Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pies do oddania PILNE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sorki ze inny temat .Grzecznościowo pisze nie mój Pies ale znam .

Nie chciał by ktoś psa.Sąsiadka w szpitalu i problem z psem .Bestia leci jak się ktoś życzliwy nie znajdzie do schroniska Pies sąsiadki Ja mam psa i nie dogadują się razem bo bym przygarnoł ,a szkoda mi aby poszedł do schroniska (dacyzje pani podjęła) nie radzi sobie z nim i nie ma siły .Starsza osoba 

Boston terier z rodowodem 5lat .Osobiście mogę psa przywieść gdy by ktoś był zainteresowany .

IMG-20240412-WA0008.jpg

Screenshot_20240412_185247_WhatsApp.jpg

Screenshot_20240412_185311_WhatsApp.jpg

IMG-20240412-WA0010.jpg

IMG-20240412-WA0012.jpg

IMG-20240412-WA0011.jpg

IMG-20240412-WA0013.jpg

IMG-20240412-WA0014.jpg

IMG-20240412-WA0015.jpg

Screenshot_20240412_185311_WhatsApp.jpg

Odnośnik do komentarza

swietny pies chetnie bym go wziol ale mam akita ine nie toleruje innych spow  zycze powodzenia szkoda psiaka

 

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłem napisać, choć finał (pod kątem psa) super pozytywny, więc zostawiam tylko informację na przyszłość, choć najlepiej aby nie było potrzeby korzystać...

Jeśli ktoś będzie w tak ciężkiej sytuacji, że musi oddać psijaciela i nie będzie nikogo chętnego do przygarnięcia, warto poszukać fundacji/domów zastępczych, których jest coraz więcej. Zazwyczaj dla zwierzaka jest, to mniejsza, choć i tak niezwykle potężna dawka stresu...

Odnośnik do komentarza

Psiak został zabrany dzięki Adze i Arkowi (Areq) z naszej śląskie grypy .

Cieszę się nie zmiernię że zabrali ,a pies nie trafił do schroniska i Nie wiadomo co by z nim było ( a to taki słodziak )

P.s pieso był wcześniej w hostelu dla psów(wlascielka musiał wyjechać na 3 mies ) ale koszty też mie są małe .

Dzięki za odpowiedź. I w razie czego już coś wiadomo .Choć byle jak najmniej takich sytuacji. 

Jeszcze raz dziękuję Agnieszczce i Arkowi(Areq) za przygarniecie i mam nadziej słuszną decyzję. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...