Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZAPISY :: KALENDARZ Burgmanii na 2024 rok


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

arturas, kalendarz zapowiada się jak zwykle pierwsza klasa 👍👏 do tego jubileuszowe wydanie.

Bardzo mało osób złożyło zapotrzebowanie 🤔, wygląda na to że z roku na rok słabnie zainteresowanie kalendarzem, szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dokładnie ....szkoda, to przedmiot o unikatowej wartości, jak dla mnie, nie wyobrażam sobie ściany bez kalendarza Burgmani mimo że już od paru lat już nie dosiadam skutera ( z przyczyn zdrowotnych) to nie chcę innego "motokalendarza" tak mam od 10 LAT. Mimo że lata mijają, posiadam wszystkie 10 roczników i mam nadzieję że w mojej kolekcji będzie przynajmniej 10 następnych

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 14.12.2023 o 07:31, Ewik napisał(a):

arturas, kalendarz zapowiada się jak zwykle pierwsza klasa 👍👏 do tego jubileuszowe wydanie.

Bardzo mało osób złożyło zapotrzebowanie 🤔, wygląda na to że z roku na rok słabnie zainteresowanie kalendarzem, szkoda.

@Ewik na to wygląda, że Nasz kalendarz z czasem pójdzie do tzw. lamusa. 
Wkład działań związanych z fizycznym przygotowaniem staje się niewspółmierny z potrzebami wydania.
Osobiście zamierzam zrobić tapetę w garażu ze stron Burgmanijnych kalendarzy jakie fizycznie posiadam z ubiegłych roczników.

Listę zaktualizowałem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie 😀

dzisiaj 18 grudnia! Listę zaktualizowałem wg deklaracji oraz wpłat.
Jeśli coś mi umknęło proszę o sprostowanie.

Uruchamiam tryby produkcji.
Pierwsze kalendarze powinny wyjść przesyłką przed Świętami 🎄

Jeśli nie podaliście adresu do wysyłki proszę o przesłanie danych przez wewnętrzną wiadomość na Forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie,

wysyłka kalendarzy w przygotowaniu. Nie mam pełnych danych.

 @robert1973 @GadekW @wuja69

Proszę o podanie dodatkowych danych do wysyłki w wiadomości wewnętrznej FORUM.
e-mail, telefon, adres dostawy lub Paczkomat.

🎄🎄🎄

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od wczoraj cieszymy się nowym kalendarzem, arturas duże podziękowania za ogrom pracy i zaangażowanie.

Kalendarz jest super 👏👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur

Sorki  zapisałem się a nie oplaciłem.Moje gapiostwo.Jesli ro nie robi kłopotu. To za chwilę przeleje kasę. 

Jeszcze raz przepraszam .

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spox. Nie zapomniałem o koledze.

Przesyłeczki dzisiaj wychodzą.

Można śledzić przez apkę Inpost. Reszta indywidualnie przy najbliższych okazjach.

Wesołych Świąt! 

 🎄 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturas, ogromne dzięki. Kalendarz super, i dotarł należycie zabezpieczony przed uszkodzeniami. Nie ma jak TY😅

Odnośnik do komentarza

Dotarło, jak zwykle wszystko profeska. Wielkie dzięki za trud, Arturasie, liczę, że zainteresowanie kalendarzami powróci.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...