Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Karta e-sim


ik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was używa lub używał karty e-sim w krajach poza EU . Jeśli tak to jaką stronę zakupową polecacie i czy to działa w miarę bezproblemowo. Jest to na pewno wygodne i chyba tańsze  gdyż nie musimy szukać fizycznej karty w danym kraju po przekroczeniu granicy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nic odkrywczego zapewne nie napiszę - Airalo od dwóch lat używam i działa tak jak trzeba. Poza tym teraz Revolut wprowadził e-sim i będę sprawdzał w Wietnamie. Ponadto ogarnął się Orange i wprowadził atrakcyjne pakiety roamingowe, co powoduje, że nie musisz e-sim instalować nawet. Ja używam Orange Flex i tam pakiety roamingowe są w uczciwych cenach, czyli porównywalnych z konkurencją.

Edit: Jeszcze używam Drimsim i tu mam "światowy" e-sim i też oczywiście działa to znakomicie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja używam poza EU Airalo i GIGSky. Obie są ok👍

Odnośnik do komentarza

Orange używana w Europie oraz dziwnych krajach nawet na Madagaskarze
:)
Żadnych problemów w iPhone’ach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, xmarcinx napisał(a):

Nic odkrywczego zapewne nie napiszę - Airalo od dwóch lat używam i działa tak jak trzeba. Poza tym teraz Revolut wprowadził e-sim i będę sprawdzał w Wietnamie. Ponadto ogarnął się Orange i wprowadził atrakcyjne pakiety roamingowe, co powoduje, że nie musisz e-sim instalować nawet. Ja używam Orange Flex i tam pakiety roamingowe są w uczciwych cenach, czyli porównywalnych z konkurencją.

Edit: Jeszcze używam Drimsim i tu mam "światowy" e-sim i też oczywiście działa to znakomicie.

No to mnie zaskoczyłeś z revolutem. Była by to super opcja . A jeszcze jednio czy jak mam np wykupione w aralo e sim na kilka krajów trzeba aktywować kartę po przekroczeniu granicy czy z automatu widzi nowego operatora? 

Sprawdziłem revoluta i faktyczne jest możliwość zakupu. Dzięki za informacje . Szerokości i bezpiecznej podróży po Wietnamie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak np. kupisz Airalo na Japonię to uruchomi ci się w Japonii. Działa z automatu i liczy się czas od momentu aktywacji karty w danym kraju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...