Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mała jesienna wycieczka po Kaszubach.


wuja69

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, wuja69 napisał(a):

Zrobiło mi się ,,okienko,, w pracy zupełnie niespodziewanie , ale na wiosnę pośmigamy razem.

Ok 👌 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miałeś super pogodę i słońce uwypuklające kolory liści. Kaszyby w ub.r. zlatałem trochę. Wjazd pod młym, bardzo stromy pozostanie mi w pamięci, ponieważ ja wwoziłem na górę mojego ,, małego" Andrzeja😲. Bmwica rwała w przód jak szalona. Byłeś też w Chmielnie i mogłeś zatrzymać się w tej sielskiej gospodzie- amciu mniam, mniam. Tuż obok jest prywatna pracownia porcelany.. ale to bardziej dla naszych plecaczków. Pozdrawiam i do wspólnego wiosennego wypadu:scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajne ujęcia z jesiennym przyżółceniem i 🛵 w tle 🙌

Odnośnik do komentarza

Fajny film i fajna wycieczka. A przy okazji dowiedziałem się że w Integrze pod kanapą mieści się termos 🙃 może nie zbyt duży ale jednak 😀

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, grzybek napisał(a):

Jak dobrze spakujesz to i małpka😉

A i na przyszły sezon dodatkowe zasobniki przy tylnym kole znajdą swoje miejsce .image.thumb.jpeg.f14242127e6bfedd329043253507197c.jpeg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Krzynio66 napisał(a):

co tam wozisz

 

A takie tam... Artykuły pierwszej potrzeby wacha, flacha, a na poważnie to klucze , kamizelka, apteczka itp.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Krzynio66 napisał(a):

ooo tam ze dwa litry wejdzie plus kamizelka apteczka kolega taki skromny

 

,,dwie? jedna ,wozem jestem,,

Pod kanapą Integry jest bardzo gorąco ,więc znajdą tam miejsce rzeczy które nie powinny się nagrzewać ,plus pojemniki będą zamykane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...