Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Burgmani 2024


Beata&Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Może poczekaj bliżej terminu zlotu. Ja mam plan wyjechać wcześniej 28-go i zahaczyć o Łódź (tam spanko u  rodziny), a jak z Łodzi nie będzie chętnych na wspólny wyjazd to mogę zahaczyć o Wrocław (tam spanko u rodziny), i wyjazd na zlot. Życie pokaże, ale to jeszcze za wcześnie na planowanie (tak mi się wydaje 😉).

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym pojechał, ale widzę, że organizatorów poniosło z ceną. W tym roku 2023 to było 430 zł. a teraz w 2024 roku 600 zł. Jakby na to nie patrzeć to jest wzrost o 40%. Nie przypominam sobie aby inflacja w ostatnim okresie była na takim poziomie, tym bardziej pandemie i inne pierdoły mamy już poza sobą. Jest pewna granica której nie powinno się przekraczać. Sama też statystyka mówi o tendencji spadkowej. Jeszcze parę lat temu na zlot zapisywało się około 400 zlotowiczów a obecnie może to być ponad setka. Wybór pozostawiam każdemu miłośnikowi maxi skuterów.

Pozdrawiam GPS

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, GPS napisał(a):

organizatorów poniosło z ceną. W tym roku 2023 to było 430 zł. a teraz w 2024 roku 600 zł. Jakby na to nie patrzeć to jest wzrost o 40%

Już w 2023 miało być ok 500 zł ale ceny ustalane były w 2022 !( cenę podano już w grudniu ) a inflacja wyskoczyła potem.

Tak więc można uznać że w 2023 była PROMOCJA 😉

Godzinę temu, GPS napisał(a):

Sama też statystyka mówi o tendencji spadkowej. Jeszcze parę lat temu na zlot zapisywało się około 400 zlotowiczów a obecnie może to być ponad setka.

 

Ale w cenie 430zł w 2023 też chętnych było tylko ponad 100 osób.

Jeśli jeszcze chodzi o cenę za zlot w 2024 to poczytaj dokładnie i zobacz że to jest z dodatkowymi atrakcjami ( jak by to odliczyć wyszło by taniej )

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, GPS napisał(a):

Chętnie bym pojechał, ale widzę, że organizatorów poniosło z ceną. W tym roku 2023 to było 430 zł. a teraz w 2024 roku 600 zł. Jakby na to nie patrzeć to jest wzrost o 40%.

Tak na szybko....

matematyka na poziomie chyba pierwszej albo drugiej klasy podstawówki

rok 2023 zlot dwudniowy w cenie 430zł     430:2=215 dniówka

rok 2024 zlot trzydniowy w cenie 600 zł     600:3=200 dniówka

bez dalszego komentarza

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...