Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje podróże - te dalsze i bliższe .


wuja69

Rekomendowane odpowiedzi

W Białej Górze byłem w zeszłym roku. Piękne miejsce dla miłośników budowli hydrotechnicznych i nie tylko. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie się oglądało... Jak widać, wycieczki po kraju też mogą być fajne. Ja z chłopakami w zeszłym roku zrobiliśmy trip na Podlasie i Mazury i wypad udał się doskonale...

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za dobre słowa. Do poziomu Sławoya jeszcze mi brakuje, ale cały czas się uczę .

Zapraszam na pierwszą część filmu z naszego wyjazdu do Szwajcarii Saksońskiej i Czeskiej.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajny letni wypad, który zimą się super ogląda. A byliście na twierdzy Koningstein nad Łabą. Warte zwiedzenia👌

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2024 o 18:22, grzybek napisał(a):

Fajny letni wypad, który zimą się super ogląda. A byliście na twierdzy Koningstein nad Łabą. Warte zwiedzenia👌

No niestety nie , zabrakło jednego dnia, ale przy innej okazji...

7 godzin temu, Krzynio66 napisał(a):

nadal moje klimaty wspomnienia  bo w zorach kupilem swoja hondzie pozdrawiam

Pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Maro54 napisał(a):

Jak zwykłe....super 

Dziękuję za dobre słowa.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super montaż i podkład muzyczny. 👌A gdzie mieliście bazę noclegową , w jakim mieście?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, grzybek napisał(a):

Super montaż i podkład muzyczny. 👌A gdzie mieliście bazę noclegową , w jakim mieście?

W Bogatyni. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

 Miło się oglądało i przy okazji wróciły wspomnienia. Byliśmy na tej wieży i w diabelskich dołach oraz parę innych miejsc zwiedziliśmy podczas złotu vstrom club zrobiliśmy wtedy trasę 220 km bylismy podzieleni na dwie grupy w naszej grupie było 60 motocykli mieliśmy 4 blokujących skrzyżowania także jechaliśmy całą grupą druga grupa liczyła chyba 30 motocykli , część tarasy jechaliśmy razem później każdy swoją trasą.😃

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, DORIS napisał(a):

 Miło się oglądało i przy okazji wróciły wspomnienia. Byliśmy na tej wieży i w diabelskich dołach oraz parę innych miejsc zwiedziliśmy podczas złotu vstrom club zrobiliśmy wtedy trasę 220 km bylismy podzieleni na dwie grupy w naszej grupie było 60 motocykli mieliśmy 4 blokujących skrzyżowania także jechaliśmy całą grupą druga grupa liczyła chyba 30 motocykli , część tarasy jechaliśmy razem później każdy swoją trasą.😃

Jak dla Nas ludzi z ,,nizinnych lasów,, góry i widoki jakie można zobaczyć t o prawdziwe objawienie - na pewno warto. A wspomnienia  są bezcenne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na ostatnią część Naszych ,,Szwajcarskich,, wspomnień proszę o komentarze i jak się podobało - dać łapkę w górę .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...