Skocz do zawartości
Forum Burgmania

19 ZLOT MAXI SKUTERÓW BURGMANIA 2024


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prośba do organizatorów imprezy o oficjalne stanowisko dla chętnych na sobotę. Osobiście chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oficjalnie: nie było od początku opcji gość i jej nie ma. Oczywiście jak ktoś ma chęć wpaść na chwilę to nikomu nie zabronię. 

Jak znam życie to za chwilę się okaże iż gości będzie więcej niż samych zlotowiczów. 

Odnośnik do komentarza

@fundi600 z kontekstu Twojej wypowiedzi można wyczytać, że jednodniowi goście nie będą jednak mile widziani. 

Odnośnik do komentarza

Niestety już od jakiegoś czasu tak jest. Kiedyś było innaczej ale wszystko się zmienia i to niestety na gorsze.

Odnośnik do komentarza

Panowie @cezzar i @Conan - bez przesady. Pewnie jak wpadniecie na chwilę przybić piątkę to świat się nie zawali.

Kolega @fundi600 to ostatnie zdanie też mógł sobie darować 😉 ale rozumiem też organizatorów. Po to zlotowicze dostają identyfikatory, aby na zlocie nie kręciły się obce osoby.  Ja rozumiem że Wy nie jesteście obcy, ale przy takiej ilości ludzi to nie do ogarnięcia. 🙃

A wracając do tematu. @fundi600  - do której godziny w czwartek będzie wydawana obiadokolacja ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, cezzar napisał(a):

@fundi600 z kontekstu Twojej wypowiedzi można wyczytać, że jednodniowi goście nie będą jednak mile widziani. 

Co ty gadasz ? Przecież wyraźnie napisał

4 godziny temu, fundi600 napisał(a):

Oficjalnie: nie było od początku opcji gość i jej nie ma. Oczywiście jak ktoś ma chęć wpaść na chwilę to nikomu nie zabronię. 

 

43 minuty temu, Conan napisał(a):

Kiedyś było innaczej ale wszystko się zmienia i to niestety na gorsze.

Kiedyś był to ZAPRZYJAŹNIONY ośrodek. I było więcej opcji do manewru

Teraz to stricte komercyjne miejsce i tu nie ma takich możliwości manewru. Ale jest to napisane w pierwszym poście.

Wszystkim niezadowolonym proponuję aby może pomyśleli nad organizacją takiej imprezy.

Wtedy będzie dokładnie tak jak by chcieli.

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Wszystkim niezadowolonym proponuję aby może pomyśleli nad organizacją takiej imprezy.

Wtedy będzie dokładnie tak jak by chcieli

Zawsze też można zrezygnować ( tak jak ja od dłuższego czasu ) i nikt płakać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, Conan napisał(a):

Zawsze też można zrezygnować ( tak jak ja od dłuższego czasu ) i nikt płakać nie będzie.

Ooooooo właśnie . Albo narzekać że nie tak jak nam pasuje albo zrezygnować jak samemu trzeba by coś zrobić .

Brawo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, cezzar napisał(a):

@fundi600 z kontekstu Twojej wypowiedzi można wyczytać, że jednodniowi goście nie będą jednak mile widziani. 

Każdy może wyczytać to co chce, ale ja nic takiego nie napisałem i nawet nie miałem tego na myśli.

5 godzin temu, fundi600 napisał(a):

Jak znam życie to za chwilę się okaże iż gości będzie więcej niż samych zlotowiczów. 

Mam ponad 150 zapytań o przyjazd do Ośrodka w sobotę, stąd moje stwierdzenie.

Godzinę temu, EndriuBis napisał(a):

A wracając do tematu. @fundi600  - do której godziny w czwartek będzie wydawana obiadokolacja ?

Do późnych godzin wieczornych, a dla tych co przyjadą jeszcze później posiłek będzie na pewno.  

Odnośnik do komentarza

 To, tak na dokładkę 😉w środę od której można się ''meldować'' i czy kolacyjka we własnym zakresie ?. Pozdrowienia i do zobaczenia🖖

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

w środę od której można się ''meldować'' i czy kolacyjka we własnym zakresie ?

10 - 11 rano mam nadzieję że się ogarnę więc zapraszam. Co do wyżywienia to ognisko z kiełbą się ogarnie. Reszta we własnym zakresie.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2024 o 18:17, fundi600 napisał(a):

10 - 11 rano mam nadzieję że się ogarnę więc zapraszam. Co do wyżywienia to ognisko z kiełbą się ogarnie. Reszta we własnym zakresie.

 

Jak widzę, będzie nas na środę 5 osób. To może, zapytaj na forum o której planujemy przyjazd i nie będziesz musiał czekać od 10.00 Ja wcześniej jak około 13-tej nie będę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...