Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2024 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

lu24.jpg.c6d6c2890a76c69161b08371c00228a4.jpg

Mówią że czas nie **** i w miejscu nie stoi, i faktycznie, goni do przodu niesamowicie, miesza w cyferkach przerzucając kartki w kalendarzu, nie ogląda się za siebie zostawiając tam wczorajsze dni .... Czasem zastanawiam się ku czemu ten pęd? gdzie tak gonimy i czego szukamy w jutrzejszym dniu? .... no nieważne, ale .... w ty całym gnaniu naprzód nie da się nie zauważyć że nastał właśnie luty i niestety cofnąć tego się nie da .... ..... tym samym czynię honory .... .... luty uważam za otwarty .... wszystkim życzę pogody ducha i pozytywnego myślenia na co dzień ..... do zobaczenia gdzieś tam .... LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I do tego optymistycznego otwarcia miesiąca dodam, że coraz bliżej wiosny, dłuższe dni.....🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy Zachodniopomorscy, co u Was? Co tak cicho? mija prawie połowa miesiąca lutego, czyżbyście mieli ferie i gdzieś z rodzinkami wypoczywacie? 🤔

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, grzybek napisał(a):

czyżbyście mieli ferie i gdzieś z rodzinkami wypoczywacie? 🤔

Ja szykuję się na sympozjum Burgmanii w Wiśle :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 10.02.2024 o 11:12, grzybek napisał(a):

Koledzy Zachodniopomorscy, co u Was? Co tak cicho? mija prawie połowa miesiąca lutego, czyżbyście mieli ferie i gdzieś z rodzinkami wypoczywacie? 🤔

Jakoś brak czasu, nadmierne obowiązki zawodowe chyba mnie przerastają, mam nadzieję że jak wyjdzie słońce to będzie lepiej i humor wróci.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pojechałbym na kongres , najchętniej na 2oo jak kiedyś ze Sławkiem ale trochę lat minęło i chyba za zimno i za daleko (no dobra - stary już jestem 🤪

Mam nadzieję , że wiosna przyjdzie szybciej niż ta kalendarzowa i będzie można ruszyć motórki z komórki 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Robsson napisał(a):

Pojechałbym na kongres

Jak coś, miejsce w aucie jest, a i w ośrodku również... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Robsson napisał(a):

Pojechałbym na kongres , najchętniej na 2oo jak kiedyś ze Sławkiem ale trochę lat minęło i chyba za zimno i za daleko (no dobra - stary już jestem 🤪

Mam nadzieję , że wiosna przyjdzie szybciej niż ta kalendarzowa i będzie można ruszyć motórki z komórki 

 

8 minut temu, SlawoyAMD napisał(a):

Jak coś, miejsce w aucie jest, a i w ośrodku również... 

Robsson zapraszamy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, Robsson napisał(a):

Pojechałbym na kongres , najchętniej na 2oo jak kiedyś ze Sławkiem ale trochę lat minęło i chyba za zimno  🤪

Robercik, wsiadaj ze Sławkiem i widzimy się za moment w pięknych okolicznościach przyrody górskiej :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie w ogóle wszystko się pokręciło. Jak nie było roboty, to był czas na spotykanie się z ludźmi. Pamiętam nasz wspólny wyjazd na kongres kilka lat temu. Marek, Wojtek, Robsson i ja.  Odwiedziliśmy po drodze Malbork. No nie pojadę w tym roku. Na nic nie ma czasu.

Tydzien temu chciałem godzinkę dosc ładnej pogody wykorzystać. 

No i tak wyszło…

 

IMG_0872.jpeg

IMG_0871.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osz kurna... To już akumulator się trochę przysiarczył... Ja na zimę zabieram zawsze aku do domu... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, SlawoyAMD napisał(a):

Osz kurna... To już akumulator się trochę przysiarczył... Ja na zimę zabieram zawsze aku do domu... 

Problem prawdopodobnie jest jak widać na zdjęciu. 
Bezpośrednio do kłem mam podłączone gniazdko i ta część zapalniczkowa nie robi nic, ale jest tam również USB. I ono nawet nieobciążone trochę ściąga prądu. W sezonie tego się nie zauważa. Ale jak zimą moto stoi przez 3 miesiące bez ładowania (ładowałem chyba w listopadzie). 

IMG_0942.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, ArtCho napisał(a):

Bezpośrednio do klem mam podłączone gniazdko i ta część zapalniczkowa nie robi nic, ale jest tam również USB. I ono nawet nieobciążone trochę ściąga prądu.

Dokładnie... Ja u siebie USB na kierownicy przerobiłem dając pstryczek-elektryczek na kablu zasilającym pod kanapą, to tylko włączam kiedy trzeba... A najbezpieczniej zabrać aku do domu, bo ciepło ma 🙂 Można też podłączyć go na stałe do elektronicznej ładowarki (po naładowaniu przechodzi w stan "konserwujący" niskim prądem), tylko musi mieć tryb samoistnego powrotu do trybu ładowania w razie chwilowego zaniku zasilania ( w ładowarce NOCO tak jest np.), by kontynuowała opiekę nad akumulatorem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja należę do sekty siteka (Ctek). Robi wszystko, łącznie ze stawianiem na nogi martwych akumulatorów. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ArtCho napisał(a):

...ale jest tam również USB. I ono nawet nieobciążone trochę ściąga prądu. ...

Czyli wiesz o tym a jednak tak zostawiłeś ?🤔 Do tego pewnie jeszcze IMO ? Obawiam się że przy rozładowaniu AKU po niżej 9,5 V nawet Cetek nie pomoże. A jeśli nawet podniesie ten AKU to jego dni są już policzone.

Odnośnik do komentarza

Ja nawet w sobotę dowiedziałem przypadkiem ZS :) Trochę pusto i chłodno ale co tam :) 

IMG_20240217_180522714_HDR~2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...