Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2023 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

lis23.jpg.eed0a655752c6671c041ae063e5e18d4.jpg

Otwierając kolejny wątek muszę stwierdzić że co raz mniej gawiedzi te tematy śledzi .... a więc ..... miesiąc Listopad uważam za otwarty ..... LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mirku dzięki - jesteś zawsze super i na posterunku.

 

Bogdan jak u ciebie z 11 Listopada, jak zwykle do ciebie przyjedzie paru nas (ja na pewno).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śledzi, śledzi ten wątek. Uwielbiam Wasze comiesięczne ,,raportowanie'', utrzymywanie kontaktu na bieżąco i żal byłoby pożegnać się z tą tradycją. Ale wiem ,że tak się nie stanie. A że czas jesiennej , a potem zimowej zadumy nadchodzi, a sprzęty idą spać na parę miesięcy- to wcale nie musi oznaczać,  ,,że co raz mniej gawiedzi te tematy śledzi.."  Pozdrawiam😉

Odnośnik do komentarza

Hejka.

O ile pogoda dopisze, melduję posłusznie swoją obecność. Mam wielką nadzieję na spotka.

Ps. Na forum ZP zaglądam codziennie...... ale nie będę sobie pisał bo tam już nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Hejka.
O ile pogoda dopisze, melduję posłusznie swoją obecność. Mam wielką nadzieję na spotka.
Ps. Na forum ZP zaglądam codziennie...... ale nie będę sobie pisał bo tam już nic się nie dzieje.
To miło znów się spotykamy


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A to tutaj się przywitam ;) Tęsknota wygrała i po ładnych paru latach wróciłem do maxi. Tym razem po yamahach majesty w przesłości wybrałem X-adv 750 (co by nie tęsknić do typowego moto) i po pierwszych 1000km uważam decyzję za strzał w 10 :P Do zobaczenia gdzieś w okolicach, może kiedyś zabłądzę ze Stargardu na jakieś spotkanie :P 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wita Cię w imieniu kujawsko-pomorskiego Bydgoszcz😉. Do zobaczenia gdzieś....

Gdybyś się chciał przywitać ponad regionalnie, to wejdź do działu Serdeczności

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 19:11, Okruszon napisał(a):

A to tutaj się przywitam ;) Tęsknota wygrała i po ładnych paru latach wróciłem do maxi. Tym razem po yamahach majesty w przesłości wybrałem X-adv 750 (co by nie tęsknić do typowego moto) i po pierwszych 1000km uważam decyzję za strzał w 10 :P Do zobaczenia gdzieś w okolicach, może kiedyś zabłądzę ze Stargardu na jakieś spotkanie :P 

Pozdrawiam 

Witaj w gronie.

Dobre czasy spotów odeszły do lamusa. Pozostają tylko imprezy "masowe".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety w całym naszym kraju są przewidywane opady deszczu. Ale dziś jeszcze udało mi się nawinąć parę km. :scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No niestety w całym naszym kraju są przewidywane opady deszczu. Ale dziś jeszcze udało mi się nawinąć parę km. :scooter:
Jutro będzie dobrze, idę do garażu wieszać flagi.


Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, cris76 napisał(a):

Ja się waham. Zobaczę rano bo wskoczyła mi misja do ogarnięcia, więc....

Krzysiek, nie ma co się mazać dzwoń do mnie rano czy będziesz. Ja jak na razie jadę

Nie można zawieść Bogdana, chłop się narobił przy organizacji imprezy.

Odnośnik do komentarza

Pogoda nie zachwycała ale spotkanie Bogdana i Marka wynagrodziło trudy dojazdu.

Bogdan i Marek jeszcze raz sorki za ucieczkę z parady ale temperatura dała mi trochę w kość. Pisząc te słowa czuję że jednak coś mnie dopada. 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 19:11, Okruszon napisał(a):

A to tutaj się przywitam ;) Tęsknota wygrała i po ładnych paru latach wróciłem do maxi. Tym razem po yamahach majesty w przesłości wybrałem X-adv 750 (co by nie tęsknić do typowego moto) i po pierwszych 1000km uważam decyzję za strzał w 10 :P Do zobaczenia gdzieś w okolicach, może kiedyś zabłądzę ze Stargardu na jakieś spotkanie :P 

Pozdrawiam 

No to jeszcze raz :) Udało mi się odblokować stare konto z tego forum :P 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...