Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Osoba która prowadzi motocykl obok siebie to pieszy


Tomek 69

Rekomendowane odpowiedzi

Definicja pieszego obejmuje prowadzenie obok siebie wózka, roweru czy motocykla. Dobrze to wiedzieć bo daje to olbrzymia przewage motocykla nad samochodem. Gość poniżej przekracza wielokrotnie granice motocyklem otwartą tylko dla ruchu pieszego. Idąc dalej za tym przepisem możesz wprowadzić motocykl do parku, lasu czy na chodnik.

Tylko na jednym przejściu nie znali tego przepisu urzędnicy ale zostali pouczeni. Warto znać swoje prawa. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obserwuję vloga tego motocyklisty od lat. Swojak, "cytując ... jestem osoba pieszą, chcę przeprowadzić motocykl - dzbany odpowiadają - nie może Pan ..." "Jaka jest podstawa prawna ?" Ja prdle, mam nadzieję, że za tydzień się TO (błaszczakowanie) się skończy. Kurtyna, pozdawiam Piotr. Brawo Adrian - damy radę 💪

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Tomek 69 napisał(a):

Definicja pieszego obejmuje prowadzenie obok siebie wózka, roweru czy motocykla. Dobrze to wiedzieć bo daje to olbrzymia przewage motocykla nad samochodem. Gość poniżej przekracza wielokrotnie granice motocyklem otwartą tylko dla ruchu pieszego. Idąc dalej za tym przepisem możesz wprowadzić motocykl do parku, lasu czy na chodnik.

Tylko na jednym przejściu nie znali tego przepisu urzędnicy ale zostali pouczeni. Warto znać swoje prawa. 

Dzięki, często przeprowadzam skuta przez przejście dla pieszych, żeby skrócić sobie drogę w mieście w korkach.  Mówią szczerze nie wnikałem nawet, że to zgodne z przepisami.👍😊

Odnośnik do komentarza

Ciekawy wątek i film plus autor też. Niestety poziom wyszkolenia, doboru kadr jest na żenująco depresyjnym poziomie. Córka 5lat musiała jeździć w patrolach,lub chodzić, zanim mogła awansować i przejść wyżej. Teraz to trwa 6mcy i awans do pionu np. kryminalnego. Wieczne marudzenie i malkontenctwo ze strony pokolenia wychowanego bezstresowo, zrośniętego z ekranem komputera, telefonu. Rozkaz to chyba tylko sugestia👮😱 którą można zakwestionować. Z drugiej strony taki niedouczony policjant, bez znajomości podstaw prawa, w trosce o pracę, jest bardziej spolegliwy i nie podskakuję.  Córka już wie, że świata nie zbawi. Ale stara się być dobra w tym co robi. U miejscowych żuli zdobyła szacunek przez te 5lat. Do dzisiaj mówią do niej z daleka dzień dobry Szefowo. Pozdrawiam wszystkich fachowców w swoich dziedzinach pracy, zainteresowaniach....👋

Odnośnik do komentarza

dzis bedac na cmentarzu bylem swiadkiem duzej akcji strazy granicznej smiglowiec policja na kogutach plus wozy wojskowe bylo chyba duze przekroczenie granicy wspolczuje tym ktorzy musza dzis pracowac 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiele profesji w takich świątecznych dniach niestety pracuje,a czasami spotyka się choćby z ofiarami śmiertelnymi wypadków drogowych. To nie tylko policjanci,wojskowi,strażacy,medycy......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...