Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda x adv 750


ZERO5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Przymierzam się do zakupu x adv 750 lecz sprzęt sporych gabarytów a ja mam 172cm wzrostu i chciałbym się przymierzyć do gabarytu. Niestety w mojej rodzinnej Łodzi Honda nie posiada w salonie tego modelu(!) stąd prośba: byłby ktoś z Łodzi-okolic tak miły aby pozwolić posadzić tyłek na swoim adv celem przymiarki? Z góry dziękuję, Marek 

Odnośnik do komentarza

Mam 176 i nie ma problemu. Bardziej trzeba się do gabarytu przyzwyczaiść w sensie manewrowania albo przepychania bo masa jest :D Miałem majesty 250 i 400 i było o niebo lżej ale poza tym X wymiata.  Kupiłem oczami ... ani razu nie jechałem przed zakupem ... Po pierwszej (i jedynej) przymiarce w salonie lekko mnie przytłoczył ;P Chwilę wcześniej usiadłem na 350 i forzie 750 ale to jednak zupełnie inna pozycja. Ze swojej strony polecam od razu po zakupie zamówić podnóżki kierowcy (aliex) i wtedy skut robi się już wogóle z innej bajki :P Można się ,,przytulić,, do moto mimo że zbiornika nie ma i w dodatku ciepło od wylotów :P 

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 175 cm i xadv wydawała mi się trochę za wysoka dla mnie. Słabo dostawałem do ziemi na postoju i jakoś tak mi się siedziało dziwnie. Siadłem na forzie 750 i już ze mną została. Jest też troszkę niższa od xadv.Jak na razie zrobiłem 7 tyś km i jestem MEGA zadowolony. Wcześniej  miałem Majesty 400 i tmax 500. Dla mnie forza jest wygodniejsza Zależy też ile masz lat bo ja już przekroczyłem kopę.:scooter: Pozdrawiam i życzę powodzenia 👍

Odnośnik do komentarza

Hej. 
Mam 171 i bez problemu sobie radzę z X-ADV. Trzeba uważać w terenie, gdy nie ma równego podparcia, ale poza tym to luzik. Nie rezygnuj, bo moto warte uwagi i sprawi że banan nie będzie schodził ci z buzi. 

A przejechaliśmy już razem ponad 40 000 km 

IMG_0832.jpeg

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jeżdżę Integrą ale też robię przymiarki do zmiany albo na Forze albo na X-ADV. Oba mi się podobają ale jednak X jest wyższy i szerszy. Gdy w Integrze nogi bez problemu całe dotykają ziemi to na X już tak nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 182 i prawie całą stopę kładę w x-adv, może 3 cm brakuje, aby postawić piętę. Także jest dobrze, myślałem, że będzie wyższy. Brakuje mi za to w x-adv przestrzeni na wyciągnięcie nóg. Jak się przymierzałem do forzy 750, to miałem wrażenie, że tam jest więcej miejsca na to.

Odnośnik do komentarza

Jak widać nie wzrost całkowity jest wykładnią i nie jest tak istotny jak wysokość "zawieszenia"😜. Jedni mają długie nogi inni nie - jak ze wszystkim🤷‍♀️ 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...