Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Targi motocyklowe Warsaw Ptak 2024


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Znamy już datę organizacji 5 Edycji targów motocyklowych Warsaw Motorcycle PTAK 2024-  22-24 marca 2024r.  Jak podaje patron medialny- ścigacz.pl, wśród wystawców znaczących jest Triumph, Harley Davidson Czech  i .... w zasadzie to wszystko. Bilet jednodniowy 120zł, dwudniowy 150zł(kupowane na miejscu).

Czyli- tak jak zwykle, będzie cieńko🫢


Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To skromnie, może jeszcze ktoś się zgłosi! 

Odnośnik do komentarza

Te targi z roku na rok żenada galopująca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To zdaj nam koniecznie relację😉

Rzetelną i obiektywną.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem, jak było w warszawie, ale tu jest jakoś relacja z Wrocławia... 

 

Odnośnik do komentarza

No i wróciłem z targów w Nadarzynie. Jak dla mnie słabizna. Ze znanych marek tylko Liberty Motors pokazywało Yamahę. Oczywiście nie było BMW, Hondy, Suzuki. Pokazało się Kymco, Royal Enfield, Belli, KTM i... koniec. Reszta to akcesoria, biura turystyczne i koniec. Na MotoBazarze jest szersza oferta akcesoriów. To moja subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Byłem , znajomych odwiedziłem . Było ok ale bez szaleństw . Sporo chińczyków, KTM, Yamaha , Kawasaki. Skuterów mało (głównie elektryczne) sporo ciuchów i wszędzie czuć zapiekankami .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak patrzyłem na kilka relacji na YouTube to też dupska nie urwało 😕. Więc nie żałuję że nie byłem 🤔🤣

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, benski napisał(a):

...Pokazało się ... Belli ...

🤔 To jakaś nowa marka ? Czy literówka ? Benelli ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No widzicie chłopaki, imprez spadła i spada z roku na rok na psy. Zdecydowanie warto przerzucić uwagę na targi Poznań lub choćby Wrocław.

Odnośnik do komentarza

A ja tu czekałem na sesję foto. Poznań bylem 2 razy na bogato czyli czwartek.  Super bo luźno.  Tzw dzień mediów. 

Odnośnik do komentarza

Ja byłem i stwierdzam, że jakbym miał płacić za wejściówkę to bym żałował. Dostałem ją w prezencie a więc ok.

A co do wystawców to ja z chęcią pomacałem chińskie marki typu Zontes czy Cfmoto. 

O ile kiedyś brałem pod uwagę skuter Zontes'a 350 to jak zobaczyłem go na żywo to mi przeszło. Jednak sporto muszą gonić jeśli chodzi o jakość wykonania.

Na plus moim zdaniem CFmoto. Całkiem fajnie się prezentuje.

No i z przyjemnością zobaczyłem reaktywację Jawy.

Z tych "większych" firm był jeszcze Triumph i Harley.

Moim zdaniem brakuje w Warszawie takich targów i z roku na rok powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2024 o 23:07, EndriuBis napisał(a):

🤔 To jakaś nowa marka ? Czy literówka ? Benelli ?

Łoj tam, łoj tam. Pewnie, że Benelli. Głupia klawiatura zmienia czasem a ja nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...