Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu w Zamartym


Maro54

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w sumie niedaleko, postaram się przyjechać. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, w ten weekend brykam na 2oo do Wąbrzeźna. Do rodzinki.😉

Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybek napisał(a):

Marek, w ten weekend brykam na 2oo do Wąbrzeźna. Do rodzinki.😉

No cóż......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zamowiona mszą za teściów. Ale zdążymy się spotkać. Spox

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, wuja69 napisał(a):

Witajcie ,wybieramy się.

Jakoś spotykamy się i pomykamy razem,  czy osobno? 

3 godziny temu, grzybek napisał(a):

Zamowiona mszą za teściów. Ale zdążymy się spotkać. Spox

Koniecznie,  nawet trzeba! 

Odnośnik do komentarza

..Mi jak na złość padł nowy akumulator yuasa ytx12 bs kupiony w marcu w salonie Suzuki 3City w Bydgoszczy. Dziś zawiozłem do reklamacji. Na multimetrze pokazywał niby 12,8 v a przy rozruchu spadało do 5 v. Przedwczoraj wymieniłem jeszcze regulator napięcia bo stary trochę za mało doładowywał od 13,5 do 14,0 . Na nowym udało mi się go odpalić to pokazywał na wolnych obrotach 14,3 zostawiłem go odpalanego przez 15 minut, cieszyłem się że trochę podładuję sobie aku , zgasiłem go po chwili spróbowałem jeszcze raz odpalić i już się nie dało podpiąłem ładowarkę po chwili pokazało że jest naładowany na ful a zakręcić już nie miał siły.

Nowy prawdopodobnie ma być zamówiony na poniedziałek dopiero.

Żałuję że stary zdałem mogłem zapłacić 30 zł i sobie zostawić w razie czego jako zapasowy tym bardziej że do 4 dni trzymał moc .

Także nie mam czym dojechać.😭

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Tomek 69 napisał(a):

..Mi jak na złość padł nowy akumulator yuasa ytx12 bs kupiony w marcu w salonie Suzuki 3City w Bydgoszczy. Dziś zawiozłem do reklamacji. Na multimetrze pokazywał niby 12,8 v a przy rozruchu spadało do 5 v. Przedwczoraj wymieniłem jeszcze regulator napięcia bo stary trochę za mało doładowywał od 13,5 do 14,0 . Na nowym udało mi się go odpalić to pokazywał na wolnych obrotach 14,3 zostawiłem go odpalanego przez 15 minut, cieszyłem się że trochę podładuję sobie aku , zgasiłem go po chwili spróbowałem jeszcze raz odpalić i już się nie dało podpiąłem ładowarkę po chwili pokazało że jest naładowany na ful a zakręcić już nie miał siły.

Nowy prawdopodobnie ma być zamówiony na poniedziałek dopiero.

Żałuję że stary zdałem mogłem zapłacić 30 zł i sobie zostawić w razie czego jako zapasowy tym bardziej że do 4 dni trzymał moc .

Także nie mam czym dojechać.😭

Szkoda.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Tomek, to jesteś teraz trochę ugotowany i zakotwiczony 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, grzybek napisał(a):

A tak dziś witało słońce na rynku w Wąbrzeżnie

20240406_111929.jpg

20240406_111650.jpg

Znane mi okolice...

Odnośnik do komentarza

Zlot zaliczony,  frekwencja spora, maszyny poświęcone oby było tyle szczęśliwych powrotów co wyjazdów. 

Zdjęć niestety nie wstawię,  za dużo ważą,  może Janusz coś podeślę. 

Cezzar miło było poznać. 

Odnośnik do komentarza

Marek wyślij sam do siebie na wattsap i potem to przesłane można wrzucić na forum. Ja dopiero dzisiaj odebrałem nowy akumulator teraz dali mi JMT żelowy zamiast yuasy bali się że znowu jakiś feler będzie. Jak yuasa to tylko produkowana w Japonii. Kupiłem od razu ładowarkę oximiser 900 Oxford bo na tą biedronkową nie mam pewności. Jutro podepnę aku i mam nadzieję że odpali,bo trochę zrobiłem porządek z moją instalacją bo za duża plątanina kabli była. Teraz to jakoś dopiero wygląda i mam poznaczone który jest od czego i w każdej chwili mogę wypiąć każde urządzenie bez rozłączania akumulatora.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem,  nie wychodzi mi to jakoś z tymi zdjęciami.  Co do ładowarki mam z Lidla i powiem spoko jest. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Maro54 napisał(a):

Cezzar miło było poznać. 

Mi też było miło poznać Ciebie i @wuja69, cieszę się w ogóle, że Was znalazłem w tym tłumie, nie umawialiśmy się jakoś. A @wuja69 miałeś wrzucić zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie wszyscy, bardzo żałuję, że raczej nigdzie się już nie spotkamy. Jestem uziemiona, gdyż muszę opiekować się niepełnosprawną matką, a to nie jest łatwe i lekkie. 

Cieszę się, że mogę chociaż obejrzeć zdjęcia, które wrzucacie. 

Pozdrawiam Was wszystkich, zwłaszcza tych których znam, tj. Anię, Marka(Maro54); Grzybka, Robsona... i życzę szczęśliwych wyjazdów i powrotów do domów 👍👋

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, DORIS napisał(a):

Witajcie wszyscy, bardzo żałuję, że raczej nigdzie się już nie spotkamy. Jestem uziemiona, gdyż muszę opiekować się niepełnosprawną matką, a to nie jest łatwe i lekkie. 

Cieszę się, że mogę chociaż obejrzeć zdjęcia, które wrzucacie. 

Pozdrawiam Was wszystkich, zwłaszcza tych których znam, tj. Anię, Marka(Maro54); Grzybka, Robsona... i życzę szczęśliwych wyjazdów i powrotów do domów 👍👋

Cześć.  Dzięki za pozdrowionka 

Miło,,usłyszeć " chociaż w taki sposób.  Trzymaj się będzie dobrze. 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...