Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK 550 środkowy wyswietlacz nie dziala


Marcin83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Posiadam Kymco AK 550 (2018). 

Po około 2-3 tygodniowym postoju padł mi akumulator. Po naładowaniu odpalil bez problemu ale niestety nie dziala mi środkowy wyswietlacz. Po uruchomieniu stacyjki wyswietla sie komunikat Noodoe ale później pojawia się na chwilę niebieski ekran a później czarny. 

Czy mial ktoś taki problem? 

Proszę o pomoc. 

Z góry dziękuję 

Marcin

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobny problem ale z ekranem pogody. Czarny nic nie wyświetla. Okazało się że problem był po stronie telefonu. Tak jakby aplikacja nie mogła dobić się do lokalizacji i nic nie była w stanie wyświetlić. Zmiana telefonu pomogła i potem powrót na właściwy i jest ok. Zrób może factory reset noodoe w ak z poziomu przycisków na kierownicy.
Potem factory w aplikacji i połącz od nowa. Ale najpier factory na skuterze z odłączonym telefonem.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kiniu napisał(a):

Ja miałem podobny problem ale z ekranem pogody. Czarny nic nie wyświetla. Okazało się że problem był po stronie telefonu. Tak jakby aplikacja nie mogła dobić się do lokalizacji i nic nie była w stanie wyświetlić. Zmiana telefonu pomogła i potem powrót na właściwy i jest ok. Zrób może factory reset noodoe w ak z poziomu przycisków na kierownicy.
Potem factory w aplikacji i połącz od nowa. Ale najpier factory na skuterze z odłączonym telefonem.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

Dzieki za podpowiedz, tylko u mnie wcale ten wyswietlacz nic nie reaguje. po wlaczeniu stacyjki wyswietla sie na chwilke Noodoe a poznej juz nic (albo niebieski ekran albo czarny) i nic nie da sie z tym rozbic. i tu jest problem. żaden rest nie dziala bo po prostu nie ma z tym ekranem kontaktu poprzez przyciski lub telefon. 

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś tej procedury, bo i mnie to pomogło.  Jak coś jutro podejdę do skutera i sprawdzę dokładnie jak ta procedura wygląda bo coś mi sie zdaje że po kroku B trzeba było włączyć zapłon. Nie pamiętam dokładnie ale możesz sprawdzić. Jak coś to ja jutro sprawdzę.

20231030_183333.thumb.jpg.c9985e0ed1c9de68115a56e8d0fe4b58.jpg

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka



20231030_183403.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...