Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łubianka 14.04.24r


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hej, czy wybiera się kto w niedzielę 14.04. do Łubianki ?  Pogoda raczej ma już być- bezdeszczowa! bynajmniej w naszym regionie 🌞 . Wyjeżdżam z Rynku w Starym Fordonie. (blisko, na most i wyjazd kierunek na Toruń). Wyjazd godz. 11.30. z rynku. Zapraszam na małe wiosenne polatanko:scooter: Poproszę o wstępne deklaracje. 🙂

20240410_214731.jpg

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, grzybek napisał(a):

Łoś kurde. Cosik nie możemy się zgrać😬

Pod koniec kwietnia a dokładnie od 25 do prawie końca maja jestem na urlopie także może wtedy coś. 

Tym bardziej że 27 też jest jakiś zlocik Licheń i Solec Kujawski jeżeli dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W maju zahaczam się skuterowo na Włochy😉, ale coś tam gdzieś znajdziemy wspólnego.:scooter:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybek napisał(a):

W maju zahaczam się skuterowo na Włochy😉, ale coś tam gdzieś znajdziemy wspólnego.:scooter:

Do 19 na urlopie może coś podpasi 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja na 100% będę w Łubiance, a czy w Fordonie to czas okaże.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 11.04.2024 o 08:54, Maro54 napisał(a):

 

Tym bardziej że 27 też jest jakiś zlocik Licheń i Solec Kujawski jeżeli dobrze pamiętam. 

W Licheniu jest mega zlot. Ale taki w Solcu Kujawskim , bliżej i zarazem mniejszy zlot, by mi odpowiadał. Musimy zrobić namiary. 🤨

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aleś szybki.😉 A będziesz miał wtedy wolne od pracy? Ja już wpisałem to do kalendarza.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Maro54 napisał(a):

Proszę namiary. 

Screenshot_20240412_163940_Chrome.jpg

Tak już będę na urlopie,  teraz będzie tylko kwestia pogody...🤔🤔🤔

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

3 tygodnie. Toskania, Asyż, Garda . Z plecaczkiem. Noclegi zarezerwowane od listopada. 

Odnośnik do komentarza

ja na majowke  livorno toskania  piza bolonia  siena i wiele innnych missteczek daj numer do siebie moze razem  gdzies 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ jak widać jadę sam, nikt nie zgłosił  chęci wyjazdu wspólnego z Fordonu🤐, to samodzielnie (bez określonego wstępnie czasu startu 11.30) wyruszam o własnej porze dnia.

Odnośnik do komentarza

Ja wyjeżdżam z Czernikowa spotkamy się na miejscu. Jedziesz na motoarenę czy od razu do Łubianki 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie. Ja wprost do Łubianki. Planuję tam dojechać przed 13. Możecie do mnie na miejscu zadzwonić. Zaparkuję na wprost miejsca , gdzie odbywa się msza- bardziej po prawej stronie. Stąd potem łatwiej wyjechać.

Odnośnik do komentarza

Hejka wszystkim, też Wam zazdroszczę wyjazdu i spotkania się. Ja niestety jestem uziemiona😒 wrzućcie jakieś zdjęcia, żebym chociaż mogła obejrzeć. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Tomasz za przybycie i towarzystwo. Za dwa tygodnie Dolec Kujawski, więc na razie. 

20240414_130035.jpg

20240414_130424.jpg

20240414_130940.jpg

20240414_145023.jpg

20240414_130954.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...