Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto Konkurs - Skuter Listopada 2023 - głosowanie.


Migu

Foto Konkurs - Skuter Listopada 2023 - głosowanie.  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czas na głosowania na skuter listopada 2023. Mamy pięć zdjęć, zapraszam serdecznie do zabawy.

Ankieta zostanie zamknięta automatycznie z końcem miesiąca.

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca
2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Zdobywcy największej liczby głosów za 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. Swój plik z foto należy przechowywać do czasu edycji klubowego kalendarza.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu w listopadzie.

 

1. grzybek - Nieważne czym byle w dal.

image.png.a4bb5b2d75f4f8896816d5dca359e3a7.png

2. wuja69 - Jesień na Kaszubach.

image.png.0a499b36da9244e531e6d04c5f579b91.png

3. cezzar - Jesień na Kociewiu.

image.png.8b990916ae7fe0fcffae0a0ff4907567.png

4. GadekW - Jesień ach to ty... .

image.png.d6e507358b7bfbdfba819c1b8ac79a31.png

5. MaiuszBurgi - Jesienna Bawarka.

image.thumb.png.236df7b257f711e921a0a8f68ea542cc.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trudny wybór, wszystkie zdjęcia fajne, ale najbardziej mnie ujął mnie X na Kociewiu.

 

Ps. można by zmienić w tytule wątku miesiąc z ... Października 2023... na ... LISTOPADA 2023...

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Foto Konkurs - Skuter Listopada 2023 - głosowanie.
  • Klubowicze

Głos oddany.

Przy każdej ankiecie na "Skuter miesiąca" zastanawiam się nad celowością "ukrytych" i nie widocznych bieżących wyników głosowania przed oddaniem głosu, skoro wystarczy przeczytać co piszą głosujący i widać jak rozłożone są głosy :-)

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Patryk napisał(a):

Głos oddany.

Przy każdej ankiecie na "Skuter miesiąca" zastanawiam się nad celowością "ukrytych" i nie widocznych bieżących wyników głosowania przed oddaniem głosu, skoro wystarczy przeczytać co piszą głosujący i widać jak rozłożone są głosy :-)

 

Tu nie o to chodzi☝️

Ciśniemy z komentarzami dla odznak przy swoim nicku😁, ten wpis też przybliży mnie do następnej rangi🤣🤣😜

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Nazir napisał(a):

Ciśniemy z komentarzami dla odznak przy swoim nicku😁, ten wpis też przybliży mnie do następnej rangi🤣🤣😜

W tym tempie to jeszcze " dużo wody w Wiśle upłynie " 🤣

Musisz się bardziej przyłożyć

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

W tym tempie to jeszcze " dużo wody w Wiśle upłynie " 🤣

Musisz się bardziej przyłożyć

Robię co mogę Arcymistrzu😜🤭

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Patryk napisał(a):

....Przy każdej ankiecie na "Skuter miesiąca" zastanawiam się nad celowością "ukrytych" i nie widocznych bieżących wyników głosowania przed oddaniem głosu, skoro wystarczy przeczytać co piszą głosujący i widać jak rozłożone są głosy :-)

nie wszyscy komentują, ale za to są i tacy co komentują, a nie oddają głosu w ankiecie 🤣

3 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

....Musisz się bardziej przyłożyć

2 godziny temu, Nazir napisał(a):

Robię co mogę Arcymistrzu😜🤭

Przecież macie po równo (no - prawie)  Artur 3,3 , Arek 343  😉

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...