczęcie sezonu 2024 w Bydgoszczy? Chętnie bym się trochę zintegrował.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, polikom napisał(a):

Witam Koleżanki i Kolegów z grupy kujawsko-pomorskiej.

Na forum Burgmanii jestem już prawie 11 lat, ale jakoś nigdy nie udało mi się z nikim spotkać, nie mówiąc już o wspólnym wyjeździe.

Czas to zmienić 😊.

 

Bardzo fajnie , że po tulu latach milczenia się ujawniasz. Nasza grupa kuj-pom w istocie jest mała- bo gdy dochodzi do wspólnych wypadów..... to pojawiają się 2-3 osoby. Na całe województwo!!! Fajnie , nie. Czasami myślisz sobie, po co ci to wszystko i zagrzewanie ludzi do wspólnego hobby? Zauważ, że częściej zawiązują się silnie grupy czoperowców, mają własne organy statutowe, organizację , wewnętrzna strukturę, ale nade wszystko na prawdę łączy ich pasja i zawsze wspólne działanie. Cieszę się niezmiernie, witaj i nie trać już kontaktu. Do zobaczenia. 👌

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jakoś się odnajdziemy w tym tłumie motocykli przed Castoramą. Kiedyś na Burgmanie miałem naklejkę naszego forum, ale to już zamierzchła przeszłość.

Do zobaczenia i pozdrawiam – Jarek (trochę starszy pan na czerwono-wiśniowej Hondzie ADV350 😊).

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...