Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2023 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

gru23.thumb.jpg.afafee7c35c7368d95da5085ee07ce52.jpg

Zapomniałem o poranku zapodać tekst na nowy miesiąc .... ale .... zostałem upomniany /postawiony do pionu/ .... no i jestem 😎 Waldek, dzięki za przypomnienie 😀  ..... No więc co, mamy grudzień, ostatni miesiąc tego roku, czas leci niesamowicie szybko bo przecież dopiero co a rok się zaczynał ... ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, trza z tym jakoś żyć ..... a za oknem śniegu napadało po same pachy, oczywiście jak się leży na glebie .... bo jak się stoi to tego śniegu jest znacznie mniej .... mam tylko nadzieję że przez jakiś czas będzie mroziło i nie zrobi się ciapa .... bo śniegowego błota chyba nikt nie lubi 🤭 By nie przedłużać pozostaje mi życzyć udanych kuligów, zabaw na śniegu i .... i może jakieś lepienie bałwana ..... chociaż niektórzy bałwana lepić nie muszą,  wystarczy że spojrzą w lustro a tam .... żeby tylko bałwan 🙉

Tymczasem pozdrawiam ..... miesiąc grudzień uważam za otwarty .... LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest, jest to globalne ocieplenie. U mnie już od wczoraj w lekkim plusie, pada deszcz, więc jutro nie będzie śladu po śniegu.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, grzybek napisał(a):

Jest, jest to globalne ocieplenie. U mnie już od wczoraj w lekkim plusie, pada deszcz, więc jutro nie będzie śladu po śniegu.

A na Burgmanię się kolego nie wybiera? Śnieg nie jest planowany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, czemil napisał(a):

A na Burgmanię się kolego nie wybiera? Śnieg nie jest planowany.

Ja jadę... Po Burgmanii może kierunek Rumunia, ale to jeszcze w planach...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SlawoyAMD napisał(a):

Ja jadę... Po Burgmanii może kierunek Rumunia, ale to jeszcze w planach...

Że ty to wiem i mnie to cieszy. Rzadko, bo rzadko ale zawsze przyjemnie się spotkać. A w Rumunii, przynajmniej na nizinach śniegu też raczej nie będzie. 

Ale z tego co się domyślam tym razem sam jedziesz. Marek już widział?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

3 godziny temu, SlawoyAMD napisał(a):

Ja jadę... Po Burgmanii może kierunek Rumunia, ale to jeszcze w planach...

Właśnie w czasie Burgmanii będę miał powrót z Włoch (już zabukowane noclegi), natomiast nawiązując do zamierzeń  Sławoya- i ja mam już bardzo skonkretyzowany plan czerwcowy w II połowie. Także trochę atrakcji na mnie czeka jeszcze przed wakacjami. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, czemil napisał(a):

Marek już widział?

Tak, wie o moich planach, ale po swojej kolejnej traumie życiowej (zmarła niespodziewanie jego Ania, nowa towarzyszka życia po nieodżałowanej Beatce, z którą lataliśmy na wyprawach po Niemieckich stronach z kolegami z Burgmanii), nie ma sprecyzowanych planów na rok przyszły... 

Ku pamięci Ani... 😔

v2?sig=2462b5f12dbbc37f3548baa9091bcb10c

 

Ku pamięci Beatki...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, to bardzo przykra wiadomość😥 i nie potrafię wyrazić żadnych słów, które mogłyby choć na chwilę dać Tobie ukojenie w bólu po stracie najbliższych. Wiem, że to nie ta chwila, lecz z mojej strony  przyjmij ofertę wsparcia - choć zdaję sobie sprawę , że masz u boku prawdziwego przyjaciela Sławoya i wielu innych. To ogromne szczęście, nie do przecenienia. Jesteście silni razem, w całej Waszej grupie a w naszej społeczności znajdziesz oparcie. Wierzę w to....👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, SlawoyAMD napisał(a):

Po Burgmanii może kierunek Rumunia

W tym roku to Burgmania zdominuje Rumunię 😉

3 godziny temu, czemil napisał(a):

A w Rumunii, przynajmniej na nizinach śniegu też raczej nie będzie. 

Początkiem Czerwca na nizinach pewnie nie.

Tylko kto jedzie do Rumunii na Niziny 😵

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dodam dla wiedzy m.in. Sławka, że też mam zaawansowane plan wypadu do Rumunii w II pół. czerwca przed wakacjami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
25 minut temu, grzybek napisał(a):

Dodam dla wiedzy m.in. Sławka, że też mam zaawansowane plan wypadu do Rumunii w II pół. czerwca przed wakacjami.

Grzybku, to na razie plany, bo w tych rejonach jeszcze nie byłem, ale ciągnie mnie trochę w stronę Włoch, na Wenecję, Bolonię, Florencję, Pizzę i na Rzym, a później odbicie na Korsykę, ale sam prom to inwestycja na +/- 700 PLN, więc na razie obliczam $$ i zobaczymy co da radę wycisnąć z budżetu (wersja pod namiot). Rumunia też piękna i bliżej, ale klimat inny :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok. Cieszę się że jeszcze tego ew. wspólnego wypadu nie przekreśliłem. Do tematu wrócimy😀. Pozdrawiam 

Tzn. TY nie przekreśliłeś    Tak miało być napisane. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hejże Koleżanki i Koledzy, życzę Wam pełnej magii Świąt Bożego Narodzenia, a kiedy z Nowym 2024 Rokiem wyruszycie(my) w kolejne podróże- niech droga będzie gładka, niebo czyste a wspomnienia niezapomniane.  🎅🌲

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wzajemnie Grzybku i dla wszystkich również spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, mimo tych ciężkich czasów... 🎄

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...